Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co macie w swojej kosmetyczce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • zoiopl
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Najlepsze pytanie. A czego ja tam nie mam

    Leave a comment:

  •    
       

  • kankiela
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Używam dezodorantu naturalnego HB - wystarczy. I w sumie pierwszy od dawna, który daje mi całkowity spokój, pod względem utrzymania odpowiedniego zapachu. Po prostu - pot się nie pojawia.

    Leave a comment:


  • zoiopl
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Ja zawsze jestem obładowana, mnóstwo kosmetyków. Ale najwięcej mam produktów pielęgnacyjnych do włosów i twarzy. Do tego żele i kremy. Zawsze jest tyle że ledwo mieszczę ciuchy :P

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    U mnie super się sprawdza np. dezodorant naturalny HB - ogromną różnicę przynosi. U mnie zapach potu się już nie pojawiał, zmiana zdecydowana, cera normalna, bez podrażnień i zaczerwienień. Wszystko poszło w dobrym kierunku.

    Leave a comment:


  • joanna890
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Dla mne must have to korektor lasting perfection żel do brwi na lato robę przedłużane rzęsy , delikaty podkład lub minerały i brązer Zawsze mam szczotkę składaną tangle teezer i olejek inoar agranowy mały , gdy tylko coś mi się nie układają to daję dosłownie pół*kropelki i zaraz wyglądają lepiej

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Dezodorant HB - zawsze go mam przy sobie, chociaż nie zdarza się, żeby było potrzebne więcej niż poranne psiknięcie. Po prostu kiepski zapach się nie pojawia. Ale z drugiej strony przerobiłam trochę takich dezodorantów, których używanie kompletnie nic nie dawało.

    Leave a comment:


  • magdawawaa
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    w mojej kosmetyczce obowiązkowo musi znaleźć się dobry tusz do rzęs do tego podkład oraz puder i antyperspirant!

    Leave a comment:

  •    
       

  • kankiela
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Dezodorant naturalny Intensiv, taki dezodorant od Hildegard Braukmann. Powinien dać radę - skoro u mnie pomaga, to i u was będzie podobnie. Nie ma negatywnego wpływu na cerę, a jednak nie pojawia się zapach potu, przeciwnie - to co czuć, jest przyjemne, ten dezodorant jest naprawdę sensowny.

    Leave a comment:


  • maggiczna_
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Ja przy sobie też nie noszę wielu kosmetyków. Zwykle tylko korektor i puder, żeby w ciągu dnia poprawić makijaż A powiedzcie mi, robicie coś z brwiami oprócz regulowania ich? Zastanawiam się nad takim zestawem do modelowania . Używacie może?
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:07. Powód: link

    Leave a comment:


  • laura_22
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Ja nie noszę ze sobą wszystkich kosmetyków. W zasadzie przy sobie mam tylko zawsze błyszczyk, puder matujący i eyeliner bo ich najczęściej używam

    Leave a comment:

  •    
       

  • karolka31
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Nie noszę ze sobą pełnego zestawu kosmetyków do makijażu. Mam tylko podstawowe produkty - błyszczyk, korektor, chusteczki matujące, dezodorant. Ten ostatni właśnie mi się kończy - podpowiecie coś sprawdzonego?
    Tu znalazłam fajny poradnik: .amfora.pl/wiadomosc/jaki-dezodorant-i-antyperspirant-damski-wybrac-ktory-dla-kobiety . Jak myślicie, mogę się tym kierować?
    A może wybrać coś zupełnie innego?
    Dajcie znać, czego Wy używacie
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:07. Powód: link

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    W takiej w torebce niewiele. W tej w domu - całe mnóstwo rzeczy. M.in. żeli i płyn micelarny Tołpa, szampon Babydream, żel do higieny intymnej Tesco, dwufazowy płyn do demakijażu Ziaja, żel pod prysznic Biały Jeleń.

    Leave a comment:


  • annaniol
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Zależy o jakiej kosmetyczce mówimy. W tej codziennej kolorowej mam podkład, puder, róż, tusz do rzęs i kredkę do powiek + pomadka nude. To wszystko. Natomiast w kosmetyczce weekendowej, wakacyjnej, wyjazdowej jest tego dużo więcej - szampon H&S, odżywka w sprayu do włosów chroniąca przed wysoką temperaturą, żel do higieny instymnej, balsam do ciała Soraya, kremowy żel pod prysznic malina i piwonia Le Petit Marseillais, maszynka do golenia, chusteczki do demakijażu, krem do twarzy i krem pod oczy + peelingująca pasta do twarzy Ziaja i tonik Ziaja.

    Jeśli chodzi o prysznic to wożę ze sobą też na zaminę pielęgnujący balsam do mycia intensywne odżywianie masło arganowe, wosk pszczeli i olejek różany oraz pielęgnujący krem do mycia intensywne nawilżanie masło shea i akacja. Bardzo je lubię za zapach, skuteczne mycie oraz efekt gładkiej, odżywionej i nawilżonej skóry.

    Leave a comment:


  • dagmarra
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Ja mam w swojej kosmetyczce wiele rzeczy, ale takich niezbędników to mam kilka:
    - podkład do twarzy Revlon
    - puder matujący Rimmel
    - tusz do rzęs Bourjous
    - pomadka ochronna do ust Blistex
    latem też mam bibułki matujące i chusteczki odświeżające do rąk.

    Leave a comment:


  • sara55
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    ja zawsze w kosmetyczce mam: pomadka-błyszczyk, krem do rąk, chusteczki higieniczne, bibułki do matowienia makijażu, sypki puder, podkład, perfumy, dezodorant, pilniczek.

    Leave a comment:

       
Working...
X