Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co macie w swojej kosmetyczce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sasanka12
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    zawsze dwie rzeczy chusteczki higieniczne i pomadkę do ust. Bardzo lubię te od oeparol, w składzie mają olej z wiesiołka, który jest super nawlżający i wygladzający dla ust. Zapobiega pierzchnięciu, a to mój czesty problem zawsze jesienią i zima

    Leave a comment:

  •    
       

  • agata_debinska
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Jedna kosmetyczka pełna kosmetyków a druga służy mi jako apteczka. Mam tam m.in leki przeciwbólowe
    Last edited by gagatka; 19-10-2020, 10:58. Powód: link

    Leave a comment:


  • Sonne820
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Nie tak dawno kupiłam sobie świetną maskę do włosów -kallos-maska. Polecam maski tej firmy, mają po prostu świetne i bardzo dobrze regenerujące kosmetyki. Włosy wypadające to była moja bolączka, ale taka maska jest je w stanie bardzo wzmocnić.
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • walczakmartyna1
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    moje ostatnie odkrycie to kosmetyki od dlazdrowiaiurody.com. Świetna jakość, duży wybór produktów w jednym miejscu.

    Leave a comment:


  • nowamamawmiescie
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Ja w swojej kosmetyczce mam zawsze kosmetyki marki HB to linia kosmetyków Body Care, szczególnie latem ceniłam sobie rześkie chusteczki o zapachu lawendy. Chłodzą i nawilżają skórę, szczególnie w upalne dni, przynoszą natychmiastowe uczucie świeżości.

    Leave a comment:


  • PassivE91
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Cienie raczej wchodzące w beże, brązy i różności, żel do brwi, tusz, krem bb i tinty na lato i na zimę jednak noszę bardziej szminki.

    Leave a comment:


  • Magda161
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    W mojej kosmetyczce nie ma za dużo kosmetyków,podstawowe czyli podkład(którego i tak bardzo żadko używam),tusz do rzęs,jeden ulubiony neutralny cień i obowiązkowo kredka do oczów czarna.
    Mam dokładnie to samo

    Leave a comment:

  •    
       

  • karolina35
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Hej
    Na co dzień praktycznie się nie maluję, dlatego nie potrzebuję dużej ilości produktów W mojej kosmetyczce znajdują się same podstawowe kosmetyki do makijażu, takie jak: podkład, korektor, tusz do rzęs, róż, niezastąpione pędzle do makijażu real techniques, a także pomadka ochronna do ust.
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:05. Powód: link

    Leave a comment:


  • terat83
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Ja zawsze staram sie mieć naturalne kosmetyki takie jak np. krem do rąk od HB. Zwłaszcza zimą jest to istotne, gdy na dworze jest mróz i trzeba dodatkowo dbać o to, żeby skóra na dłoniach była zabezpieczona.

    Leave a comment:


  • KatarzynkaM
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Chyba czego nie mam Ostatnio odkryłam kosmetyki botame, więc mam ich sporo
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:05. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • burgundy
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Na pewno krem do rąk, pilniczek, kilka płatków kosmetycznych, korektor, małą buteleczkę płynu micelarnego, tusz do rzęs, pomadkę ochronną do ust i pomadkę kolorową na awaryjne sytuacje.

    Leave a comment:


  • braap
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Mam sporo kosmetyków, ale większość z nich jest mało skuteczna. Zniechęcona własnie tą małą skutecznością kosmetyków, na które każdego miesiąca wydaje sporą sume pieniędzy, postanowiłam zapisać się do testowania kosmetyków pod kontrolą lekarza w ramach badań klinicznych. Ofertę takich testów znalazłam xxx . Mam nadzieje, ze zakwalifikuje się do jakiegoś badania i że kosmetyk, który będę testowała poprawi stan mojej skóry.
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • kgrymas
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    W swojej kosmetyczce zawsze mam konopny balsam do ust firmy Annabis. Zabieram go na wszelkie spacery, zwłaszcza w chłodniejsze dni, aby chronił usta mojego maluszka. Sama też chętnie go stosuję, bo usta są po nim wyjątkowo miękkie przez co z czerwoną szminką tworzą idealne połączenie

    Leave a comment:


  • diwisibla
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Ja mam hipoalergiczny korektor firmy Bell, bo mam wrażliwą skórę i do tego bardzo jasną. Większość tych najbardziej znanych marek było dla mnie za ciemnych i do tego wszystkie miały substancje mnie podrażniające. A ten jest super, bo nie zostawia grudek i dobrze się rozciera nawet na suchej skórze.

    Leave a comment:


  • gilza
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    u mnie podstawą są przede wszystkim kosmetyki pielęgnacyjne. Stawiam na naturalność produktów i najczęściej kupuję kosmetyki włoskiej marki Eldan Cosmetics. Do codziennego oczyszczania twarzy używam na przykład Sweet Tonic Lotion na bazie wody różanej. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, skutecznie oczyszcza i delikatnie ściaga.

    Leave a comment:

       
Working...
X