Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Nasze "testowanie" zakończone.
    A teraz wnioski jeśli chodzi o sosiki:
    Ocena jest naj wyższa z możliwych:
    -fajny pomysł,
    -konsystencja też Tomkowi odpowiadała (ciężko mu było coś wyłapać i zostawić)
    -co do smaków to z moim starszym synkiem jest różnie to jego subiektywne odczucie + humor danego dnia ma ogromny wpływ na to czy zje obiad.
    Dla mnie duże ułatwienie.
    Ocena deserków: owocowy smak, pachnie zachęcająco, gęsty nie daje się łatwo rozchlapać.
    Jedynym minusem dla nas okazal się kartonik, nie sprawdził się u mojego dwuletniego syna, przelewaliśmy do kubeczka.
    Tomek ściskał kartonik za mocno a i picie z rurki nam jeszcze nie wychodzi dobrze.
    Na spacer niestety w naszym przypadku się nie nadaje ze względu na opakowanie. W podwójnym wózku mając maluszka z tyłu, dwu latka z przodu nie jestem w stanie dopilnować kartonika, który jest za miękki.
    Deserek jest dość duży (może dla mojego synka) szkoda że zamiast rurki nie jest jakiś dziubek/korek zakręcany.
    Kartonik deserka identyczy jak soczki, nie wiem czy nie wpłynie to na niekorzyść, nie rzuca się w oczy można go przegapić.
    Szkoda że nasza degustacja się już skończyła, z produktami na pewno zostaniemy.
    Na forum na pewno będę jeszcze zaglądać. pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Sposób na Domowe Niejdadki
      Weź dwa Domowe Niejadki (więcej lub mniej - według potrzeb). Ugotuj ryż w lekko osolonej wodzie, a rybkę upiecz w folii nie zapominając o odrobinie masełka i świeżego koperku. Posadź Niejadki przy stole. Ryż polej podgrzanym sosikiem DO-RE-MI brokułowo serowym, zamknij oczy i.... trzymaj kciuki, żeby starczyło sosiku! Sukces murowany, a Ty zapomnisz o Niejadkach, bo dzieciaki będą chciały więcej i więcej tych pyszności. Na deser podaj im prawdziwie owocowy soczek z jabłuszkiem, bananem i brzoskwinią. Pełnia szczęścia sytych i uśmięchniętych dzieciaków. Polecam

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Córka jak tylko zobaczyła przesyłkę pytała "co to?" i zabrała się za soczek. Ma prawie 20 miesięcy, ale nie lubiła pić z rurki, tzn-nigdy jej to nie wychodziło. Powoli trzymałam soczek i prosiłam, aby delikatnie pociągnęła do siebie. Kiedy w końcu się udało, wzięła sama do rączki i zaczęła pic-miałam niezłe zdziwienie, jak po 1 próbie samodzielnie pije Co zrobiła łyk, pytałam czy jej smakuje a Ona tylko robiła "Aaaaa" i głaskała się po brzuszku Uważam, że deserek w takiej postaci jest idealnym rozwiązaniem, na wycieczki, nie trzeba się martwić o szklane słoiki, łyżeczki itp... Sama skosztowałam go by sprawdzić jeden ze smaków Mieszanka idealnie dobranych owoców-wspaniała bomba witaminowa Jak tylko przetestujemy sosy, rzetelnie zrecenzujemy ze zdjęciami
        Pozdrawiamy mamy i dzieciaczki -naszych małych testerów

