Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    A jeszcze mnie takie przemyślenia naszły.... może trochę rozkręcimy się o żywieniu naszych pociech? Jak zapatrujecie się na "piramidę żywieniową"? Chodzi mi o to, czy udaje Wam się codziennie do niej dopasować? Czy przynajmniej się staracie. U nas tak naprawdę Filip skończył 2,5 roku jak poszedł do przedszkola. Mają świetnego kucharza i Panią intendentkę, która widać dba o prawidłowe żywienie. Codziennie inne pyszne dania w jadłospisie i choć wiem, że na początku były problemy z jedzeniem, to aktualnie nie ma żadnych. W sumie to Filip nie był niejadkiem.. raczej potrzebował przerwy między zupą a drugim daniem. Nigdy nie udawało nam się zjeść od razu dwóch dań, może i za dużo jak na możliwości 2-3 latka. a w przedszkolu czas na obiad i potem drzemka, więc nikt nie robił przerw specjalnie dla nas. W domu popołudniu czy wieczorem oczywiście zerkamy na "piramidkę" czy w weekendy, żeby jednak trzymać się tego co najważniejsze. Unikamy "dosładzania", soli wcale - przecież tak naprawdę ma na to jeszcze dużooo czasu. A jak teraz się przyzwyczai to w przyszłości szanse na nieużywanie są ogromne. No nic na dzisiaj już dobranoc - odzywamy się jutro!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Witam
      My przed wczoraj dostalismy paczuszke Gerbera do testowania,za co dziekujemy.Moja corcia ma 2.5 roku,i deserki te w kartoniku to wypila od razu,tylko mowila ze chce i sama sobie z szafki wyciagala,bardzo jej smakowakly,tym bardziej ze mogla sobie wypic ze slomki.normalnie nie mogla sie oderwac od tych desrkow do picia.
      A z obiadek wczoraj jeden zjadla,z kurczaczkiem,to chyba nie zabardzo podpadj jej do gustu ,bo zjadla tylko polowe sloiczka.
      zobaczymy jak dzisiaj

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Paczka przyszła wieczorem - okrzyk zaskoczenia i radości Macieja po rozpakowaniu jej "Yeeeeeeeessss!" i później "To to to to" na widok deserków do picia. U nas przetestowane już oba smaki - oba smacznie wypite, do samego dnia. Zatem bardzo smakowały! I co najważniejsze - nie mają cukru w składzie, jedynie same owoce!

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          hej,

          Mój synek Filip za dwa miesiące skończy 2 latka. Ogólnie lubi jeść wszystko-zwłaszcza to co akurat je tatuś Jednak tym razem tatuś mógł tylko patrzeć na jedzonko Test produktów zaczeliśy od deserku owocowego brzoskwinia,jabłko i banan-małemu bardzo smakował. Nie było wogóle problemu z piciem przez słomkę. Filip ze zwykłych owoców je tylko jabłko,innych owoców nawet nie chce spróbować-natomiast deserek owocowy zjadł cały, oblizując sie, klepiąc po brzuszkui mówiąc MNIAM Myśle ze jest to fajne rozwiązanie na wyjścia na dwór i wyjazdy. A wiadomo-czas szaleństw na dworze dopiero się zaczyna Niedługo wypróbujemy sosiki-myślę ze szczególni mi przypadną do gustu-jako mamie pracującej

          Pozdrowienia dla wszystkich małych smakoszy

          Aga

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Hejka!
            My przedwczoraj otrzymaliśmy paczuszkę. Wicio aż piszczał przy otwieraniu, i w rączki jako pierwszemu wpadł deserek ze słomeczką i już po nim śladu nie ma. Wiciol jednym haustem wypił ten z jabłuszkiem brzoskwinką.az oblizywał usteczka, za chwilkę przyniósł drugi, ale co za dużo to niezdrowo więc z bólem moje serducha i Wicia płaczem musiłam mu zabrać. ale wczoraj po obiadku z brokułkami, wypił drugi z koleji deserek. Piszczeniu nie było końca tak mu smakował.
            Brokuły jak najbardziej smakowąły, tym bardziej że już sam potrafi z miseczki jeść, choć na parkiecie i na stole troszkę zostało, ale tylko śladowe ilości
            PS My jesteśmy z Kalisza, Wicio ma 1,5roczku.
            Pozdrawiamy

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Od wczoraj testujemy produkty Gerber. Rozpoczęłyśmy z córką Olą od sosiku brokułowo-serowego z indykiem. Test rozpoczęłam ja uważnie czytając skład opisany na słoiczku. Moją aprobatę zyskał fakt, że sosik zawiera 49,2% warzyw, nie zawiera konserwantów i barwników. Ilość sosu oceniam na akuratną - nie brakło i nie zostało. Małej podałam go z makaronem. Po otwarciu słoiczka wyraźnie czuć było gotowane brokuły, taki domowy zapach. Ola jest niejadkiem więc do nowego dania zawsze podchodzę z obawą "czy tym razem się uda". No i...udało się! Córka zjadła obiadek a zapytana o to czy smakowało krótko odparła "tak", a więc nic dodać, nic ująć.
              W porze podwieczorku sięgnęłyśmy za deserek do picia (jabłko, banan, mango, ananas). Skład przeszedł pozytywnie przez "przegląd mamy małego konsumenta". Uwagę zwraca wygodne opakowanie kartonikowe z rurką, co umożliwia zabranie go ze sobą np. na spacer. Konsystencja gęsta, ale spokojnie leci przez rurkę. Porcję dopasowano dobrze - u Oli deserek zniknął po drugim podejściu (trochę "wypił" sweterek, ale to już sprawa między mną a pralką ).

