Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfumy damskie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • pradip
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
    Jakie są wasze ulubione perfumy, zapachy na co dzień? Do pracy, do domu, na wyjścia z towarzystwem? Lubię eksperymentować, dlatego pytam. Mój ulubiony to Miss Dior.
    Nie mam ulubionego zapachu. To co podoba mi się jednego dnia bywa że drugiego powoduje u mnie ból głowy dlatego prezent w postaci perfum to w moim wypadku zazwyczaj nietrafiony pomysł

    Leave a comment:

  •    
       

  • donat_ka
    replied
    Ulubione perfum/zapachy ?

    Jakie są wasze ulubione perfumy, zapachy na co dzień? Do pracy, do domu, na wyjścia z towarzystwem? Lubię eksperymentować, dlatego pytam. Mój ulubiony to Miss Dior.

    Leave a comment:


  • kimala
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Woda toaletowa Vetiver & Chocolat HB, tak tylko woda, albo aż woda. Jeśli odpowiadają wam drzewne klimaty to będziecie pod wielkim wrażeniem - w moim przypadku wpływ tej wody jest niesamowity - trzyma się w zasadzie przez cały dzień, coś pięknego ;-)

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    U mnie króluje Lacoste joy of pink na zmianę z Womanity Muglera.

    Leave a comment:


  • tirnenka5
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Ostatnio otrzymałam do testowania perfumy Gabriela Sabatini Miss Gabriela piękny zapach świerzy a jednocześnie słodki dla kobiet o romantycznej duszy. To jest fajne należę do klubu ekspertek ofeminin i testuję produkty za darmo.

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Ja przetestowalam perfumke new woman dostepna w TESCO. Cena przystepna i dosyc dlugo sie utrzymuje na ubraniu. Polecam panim ktore gustuja w slodkich zapachach.

    Leave a comment:


  • basiakr
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    z avonu Little black dress, i teraz nowe wesłzy City Rush, zapowiadają się dobrze, jak na mój gust :P
    Mexxxxx, woda perfumowana, naprade długo pachnie, tak jak i w/w tot ez wody perfumowane , a nie jak reszta wody toaletowe, które zdecydowanie krocej pachna

    Leave a comment:

  •    
       

  • kjempka
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Na rocznice slubu dostałam od męża coco mademoiselle i to sa moje ulubione. Poza tym jeszcze jil sander, kenzo flower by calvin klein

    Leave a comment:


  • grattka
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
    Ja nie używam perfum ale mam całą kolekcję wód perfumowanych C-THRU uwielbiam zapach Ruby , Pearl Garden i Emerald . są dosyć trwałe i nie drogie
    Ja tak samo

    Leave a comment:


  • tuliXpanek
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Moje ulubione to pureDKNY

    Leave a comment:

  •    
       

  • nataszap
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    kocham euphorie-Calvina klaina, moje ulubione to Gucci-rush

    Leave a comment:


  • ulitka
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    uwielbiam jil sander pod różnymi postaciami. )

    Leave a comment:


  • VeraTr
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Hej
    Jestem fanka perfum i zegarkow. To moje dwie namietnosci
    Lubie zmieniac co jakis czas zapachy, by poczuc sie swiezo lub po prostu wyprobowac cos nowego, dlatego szukam inspiracji w internecie.

    Pozdrawiam
    Last edited by VeraTr; 23-08-2011, 10:15.

    Leave a comment:


  • milusss
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    a ja uwielbiam pur blanca z avonu

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Perfumy damskie

    Uwielbiam Nina Ricci i Jenifer Lopez ale w wersji balsamu do ciała bo jednak jest róznica w zapachu i balsam jest ładniejszy w zapachu a trwały tak samo jak perfuma
    Attached Files

    Leave a comment:

       
Working...
X