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Witam ponownie,
          U nas dziś poszedł w ruch słoiczek " SOSIK BOLOŃSKI Z WOŁOWINĄ". Najpier ugotowałam ulubiony makaronik mojej córci tzn akurat ulubionym sa literki póżniej połączyłam z ciepłym sosikiem. Zapach w domu unoszący się od sosiku był bardzo przyjemny, ale podchodziłam do tego obiadku sceptycznie, gdyż ostatnio moje dziecko zawsze wyjada sam makaron odtrącając wszystko inne na talerzu. Tym razem było inaczej. Dziecko zjadło prawie wszystko bo naprawdę dałam jej słuszną porcję w nadziei że coś zostanie dla mamuśki do spróbowania. Także zostało co prawda zaledwie parę łyżeczek ale zawsze coś. Dziecko zjadło więc ze smakiem. Oczywiście na początku jak przy każdym obiadku najpierw powiedziała że nie i czekałam z niecierpliwością co będzie dalej. Kolejna łyżka jest zawsze decydująca, gdyż moje dziecko albo zaakceptuje smak ije dalej obiadek albo kategorycznie odmawia i juz po jedzeniu. Tym razem wystąpił pierwszy wariant. Jestem więc przeszczęśliwa gdyż mogę dołączyć do listy spożywanych przez moje dziecko obiadków kolejny produkt SOS BOLOŃSKI Z WOŁOWINĄ. Poza tym mam pewność że jest zdrowy i zrobiony z najlepszych przebadanych produktów a to jest dla mnie najważniejsze w żywieniu mojego dziecka. Dziękuje więc GERBER za sosik

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Do mnie wczoraj przyszła paczuszka, synek bardzo się ucieszył z zawartości. Zabrał się najpierw za soczki. Bardziej smakowały mu te z mango, skomentował " mmm, pyśne " .
            Więc nic dodać nic ująć Ja jako mama jestem bardzo zadowolona z postaci deserku, tyle owoców zawartych w małym kartoniku i to w postaci soczku - genialna myśl! Mój smyk nie przepada za jogurtami, więc kartonik to rewelacyjne rozwiązanie!

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Deserki okazały się być hitem absolutnym, nawet u mojej pięcioletniej córki, która podkradła jeden deserek młodszej siostrze. Ba - nawet mnie bardzo smakowały, szczególnie ten z mango nie mogłam się bowiem powstrzymać i też upiłam łyczka...
              Fajna jest konsystencja deserków. Lena ciągle jeszcze lubi użyć od czasu do czasu butelki, a deserki można spokojnie bez rozcieńczania wypić przez smoka.
              W każdym razie na deserki mamy kolejne zamówienia

              Co zaś się tyczy obiadków na razie dziewczyny zjadły "Gagetti" z sosikiem pomidorowym z kurczakiem i słodką papryką. Te słoiczki dostałam dwa, więc na wspólny siostrzany obiad wybór był jeden. Lena (młodsza) zjadła z apetytem, Laura zaś stwierdziła, że dobre ale za mało doprawione. No ale cóż - ona je już nasze dorosłe potrawy, więc rzeczywiście sosik mógł jej się wydawać zbyt mdły. Ja również odrobinkę spróbowałam i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczona, gdyż po raz pierwszy spróbowałam potrawy ze słoiczka, która smakowała na tyle dobrze, że mogłabym ją całą zjeść. No może lekko doprawiając

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                my wczoraj dostaliśmy paczkę a dziś zaczęliśmy testowanie od deserków do picia. Małemu bardzo smakował pił jak szalony, jutro zaczynamy sosiki do dań zobaczymy jak pójdzie :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Dzisiaj zabrałyśmy się za testowanie. Zaczęłyśmy od deserku do picia.Byłam bardzo mile zaskoczona-jest pyszny.Smakuje mnie tak samo jak mojej 15-miesięcznej córeczce. Kocham takie nowinki

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Do nas też dotarła już paczuszka, późnym wieczorem, ale dotarła Synek, po jej otwarciu, od razu zabrał się za testowanie soczku z kartonika. Mimo, iż nie umie jeszcze sam pić przez słomkę, z moją pomocą daliśmy radę O dziwo konsystencja, kolor jak i smak przypadł Mu do gustu. Dodam, że Staś uwielbia pić wodę mineralną, a tu mama dała coś innego, co się bardzo przyjęło.

                    Dziś natomiast testowaliśmy sosik pomidorowy, który próbowaliśmy z ryżem, a dokładkę z ziemniaczkami. Nie ukrywam, że nie byłam do niego przekonana, bo zawsze sama robię potrawy Synkowi, ale mimo to, bardzo Mu smakowało, co mnie pozytywnie zaskoczyło.