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Po południu przyszła paczka, mój 2 letni syn od razu "zabrał się do rzeczy" i otworzył sobie deserek do picia. Szybko i chętnie go wypił i o zjedzeniu obiadu mogłam już zapomnieć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Wczoraj z moim maleństwem testowałyśmy drugi deserek. Tym razem z brzoskwinią. Byłam pewna że Natalia będzie zachwycona smakiem. Niestety było inaczej :-( Wydaje mi się że, "winowajcą" była brzoskwinia, której smak był bardzo wyraźny (mi bardziej przypominał smak moreli).

                  Nie poddajemy się i ponowimy próbę za dwa dni. Może niechęć spowodowana była opuchnięciem dziąseł. Od dłuższego czasu czekamy na "trójki", które wychodzą i wychodzą.

                  Nasza ostateczna opinia na temat deserków pojawi się wkrótce :-)

                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Do nas tez dotarła przesyłka igorek(21m) zaczął od deserku i bez żadnych grymasów go wypił głaszcząc się po brzuszku tak wiec mu bardzo smakował!! Następny do degustacji będzie sosik boloński z wołowina.jutro napiszemy jak smakowało

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      juhu
                      To ja mama Ola i córka Milka - 2 i pól roku
                      dostałyśmy paczkę
                      Milucha "pożarła" już dwa deserki, w tym jeden wczoraj akurat w tle w tv były wybory papieża, Mila po "wciągnięciu" pierwszego łyka, powtórzyła " Habemuś Papam", znaczy się chyba smakowało

                      POzdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        U nas soczków-deserków już nie ma tak smakowały. Dziś na obiadek jemy wołowinkę z sosikiem bolońskim z makaronikiem mamy nadzieję że będzie tak smakował jak pierwszy sosik z kurczaczkiem i papryką.

                        A to nasze zdjęcia z testów....
                        https://plus.google.com/photos/10317...K2J6K3bl6vz6QE

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          My dostaliśmy paczkę we wtorek i mój synek Gabryś przeszedł od razu do konsumpcji. Na pierwszy ogień poszedł deserek jabłuszko, banan, mango i ananas. Bardzo mu posmakował, bo wciągnął go dosłownie w sekundzie. Fajny mocno owocowy smak.To na co ja jako mama zwracam przede wszystkim uwagę, to skład produktów, które podaję swemu dziecku-tu jest w 100% naturalny, a to bardzo ważne.

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Witam serdecznie... Produkty Nestle GERBER są doskonałe. Całe uczucie do Firmy wyraża się w mojej rymowance.

                            DoReMi- dla dzieci smaczek,
                            Sos brokułowy oraz kurczaczek.
                            Są wyśmienite o każdej porze,
                            Mama podaje, co tylko może.

                            Są tu tropiki, marchewka, groszek,
                            Mój Bobas zjada i "jeszcze proszę".
                            Chciałby zjeść tata, chciałaby niania
                            GERBERA słoik- to super dania.

                            Mówię Wam wszystkim- pyszny obiadek!
                            Taki skosztuje nawet niejadek!
                            Uśmiech na buzi, oczka się śmieją,
                            GERBER dla wszystkich wielką nadzieją.

                            pozdrawiam Agnieszka Kozak

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Jestem mamą 19 miesięcznej Nadii.W dniu w którym przyszła paczuszka Nadusia się rozchorowała ale nie zrezygnowaliśmy z testowania nowych produktów. Chociaż myślałam że kiepskie samopoczucie sprawi że Nadia nie będzie chciała poznawać nowych smaków.Jak większość spróbowaliśmy od deserku.Byłam mile zaskoczona ponieważ Nadia od jakiegoś czasu nie chce jeść owoców a już nie wspomnę o gęstych musach.Jakie zdziwienie było z mojej strony gdy wypiła cały deserek co prawda nie przez słomkę.Po wypiciu spojrzała na mnie tajemniczo z uśmiechem jakby chciała jeszcze deserku z brzoskwinią jabłuszkiem i bananem.Skoro tak dobrze poszło z przekąską postanowiłam podać makaronik z sosikiem ze słodką papryką i kurczakiem.Tutaj poszło już gorzej.Przeważnie zjada całą porcję którą przygotuje a nie zjadła nawet połowy dania.Próbowałam podać jeszcze kilka razy w ciągu dnia ale gdy tylko łyżeczka do buzi odwracała główkę.Mamy jeszcze jeden taki sam i spróbuję podać gdy będzie miała lepsze samopoczucie.Okaże się czy to choroba i słaby apetycik i czy też sosik przypadł jej do gustu czy też nie.

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                mój synek od razu gdy tylko kurier dostarczył nam pudełko nie mógł się oprzeć i drapnoł soczek w kartonie ku mojemu zdziwieniu wypil je w tępie expresowego pociągu soki te są syte gęste i na prawde warte kupienia ponieważ samej mi się udało chociaż z trudnością wyrwania synkowi spróbować i przeszlo moje najśmielsze oczekiwania jak soki w kartonie mogą być tak smaczne i syte natomiast gdy nadszedł czas obiadu dostał brokulowy przysmak i znów mój synek nie pozwolil mi go nawet przelożyć do miseczki tak więc jadł prosto ze sloiczka noi gdy zjadł uslyszalam tylko mama am mniam mniam czyli słoiczek byl pyszny a ze kolejne lezały na bufecie i czekały na kolejną pore mojemu synkowi uciekał jęzorek i zjadł kolejny sloiczek raz po raz tak bez dwóch zdań dania do re mi są godne uwagi i godne zaufania zakupu są pyszne syte i dobrej jakości jak się mama jakaś wacha to niech się nie wacha kup spróbuj nie pozałujesz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X