Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mała garderoba pod dużą kontrolą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

    Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
    Ja kupuję małemu w lumpkach od maleńkości, 2 razy prane i teraz płukane przy pierwszym praniu z Silanem i zapach schodzi, a drugie pranie dla bezpieczeństwa. Ubranka sa super i budżet domowy zaoszczędzony , polecam chodzić do sh
    w 100% się zgadzam i podpisuję pod tym

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

      Pomijając second handy w jakich sklepach najczęścieej robicie zakupy ubraniowe dla Waszych pociech?

      Skomentuj


        Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

        czytałam że ubranka powinno sie prać w co najmniej 60 stopniach, a ja właśnie zobaczyłam że na niektórych rzeczach podana jest temp. 40 stopni. Boję się je uprać w 60 zeby się nie pokurczyły i poniszczyły. Co zrobić?

        Skomentuj


          Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

          Napisane przez koraliczka41 Pokaż wiadomość
          czytałam że ubranka powinno sie prać w co najmniej 60 stopniach, a ja właśnie zobaczyłam że na niektórych rzeczach podana jest temp. 40 stopni. Boję się je uprać w 60 zeby się nie pokurczyły i poniszczyły. Co zrobić?
          Niestety w zasadzie wszystkie ubrania, ktore mamy rowniez posiadaja oznaczenie aby prac w 40 stopniach i przyznam sie ze nie piore ich w wyzszej bo rowniez sie pbawoam, zr po prostu sie spiora..

          Skomentuj


            Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            Na allegro warto uważać jeśli chodzi o ubranka dobrze czytać opis, a i tak jest sporo osób które po prostu oszukują i zerują na czyimś nieszczęściu.
            Nie mówię jednak że wszyscy tacy są, bo sama kupiłam tam kilka fajnych ubranek w przystepnej cenie, jednak co mnie odstrasza to wysokie koszta wysyłki, nie raz po prostu się nie opłaca kupować;/
            Dokladnie wartosc przesylki czasami przewyzsza wartosc ubranka, dlatego lepiej wybrac sie do stacjonarnego lumpeksiku, z reszta ubrania lepiej widziec przed zakupem na zywo niz tylko na zdjeciu

            Skomentuj


              Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

              Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
              U nas jeśli chodzi o pościel to Mały nie ma preferencji. Ale zaczyna co do ubrań! Czy Wasze dzieci też mają takie wymagania?
              O,tak.Z tym jest ciągle problem.Ze starszą córką przeważnie zgadzamy się - to co mi się podoba, jej z reguły też.Ale żeby kupić cokolwiek młodszej, to muszę uzbroić się w cierpliwość i to dużą

              Skomentuj


                Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                Pierz zgodnie z zaleceniami na metce Nie dajmy się zwariować

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                  Napisane przez glosna14 Pokaż wiadomość
                  W second handach nie próbowałam. Jakoś odstrasza mnie przytłaczający zapach tych pomieszczeń i też obawiałabym się chyba tych środków.. Za to na allegro można znaleźć bardzo fajne ubranka w idealnym stanie za bezcen. Cena nie porównywalna do smyków itp.a nigdy się nie sparzyłam na takich zakupach.
                  Z Silanem na pewno pozbędziesz się tego specyficznego zapachu.Ja też lubię kupować w SH, ale teraz gdy moje dziewczyny są już większe mam problem, żeby coś tam na nie dostać.W większości z nich przeważają ubrania na młodsze dzieci, a szkoda bo niektóre ubrania są jedyne i niepowtarzalne.

                  Skomentuj


                    Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                    Napisane przez koraliczka41 Pokaż wiadomość
                    czytałam że ubranka powinno sie prać w co najmniej 60 stopniach, a ja właśnie zobaczyłam że na niektórych rzeczach podana jest temp. 40 stopni. Boję się je uprać w 60 zeby się nie pokurczyły i poniszczyły. Co zrobić?
                    Ja większość ubrań piorę w 40 stopniach i staram się przestrzegać zaleceń producenta.

                    Skomentuj


                      Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                      U starszyzny (ponad rocznej) prasujecie wszystko czy tylko ubranka "wyjściowe"?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                        Napisane przez mama07 Pokaż wiadomość
                        U starszyzny (ponad rocznej) prasujecie wszystko czy tylko ubranka "wyjściowe"?
                        Mialam przerwe w prasowaniu, ale teraz prasuje wszystko u mojej prawie 3 letniej corci, jak rowniez nasze

                        Skomentuj


                          Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                          Prasowanie nie jest moją pasją Na początku prasowałam wszystko ale po około miesiącu opadłam z sił Teraz (córcia ma już roczek) prasuję tylko ubranka wierzchnie.

                          Skomentuj


                            Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                            Napisane przez koraliczka41 Pokaż wiadomość
                            czytałam że ubranka powinno sie prać w co najmniej 60 stopniach, a ja właśnie zobaczyłam że na niektórych rzeczach podana jest temp. 40 stopni. Boję się je uprać w 60 zeby się nie pokurczyły i poniszczyły. Co zrobić?
                            Lepiej stosować się do zaleceń na metkach, bo to różnie bywa

                            Skomentuj


                              Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                              Dziewczyny do porodu zostały jeszcze 3 miesiące ale powoli zaczynam kompletować wyprawkę. To pierwszy raz i trochę się stresuję, że czegoś nie wezmę. Nie chcę też przesadzić, żeby nie jechać tam z walizką podróżną, a w głowie mi się miesza od tych cudownych porad, które wypisują w artykułach a do niczego się później nie przydają. Możecie w skrócie opisać mi taki porodowy niezbędnik, które muszę mieć ze sobą?

                              Skomentuj


                                Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                                Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
                                O,tak.Z tym jest ciągle problem.Ze starszą córką przeważnie zgadzamy się - to co mi się podoba, jej z reguły też.Ale żeby kupić cokolwiek młodszej, to muszę uzbroić się w cierpliwość i to dużą
                                Daria u mnie jest na odwrót młodszej córci wszystko pasuje, a starsza zawsze wybredza i trzeba się sporo nabiegać, żeby coś znalazła dla siebie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X