Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mała garderoba pod dużą kontrolą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

    Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
    w pepco lubie bieliznę kupowac dla córki mają urocze majtusie szorty za 3,99 zł
    Moja córcia ma fajne majteczki z lidla był to chyba 7pak i bardzo wygodne dla niej lubimy tez w lidlu jak i w tesco kupować spodenki i bluzeczki, można kupić na prawdę w atrakcyjnych cenach, a jakość też jest super

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

      Napisane przez a_grzelak Pokaż wiadomość
      Wiem o tym. Bardzo lubię jak na metce jest napis: "PRODUKT POLSKI" lub "Wyprodukowano w Polsce"
      Dokładnie, trzeba doceniać to co nasze

      Skomentuj


        Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

        Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
        Moja córcia ma fajne majteczki z lidla był to chyba 7pak i bardzo wygodne dla niej lubimy tez w lidlu jak i w tesco kupować spodenki i bluzeczki, można kupić na prawdę w atrakcyjnych cenach, a jakość też jest super
        O, tak.Ja też bardzo lubię te rzeczy, zwłaszcza z Tesco.Są super, niektóre naprawdę niedrogie i dobrej jakości.

        Skomentuj


          Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

          Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
          Moja córcia ma fajne majteczki z lidla był to chyba 7pak i bardzo wygodne dla niej lubimy tez w lidlu jak i w tesco kupować spodenki i bluzeczki, można kupić na prawdę w atrakcyjnych cenach, a jakość też jest super
          Też mam Lidla obok bloku i faktycznie, czasem zdarza mi się kupić tam fajne okazy. Tyle, że jak zaczyna się nowa gazetka, to czasem stoją już tłumy przed otwarciem, aby skorzystać z tych super okazji. Raz mi się zdarzyło stać w tym tłumie jak były kombinezony dziecięce w super cenie. I chyba nigdy więcej, tłum o mało mnie nie stratował Kombinezon kupiłam i co? Nie było zimy i Mały ani razu go nie ubrał hehe. Dobrze, że jest w uniwersalnych kolorach może przejmie go Siostra Małego

          Skomentuj


            Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

            Lubię również f&f z tesco są dobre jakościowo, zawłaszcza ze często są wyprzedaże pojedynczych sztuk

            Skomentuj


              Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

              Napisane przez a_grzelak Pokaż wiadomość
              No nie ma za dużo i cenowo też czasami dobijają, ale staram się wspierać rodzimych przedsiębiorców.

              Nie wiedziałam o tym, pewnie w Pepco są o połowę tańsze?
              Bodziaki wówczas są po 5,99 ale przeważnie do 80 rozmiaru

              Skomentuj


                Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                Też mam Lidla obok bloku i faktycznie, czasem zdarza mi się kupić tam fajne okazy. Tyle, że jak zaczyna się nowa gazetka, to czasem stoją już tłumy przed otwarciem, aby skorzystać z tych super okazji. Raz mi się zdarzyło stać w tym tłumie jak były kombinezony dziecięce w super cenie. I chyba nigdy więcej, tłum o mało mnie nie stratował Kombinezon kupiłam i co? Nie było zimy i Mały ani razu go nie ubrał hehe. Dobrze, że jest w uniwersalnych kolorach może przejmie go Siostra Małego
                Ja też byłam raz na otwarcie jak były dresiki/bodziaki, jejku co tam ludzie wyprawiali, babki aż biegły po sklepie. Lidl ma faktycznie fajne gatunkowo ubranka, body były tyle raz prane a jak nowe, teraz już przechodzimy na koszulki to z tym na szczęście u mnie się tak nie rzucają . Czasami coś też upoluję jak wyprzedają np. 7 par majteczek za 4,99 kupiłam ostatnio .
                Tesco moje małe więc nie ma w nim ubrań niestety, ale nadrabiam w lumpkach .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                  Dziewczyny, pamiętacie o tym aby każdą świeżo zakupioną część garderoby Waszego Malucha jak i Waszą uprać przed pierwszym założeniem?
                  Dowiedz się więcej na:
                  http://www.silan.pl/silan/

                  Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                  http://babyonline.pl/silansensitive.html

                  Skomentuj


                    Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                    Czasami fajne promocje zachęcają do zakupu, ludzie widząc fajna cenę nie czekają dlatego również i ja jak widzę coś w atrakcyjnej cenie dla małej to się nawet nie zastanawiam.
                    Nie kupowałam nigdy ubrań z lidla, chociaż słyszałam że są dobrej jakości - niestety nie mam w pobliżu lidla lecz biedronkę

                    Skomentuj


                      Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                      Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny, pamiętacie o tym aby każdą świeżo zakupioną część garderoby Waszego Malucha jak i Waszą uprać przed pierwszym założeniem?
                      Cała wyprawkę którą kupiliśmy małej wyprałam łącznie z rożkami i kocykami nad którymi się ostro zastanawiałam czy prać.
                      Nowe ubranka jak również część które otrzymałam prałam w wysokich temperaturze używane ubranka 2-3 krotnie przed założeniem - dla pewności.
                      Nie wyobrażam sobie położenia noworodka w niewypranym kocyku czy ubranie bodów, która jest w końcu niczym bielizna na malutkie i tak wrażliwe ciałko noworodka, nigdy nie wiadomo kto dotykał ubranek w sklepie zresztą czasami widzę jak kupujący obchodzą się w towarem w sklepie ;/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                        Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny, pamiętacie o tym aby każdą świeżo zakupioną część garderoby Waszego Malucha jak i Waszą uprać przed pierwszym założeniem?
                        Zawsze piorę nowo zakupione ubrania, wtedy mam pewność,że pozbyłam się fabrycznych zanieczyszczeń i bakterii.

                        Skomentuj


                          Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                          Napisane przez a_grzelak Pokaż wiadomość
                          Wiem o tym. Bardzo lubię jak na metce jest napis: "PRODUKT POLSKI" lub "Wyprodukowano w Polsce"
                          Ja również jestem zwolenniczką polskich produktów, bardzo je lubię, są bardzo dobre jakościowo i gatunkowo.

                          Skomentuj


                            Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny, pamiętacie o tym aby każdą świeżo zakupioną część garderoby Waszego Malucha jak i Waszą uprać przed pierwszym założeniem?
                            Czasami inaczej nawet się nie da, ponieważ zapach niektórych nowych rzeczy jest okropny.

                            Skomentuj


                              Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                              Ja także najbardziej lubię delikatne i świeże zapachy

                              Skomentuj


                                Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                                I ja chciałabym siępodzielić z Wami moim trickiem praniowym - aby uniknąć poszukiwań małych skarpeteczek bez pary - piorę je w woreczkach, wtedy nie ma problemu ze skarpetką która gdzieś zagnięław akcji

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X