Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfumy damskie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • annaniol
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Ja na co dzień używam Gabriela Sabatini ocean sun i miss. Czasem intimately beckham. Na wyjscia ck in2u i burberry touch. To moje ulubione zapachy i zawszw sa w moej komodzie z kosmetykami.

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Spring Kiss Carlo Bossi. Jest to kompozycja świeża, radosna, soczysta - jednym słowem - wiosenna, a zarazem wyrazista i solidna za sprawą piżma i drzewa sandałowego. Jest w niej orzeźwienie, delikatność, ale też szyk i elegancja.

    Leave a comment:


  • kotek_85
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    moja mama ma jakis fajny zapach z yoderma - jutro bede u mniej to sprawdze i napisze Ci, moj nie do konca mi odpowiadal wiec nie bede go polecac
    Ja też miałam perfumy tej firmy. Zapach nawet mi się podobał tylko teraz nie wiem jak się nazywały Ich perfumy są dość intensywne.

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Świetny zapach ma Hildegard Braukmann, mowa o Herbal Garden. Zapach mandarynkowy - woda toaletowa, robiąca dosyć istotną różnicę, a przede wszystkim bardzo trwała. Bo i dziwo, ten zapach się utrzymuje dosłownie cały czas.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez marta_dro Pokaż wiadomość
    Ja lubię Nina Ricci "Nina" (jabłuszko), Diesel FUEL, a ostatnio bardzo lubię perfumy AVON
    Ja też uwielbiam Nine Ricci wprost jestem oczarowana tym zapachem Ale nawet ta cena jest warta tej przyjemności Kiedy poperfumowałam się tą perfumą ciuchy nawet na drugi dzień jeszcze tak ślicznie pachniały Zapach ten bardzo długo się utrzymuje

    Leave a comment:


  • marta_dro
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Ja lubię Nina Ricci "Nina" (jabłuszko), Diesel FUEL, a ostatnio bardzo lubię perfumy AVON

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    A nie znam tego zapachu. Ja teraz zakochałam się w kokosowym z IR.

    Leave a comment:

  •    
       

  • golgolka
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Ja od roku jestem zakochana w jednym z notion woman yodeymy.

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Świetny zapach to herbal garden, kojarzycie go? Woda toaletowa, naturalna, od Hildegard Braukmann. Mandarynka, specyficzna i ciekawa, wyjątkowa. Pierwsza woda toaletowa po której faktycznie czuć zapach przez cały dzień.

    Leave a comment:


  • filolosszka
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Nie wiem, jak wy, ale ja grupuje perfumy na dwie kategorie -wiosenno-letnie i jesienno zimowe.Moim faworytem wśród zapachów wchodzących w skład pierwszej kategorii jest zdecydowanie light blue d&g i ck euphoria. Cudne, świeże, nieco cytrusowe (zwłaszcza light blue). Świetnie pachną na skórze rozgrzanej przez słoneczko Z kolei jesienią i zimą wolę nieco cięższe zapachy, np. Midnight Poison Diora. Zazwyczaj mają nieco piżmową nutę zapachową. Zupełnie nie wiem czemu, ale wydają mi się bardziej odpowiednie do zimniejszych dni, niż te cytrusowe. Może to kwestia przyzwyczajenia, że zapach skóry zwiastuje nadejście pory roku. A może to fakt, że zmienia się mój nastrój, bo jestem istotą zdecydowanie ciepłolubną. Nie wiem, wiem jedno, nigdy dość perfum u kobiety

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    moja mama ma jakis fajny zapach z yoderma - jutro bede u mniej to sprawdze i napisze Ci, moj nie do konca mi odpowiadal wiec nie bede go polecac

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    to super ze dotarly - ale Ty jestes dobra zamowilas jakos pierwsza dla męża - uff dobrze ze Ci podpasowaly bo chyba ja Ci je podawalam
    A jakoś tak mam że najpierw dbam o moich chłopaków a dopiero potem myślę o sobie I tak wzięłam ten zapach bo Ty go poleciłaś :* a teraz zastanawiam się co dla siebie zamówić i nie mam pojęcia ???

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    O kurcze dopiero co Wam napisałam, że moje zamówienie wisi gdzieś w czasoprzestrzeni a tu listonosz przyniósł mi paczuszkę. Potwierdzam zapach Metal Sport jest bardzo ładny To teraz wypadałoby zamówić coś dla siebie przypomnijcie jakie damskie są ładne z Yodermy?
    to super ze dotarly - ale Ty jestes dobra zamowilas jakos pierwsza dla męża - uff dobrze ze Ci podpasowaly bo chyba ja Ci je podawalam

    Leave a comment:


  • donat_ka
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
    Są różne opakowania. Zamawiam w sieci, o na przykład tutaj masz 100 ml: xxx chociaż są jeszcze w mniejszych ( nie są tylko w tym sklepie, warto jest sobie porównać z innymi bo ceny mogą być różne).
    Opakowanie jak widzisz średnie niemniej biorąc pod uwagę to,że lepiej się trzymają od niektórych innych o wiele droższych perfum to warto ! Szczególnie,że zapach moim zdaniem równiez jest bardzo ładny.

    W sumie te 120 zł to żaden majątek Wydawało się i po 300 zł przecież na perfumy. Zamówię je mam nadzieję, że mi się spodobają W sumie mam uniwersalny gust i większość damskich zapachów mi się podoba - pod warunkiem, że będą wytrzymałe.
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:55. Powód: link

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    O kurcze dopiero co Wam napisałam, że moje zamówienie wisi gdzieś w czasoprzestrzeni a tu listonosz przyniósł mi paczuszkę. Potwierdzam zapach Metal Sport jest bardzo ładny To teraz wypadałoby zamówić coś dla siebie przypomnijcie jakie damskie są ładne z Yodermy?

    Leave a comment:

       
Working...
X