                    Jutro kolejne testowanie )

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      My wczoraj otrzymaliśmy paczkę i od razu rozpoczęło się testowanie .Córcia soczek wypiła prawie za jednym zamachem i stwierdziła że to "pysiota" .Jutro przetestujemy któryś z sosików i zobaczymy może posmakuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Witajcie ponownie,
                        jak wspominałam wcześniej Asia jest w okresie ubóstwiania bananów i jabłek i wszystkie inne owoce są be, dlatego też deserki do picia są dla nas doskonałe, bo można przemycić inne smaki - melon. Skład całkiem niezły, a jaka frajda z picia słomką z kartonika. Nie sądziłam, że to będzie taka przyjemność. Ja, jako matka wariatka musiałam skosztować tego soczku i jest rzeczywiście bardzo gęsty i smaczny. No i przede wszystkim nie jest dosładzany, a to dla mnie bardzo ważne.
                        Bardzo miłe doświadczenie, mam nadzieję, że dla Asi również.

                        Gerber tu, Gerber tam
                        Asia woła: mniam, mniam, mniam!
                        Soczek bardzo jej smakuje,
                        aż się cała oblizuje.

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          po raz drugi DESEREK DO PICIA BRZOSKWINIA,JABŁUSZKO I BANAN z tą różnicą ze do tego podałam jej biszkopcik i wszystko na to wskazuje że było bardzo bardzo pyszne bo zniknęło szybko polecam taką formę podawania jako np. podwieczorek . Z deserków do picia jesteśmy naprawdę zadowoleni i przyznajemy ogromnego +
                          [IMG][/IMG]

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Dzień dobry soczki już przetestowane. Syn wypił je z radością, bardzo mu smakowały. Zjadł też sosik brokułowo-serowy z indykiem. Do tego był ziemniaczek. Objadek pyszny, syn najedzony i co najważniejsze wiem, że miał wszystkie niezbędne składniki i do tego bardzo szybko. Resztę będziemy testować.

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Mój synek spałaszował dziś sosik boloński z makaronem świderki. Co prawda jadł go po raz pierwszy i początkowe łyżeczki go zdziwiły, ale później jadł, aż mu się uszy trzęsły Świetnie, że sosik jest od razu z mięsem - i to z wołowiną, którą rzadko kupuję, bo sama mało jej jem -tak więc wzbogaciłam jego menu. Wczoraj na drugie śniadanie spróbowałam dać mu „Deserek do picia” (brzoskwinia, jabłko, banan), ale ma dopiero 14 miesięcy i słomka z kartonika mu nie pasowała. Po szybkim przelaniu gęstego soczku do bidonu – załapał jak korzystać ze słomki!!! Pierwszy raz pił przez słomkę i taki sukces Deserek cały wypity. Dziś jesteśmy po podwieczorku – ciasteczkach maślanych Gerber i znów dołączyłam mu „Deserek do picia”. Tym razem był to soczek z ananasem, jabłuszkiem, bananem i mango – smak nowych owoców od razu przypadł mu do gustu. Muszę zaznaczyć, że ja te deserki odrobinę podgrzewam. Do tych deserków przekonało mnie to, że NIE MAJĄ CUKRU. Jest to dla mnie bardzo ważne. Polecam – mój szkrab już je „kupił”
                              Last edited by kali82; 14-03-2013, 17:49.

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Synek zachwycony deserkami w postaci soczków z rurką. Wypijał je raz dwa do samego dna na dodatek widział gdzie chowałam resztę i próbował się dostać do szafy aby dorwać kolejny
                                Ale i ja jako mama musiałam skosztować i jestem pod mega ogromnym wrażeniem bo tak fantastyczny smak, gęsty na dodatek bez zawartości cukru, po prostu rewelacja!!!!!!!!
                                Również jeden obiadek za nami - sosik boloński z wołowinką do tego makaronik i czubaty talerz zjedzony z apetytem, a nie zawsze mogę taki widok zaobserwować u Miśka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X