Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • blawatkowa15
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
    Powrót do figury to bardzo indywidualna sprawa. ja karmiąc piersią w sumie bez diety na spokojnie wróciłam do formy, ćwiczyłam dużo, żeby nie mieć obwisłej skóry. A są mamy, co muszą włożyć w to bardzo dużo wysiłku.
    Wyakin, masz bardzo dobrą przemianę materii, tylko pozazdrościć Ja żeby schudnąć muszę w to włożyć naprawdę bardzo dużo wysiłku.

    Leave a comment:

  •    
       

  • wyakin
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Powrót do figury to bardzo indywidualna sprawa. ja karmiąc piersią w sumie bez diety na spokojnie wróciłam do formy, ćwiczyłam dużo, żeby nie mieć obwisłej skóry. A są mamy, co muszą włożyć w to bardzo dużo wysiłku.

    Leave a comment:


  • isana91
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Ja wracałam do figury 5 miesięcy. Teraz wyglądam lepiej niż przed ciążą
    W nagrodę chyba sobie kupię kostium dwuczęściowy i pojadę na wakacje
    Trzeba się zmotywować i uparcie dążyć do celu dzięki temu można osiągnąć niemalże wszystko!

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Myślę, że najważniejsza jest silna wola i samozaparcie. Mi niestety czasem tego brakuje i w efekcie trudno mi pozbyć się tych nadprogramowych kilogramów. Czasem zgrzeszę i sięgnę po jakiś cukierek, czy czekoladkę i po diecie

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Bardzo ważne jest to, aby w ciąży być aktywną - wtedy najlepiej jest chodzić na specjalne zajęcia dla przyszłych matek, które są prowadzone pod okiem doświadczonych instruktorek. Natomiast jeśli chcecie wrócić do figury sprzed ciąży, to oprócz tradycyjnych ćwiczeń czy zajęć na siłowni, możecie chodzić na saunę na podczerwień do Leiss Fitness. Podczas takiej półgodzinnej sesji można spalić nawet 900 kcal, a jest to o tyle lepsze rozwiązanie od tradycyjnej sauny, że pocenie zaczyna się już w temperaturze 35-45 stopni.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    fajną opcją są też ćwiczenia jeszcze w ciąży, pozwala to zadbać o figurę i o dobrą kondycję stawów. Na takie ćwiczenia też trzeba mieć zgodę ginekologa

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    zanim rozpoczniemy ćwiczenia należy przebadać się i ocenić czy nasz stan zdrowia nam na to pozwala. Ja za wiele nie ćwiczyłam i brzuszek mi pozostał

    Leave a comment:

  •    
       

  • blawatkowa15
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Czekladka24, na razie wprowadziłam najprostsze ćwiczenia, tj. pajacyki, skłony, przysiady. Z czasem zacznę biegać, na razie nie mogę bo za bardzo obciążyłabym swoje stawy.

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    ćwiczyc trzeba ale nie przesadzac czasem to bardziej zaszkodzi niz pomoże

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Mi niestety nie udało się jeszcze wrócić do figury sprzed ciąży. Gdy zaszłam w drugą ciążę, synuś miał 7 miesięcy. Cały czas karmiłam piersią, więc nie mogłam wprowadzić żadnej restrykcyjnej diety. Był bardzo wymagającym dzieckiem, więc nie miałam czasu pobiegać. Drugiego syna urodziłam 15 miesięcy temu, nadal karmię go piersią. Od kilku dni staram się jeść regularne posiłki, trochę ćwiczę. Może tym razem się uda

    Leave a comment:

  •    
       

  • czekladka24
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Wiadomo skora rozciagnieta bardzo wolno regeneruje sie zwłaszcza gdy nie ćwiczymy wiem to po sobie

    Leave a comment:


  • agrafka13
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Nie martw się, z czasem będzie coraz lepiej. Wiadomo jak dziecko zaczyna chodzic to trzeba za nim ciągle biegać. Przy dziecku jest tyle roboty, ze ćwiczeń będziesz miała mega dużo. Ja chodziłam na długie spacery. To też zawsze jakieś ćwiczenie.

    Leave a comment:


  • testolandia
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Ja niestety też (pomimo karmienia piersią) nie wróciłam jeszcze do formy. Ma to raczej związek ze złą dietą ( jem zdecydowanie za dużo) i brakiem ćwiczeń.

    Leave a comment:


  • agrafka13
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Dwa lata po porodzie i tylko wielki tyłek mi został. Ja duzo spacerowałam z synkiem i dzieki temu na nowo wyrabiałam sobie formę. Synka do wózka i w drogę. Mało kiedy siadałam na takich spacerkach na ławce.

    Leave a comment:


  • jarenty84
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    u nas poza brzuszkiem jest forma spoza ciązy

    Leave a comment:

       
Working...
X