Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfumy damskie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • dagmarra
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Moim absolutnym hitem są perfumy CK Euphoria. Poluję jeszcze na bardziej letni zapach. Najbardziej mi się podoba Dolce&Gabbana Light Blue. W przyszłym miesiącu je sobie kupię.

    Leave a comment:

  •    
       

  • cenglik
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Ja lubię xxx perfumy z górnej półki , takie jak Chanel lub Versace. Tanich perfum po prostu nie opłaca się kupować, bo szybki ulatuje zapach i ostatecznie rozmija się to z celem.
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:54. Powód: link

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Ja najcześciej używam z avonu albo orfilame, nie są drogi, bardzo ładnie pachną, jest duży wybór i są wytrzymałe, jak dla mnie. Nie wydałabym na perfumy kilku stówek.

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Jak dla mnie te perfumy są zdecydowanie zbyt ciężkie. Ja lubię przede wszystkim delikatne zapachy.

    Leave a comment:


  • lovetove
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Ja wczoraj właśnie na dzień kobiet dostałam jakieś nowe z playboya. Super zapach, złote.

    Leave a comment:


  • stumark
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Ja używam zwykłej rexony, zawsze mi się ten zapach podobał.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Napisane przez Mamma-mia Pokaż wiadomość
    Również polecam C-thru, a także perfumki z avonu: pur blanca, little black dress, percive, oraz Lancome La vie est belle!
    O właśnie mi przypomniałaś że kiedyś kupowałam też perfumy z Avonu i były super, cena niska a długo pachniały, pamiętam że uwielbiałam Treselle, aż muszę sprawdzić czy jeszcze gdzieś są

    Leave a comment:

  •    
       

  • Mamma-mia
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Również polecam C-thru, a także perfumki z avonu: pur blanca, little black dress, percive, oraz Lancome La vie est belle!

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Myślę że najlepiej udać się do perfumerii i powąchać, każdy ma inny gust. Nie znam się na męskich zapachach i nawet nie pamiętam nazwy perfum mojego męża ;p

    Leave a comment:


  • kotek_85
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Moim zdaniem warto zainwestować w droższe perfumy bo na prawdę długo pachną, ja najbardziej lubię DKNY- zielone jabłko - świeże i orzeźwiające
    Od dłuższego czasu ja i mąż się nad tym zastanawiamy i chyba faktycznie zainwestujemy a masz jakieś męskie, które mogłabyś polecić?

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Moim zdaniem warto zainwestować w droższe perfumy bo na prawdę długo pachną, ja najbardziej lubię DKNY- zielone jabłko - świeże i orzeźwiające

    Leave a comment:


  • kotek_85
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
    Ja na co dzień używam Gabriela Sabatini ocean sun i miss. Czasem intimately beckham. Na wyjscia ck in2u i burberry touch. To moje ulubione zapachy i zawszw sa w moej komodzie z kosmetykami.
    a jaka jest trwałość takich perfum? bo zastanawiam się nad kupnem drogich perfum, bo te które ostatnio miałam szybko się ulatniały. I zastanawiam się jak jest z tymi drogimi prawdziwymi perfumami, czy warto w nie zainwestować?

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Ja kupuję perfumy od znajomej, która ma rozlewnię perfum. Zapach piękny, perfumy długo się utrzymują i co najważniejsze są w przystępnej cenie

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Siostra dostała na mikołaja piękną perfumę Hugo Boss Deep Red for women
    Przepiękny zapach jak dla mnie ,bo siostrze to tak sobie przypadł do gustu ale właśnie każdy ma swój ulubiony zapach

    Leave a comment:


  • markiza99
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Mnie ostatnio zaciekawiły perfumy z feromonami. Znalazłam w sieci sklep xxx i chcę kupić sobie na gwiazdkę Z tego co słyszałam mają rewelacyjne zapachy i bardzo ciekawe "działanie" feromonów
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:55. Powód: link

    Leave a comment:

       
Working...
X