Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świeże zioła w doniczce

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• iga5
    replied
    Uwielbiam miętę w każdej postaci! Herbatę, miętę z wodą, a ostatnio nawet wrzucam ją, gdy robię sok ze szpinaku, jabłka i imbiru. Świetnie pasuje!

Leave a comment:

•    

• littlesoph
    replied
    Odp: Świeże zioła w doniczce

my trzymamy aktualnie tylko miętę i bazylię, bo tych ziół używamy najczęściej

Leave a comment:

• b_blando
    replied

my kupiliśmy skrzynki na balkon i tam będziemy hodować zioła )

Leave a comment:

• Sharona
    replied

Ja w kuchni hoduje zioła, zazwyczaj mam: miętę, bazylię, oregano i co tylko mi w ręce wpadnie. Ciekawe zastosowania ziół można znaleźć tutaj: xxx
    Last edited by gagatka; 30-03-2021, 14:44. Powód: link

Leave a comment:

• AniaOs
    replied

ja hoduję ziola w doniczkach, hoduje nawet cebulę i czosnek na szczypiorki

Leave a comment:

• nowamama92
    replied

Ja uprawiam prawie wszystkie nasiona bazylii z tego sklepu xxx Najlepiej udaje mi się bazylia cytrynowa, właściwa waniliowa. Trochę gorzej inne, ale to chyba przez bardzo zacieniony parapet. Ładnie kiełkują. Bazylia udoskonala praktycznie każde danie. Warto ja uprawiać.

Leave a comment:

• kamula
    replied

Zioła to fajna sprawa . Warto je hodować i mieć świeże do obiadu. Sprawdzają się znakomicie.

Leave a comment:

•    

• lamiles16
    replied

Ja zawsze szukam odpowiedzi na takie pytanie wśród znajomych. To się z reguły dość dobrze opłaca

Leave a comment:

• tomasz798
    replied

Bardzo dobry pomysł. Jesli macie możliwość stworzyć u siebie takie miejsce, to zdecydowanie warto to zrobić. Dzięki akcesoriom z https://www.growtent.pl/contact-pol.html będziecie w stanie odpowiednio zadbać o Wasze rośliny. Miejcie to na uwadze.

Leave a comment:

• krissi23
    replied

Przed zasadzeniem ziół w doniczce warto o nią samą się zatroszczyć! Pod względem wizualnym jak i jakościowym najlepiej powinna się spisać metalowa doniczka - zamawiałem ostatnio taką z http://charminghouse.eu/ , gdzie posiadają sporo ciekawych artykułów służących wystrojowi domu - mam od nich również ozdobny świecznik.

Leave a comment:

•    

• maminator
    replied

Ja hoduję sobie bazylię na oknie. Kupiłam kiedyś w lidlu tak na spróbowanie i okazał się to bardzo fajny pomysł bo nie dość, że mam zawsze świeże zioło, tak jeszcze pięknie wygląda i pięknie pachnie

Leave a comment:

• korcze89
    replied

Ja do hodowli ziół preferuje trochę inne donice. W następnym roku zamierzam zrobić remont w kuchni i planuję zrobić na ścianie półeczki na zioła, aby lepiej się prezentowały

Leave a comment:

• malinka0077
    replied

Bardzo fajny jest ten zestaw ziół na oknie. Kto wie? Może sama sobie zrobię w kuchni taki kącik? Szczególnie,że zima bardzo często ma sie ochotę na coś świeżego...

Jesli szukacie w sieci jakichś fajnych doniczek to duże donice widziałam w tym sklepie www. W całkiem przystępnych cenach:

Taka donica sama w sobie jest ozdobą pokoju.

Leave a comment:

• maniksor
    replied

W 100% zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

Leave a comment:

• morusia
    replied

A mi się świetnie sklepowe zioła trzymają. Kupiłam ponad rok temu w Tesco bazylię i miętę i nadal swoją na oknie i używam jak potrzeba

Leave a comment:

Working...
X