Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co macie w swojej kosmetyczce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Martyna2006
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    W mojej kosmetyczce nie ma za dużo kosmetyków,podstawowe czyli podkład(którego i tak bardzo żadko używam),tusz do rzęs,jeden ulubiony neutralny cień i obowiązkowo kredka do oczów czarna.

    Leave a comment:

  •    
       

  • justysiaz
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Mam ogromna ilośc kosmetyków, dlatego, że lubię je gromadzić, a mało używam (jak już to na zmiane). Podstawa to dla mnie krem (zawsze jakiś muszę mieć pod ręką) tusz do rzęs, błyszczyk do ust, perfumy. Przy konkretniejszym makijażu podkład, cień do powiek, perełki brązujące, szminka. No i podstawa u mnie to czerwony lakier do paznokci tego nie może zabraknąć nawet kiedy chodzę po domu, nie wiem skąd mam taki nawyk, jak lakier to zmywacz i płatki kosmetyczne.

    Leave a comment:


  • koniczynka4
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    ja mam milion różnych rzeczy, ale najczęściej używam kremu nawilżającego, pudru, pomadki, podkładu w płynie, tuszu do rzęs, płatrków kosmetycznych, kremu do rąk, lakieru i zmywacza do paznokci.

    Leave a comment:


  • dancio2006
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Niezbędny jest tusz do rzęs,błyszczyk do ust,puder sypki,kredka czarna,róż do policzków no i cienie do powiek

    Leave a comment:


  • kruszyna23
    replied
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    w kosmetyczce mam mnóstwo rzeczy a głównie używam kremu matującego i kremu pod oczy i perfum

    Leave a comment:


  • szyszka110
    started a topic Co macie w swojej kosmetyczce?

    Co macie w swojej kosmetyczce?

    Jakie kosmetyki znajdę w Twojej kosmetyczce?

    ja mam:

    podkład, pomadkę ochronną, tusz do rzęs, cienie do powiek w kolorach brąz i "kawa z mlekiem", puder sypki, prefumy
    - tych rzeczy używam dzień w dzień
       
Working...
X