Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mała garderoba pod dużą kontrolą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

    Czy po zakupie obcinacie metki od ubrań swoich Maluchów?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

      Ja zawsze obcinam, mój synek nie lubi jak go coś "drapie".

      Skomentuj


        Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

        Ja nie dodaję Silana do prania,gdy piorę buty

        Skomentuj


          Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

          Ja z kolei dodaję Silan do każdego prania.

          Skomentuj


            Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

            Zachęciłyście mnie do zakupu Silana. Jutro zakupy i Silan jest na liście

            Skomentuj


              Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

              Jak kupujecie Silan to jesteście wierne jednemu zapachowi czy raczej różnicujecie je?

              Skomentuj


                Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                Napisane przez wiktoria_16 Pokaż wiadomość
                Jak kupujecie Silan to jesteście wierne jednemu zapachowi czy raczej różnicujecie je?
                Do wyboru mam dwa Silan Sensitive i Silan Rose & Silk Extracts mnie osobiście bardziej odpowiada klasyczny choć obydwa mają coś w sobie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                  Napisane przez mama07 Pokaż wiadomość
                  U starszyzny (ponad rocznej) prasujecie wszystko czy tylko ubranka "wyjściowe"?
                  Ja prasuje wszystko, takie mam zboczenie, a poza tym teraz to tylko przyjemność wiadomo "kogo" to zasługa

                  Skomentuj


                    Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                    Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
                    Szkoda, że nie wiedziałam, ale etap marchewki już mamy dawno za sobą, a na soki np. Bobofrut też by podziałał? Mały pije raczej wodę, a sporadycznie coś innego ale warto wiedzieć w razie czego .
                    Oj nie wiem czy by podziała jak jest tam karoten to pewnie tak .

                    Skomentuj


                      Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                      Napisane przez malwina94 Pokaż wiadomość
                      Zachęcona Waszymi pozytywnymi opiniami o Silanie, kupiłam go i sięnie zawiodłam. Jest super!
                      Super następna zadowolona mam która postawiła na Silana

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                        Napisane przez syncia83 Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny do porodu zostały jeszcze 3 miesiące ale powoli zaczynam kompletować wyprawkę. To pierwszy raz i trochę się stresuję, że czegoś nie wezmę. Nie chcę też przesadzić, żeby nie jechać tam z walizką podróżną, a w głowie mi się miesza od tych cudownych porad, które wypisują w artykułach a do niczego się później nie przydają. Możecie w skrócie opisać mi taki porodowy niezbędnik, które muszę mieć ze sobą?
                        Zazwyczaj na każdej stronie porodówki jest wypisany niezbędnik dla mamy i dziecka. Podsyłam Ci stronę mojego miejskiego szpitala. Jest tam wypisane co zabrać: http://www.mzoz.zory.pl/index.php/po...co-zabra%C4%87

                        Skomentuj


                          Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                          Napisane przez wiktoria_16 Pokaż wiadomość
                          Jak kupujecie Silan to jesteście wierne jednemu zapachowi czy raczej różnicujecie je?
                          Ja dzisiaj kupiłam w drogerii naszej miasteczkowej Silan Fresh Sky, spodobał mi się i cena 11,5zł za 2L . Jak skończymy ten to na pewno kupię kolejny inny bo cała półka zapachów, a dla synka wiernie Sensitive chociaż dzisiaj tylko 1l opakowania stały (czyżby wykupiły mamy czytające ), a poszliśmy sprawdzić czy Persil przyjechał ale jeszcze nie i będzie w piątek pewnie, dobrze że zawsze upewniam się wcześniej bo mamy jeszcze połowę (odkąd jest maluch na świecie to jakoś lubię mieć zapasy )

                          Skomentuj


                            Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                            Napisane przez lucjacecylia Pokaż wiadomość
                            Kupujecie może ubranka w second handach? Mój 3 letni brzdąc ma tendencję łokciowo-kolanową i nie zliczę już ilości zakupionych spodni oraz bluzek. Myślałam żeby przerzucić się na second handy tym bardziej że koło mnie jest kilka całkiem fajnych. Tylko boję się trochę tych środków odkażających które tam używają. Macie jakieś doświadczenia z maluchami?
                            zdarza mi się kupować i nigdy nie miałam problemu, czasem piorę 2 razy i już

                            Skomentuj


                              Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                              Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                              Świetnie, że po sporadycznie nie długim czasie testowania przez Was Silana Sensitive pojawiło się tak dużo pozytywnych opinii i szeroka gama zastosowań tego płynu.

                              Rozumiem, że uśmiechy Wasze i Waszych pociech utrzymują się tak długo jak zapach Silana?
                              Oj tak

                              Skomentuj


                                Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                                Napisane przez dzeny Pokaż wiadomość
                                Czy po zakupie obcinacie metki od ubrań swoich Maluchów?
                                nie zawsze, zależy z czego jest taka metka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X