Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfumy damskie

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• petri42
    replied
    Odp: Perfumy damskie

Ja ze swojej strony mogę polecić perfumy carolina herrera good girl - piękny zapach i trwały.

Leave a comment:

•    

• rejczell
    replied

Mi do gustu ostatnimi czasy przypadły odpowiedniki chociaż w wersji de luxe, przez co zminimalizowana jest ich najczęstsza wada czy niska trwałość. i tak najczęściej kupuję na edp24.pl bo wychodzi i tanio i szeroki wybór.
    Ostatnio mój nr 1 to odpowiednik dla Calvina Kleina - Eternity czyli numerek151 Enfinity

Leave a comment:

• emmaz
    replied

Kochane sama zastanawiałam się ostatnio nad wypróbowaniem sobie feromonów ponieważ zastanawia mnie ich działanie. Czy dzialają czy nie.Bo jeszcze nigdy nie próbowałam

Nie chcę jednak wydawać zbyt dużo na zapaszek..... Co sądzicie moze o tych?
    xxx
    o sexual attraction?
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:53. Powód: link

Leave a comment:

• zoiopl
    replied

Jest perfuma od adidasa z serii born oryginal. Dla mnie perfekcyjność w zapachu.

Leave a comment:

• madureczka
    replied

Mnie ostatnio urzekły perfumy Yardleya.

Leave a comment:

• asianawrot
    replied

Napisane przez ja-mamusia Pokaż wiadomość
    a ja mam j'dore boooooooskie
    Zgadzam się, przepiękny zapach, sama używam

Leave a comment:

• begirl
    replied

Ja ostatnio zamówiłam damskie perfumy z xxx i powiem wam że się nie zawiodłam. szukałam czegoś świeżego z nutą różaną i znalazłam. perfumy nie są drogie bo zapłaciłam za nie około 40 zł, a są naprawdę bardzo trwałe. znacznie bardziej je wolę niż adidasy
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:54. Powód: link

Leave a comment:

•    

• thabello
    replied

A może warto popytać znajomych w tej materii?

Leave a comment:

• tomasz798
    replied

A ja wolę mieć sprawdzone perfumy z rzetelnego źródła. Właśnie dlatego wolę kupować w oficjalnych perfumeriach. Dzięki temu mam pewność, za co płacę. Od dawna zaglądam do xxx bo to sprawdzona internetowa perfumeria. Jeśli macie swoje ulubione zapachy, to u nich możecie ich poszukać i zamówić w niższych cenach
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:54. Powód: link

Leave a comment:

• kiwi123
    replied

Prouve ma perfumy z olejków eterycznych. Pięknie pachną. W większości są nuty zapachowe cytrusowo - kwiatowe. Świeże i bardzo trwałe. Lubię wiedzieć za co płacę i używać produktów wysokiej jakości. Tutaj xxx można je zakupić. Są tam też dostępne próbki, ale lepiej znaleźć dystrybutora i sprawdzić sobie u niego zapachy.

Leave a comment:

•    

• kankiela
    replied

EAU DE TOILETTE to taka woda toaletowa, którą ma u siebie Hildegard Braukmann. I właśnie ona pokazuje, że jednym psiknięciem można naprawdę uzyskać fajne efekty. Bo skoro psikam się raz i mam spokój na cały dzień, to chyba wszystko jest w najlepszym porządku, prawda?

Leave a comment:

• mandaryna_85
    replied

Ja ostatnio lubuję się w perfumach, ale moim zapachem na zimę i jesień będzie na pewno lolita lempicka. Na wiosnę i lato będą one raczej za ciężkie i wtedy zmienię je na hugo boss femme albo DKNY delicious.

Leave a comment:

• rudadagusia
    replied

To ja tez pozostaje wierna Armaniemu, ale zdecydowanie najbardziej odpowiada mi zapach Armani Code pour Femme, który zamawiam sobie z [xxx Lubię też zapachy od Escady, bo są takie świeże i żywe tym samym idealne na lato, a od czasu do czasu coś ciężkiego, np. zapachy od By Killian, które są bardzo skórzane

Leave a comment:

• drogrez
    replied

Ja polecam Armani Black. Świetnie pachną, ja już od kilku lat używam.

Leave a comment:

• bttdegs
    replied

Polecam Christian Dior. trochę drogie ale warto, bardzo długo się zapach trzyma i są bardzo ładne do wyboru.

Leave a comment:

Working...
X