Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki kosmetyk polecasz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • miszaaax
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Ja lubię kosmetyki z Isany. Cena jest bardzo niska, a jakością nie odbiegają od produktów innych marek. Na przykład wosk do włosów z Isany jest najlepszy. Próbowałem różnych ale ten jest jedyny który pozwala naturalne włosy zachować.

    Leave a comment:

  •    
       

  • damiodam
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Ja polecam produkty do kąpieli od Bomb Cosmetics i Secret Soap Store.

    Leave a comment:


  • martus91
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Z kosmetyków które polecam to pomadka Carmex, idealna na zimę, płyn micelarny bioderma i multifazowy olejek do ciała w sprayu z bielendy

    Leave a comment:


  • naturalna000
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    jakoś nie ufam kosmetykom z chon, bałabym się że mnie uczulą.

    Leave a comment:


  • balowapani
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Dostępnych jest teraz ogrom kosmetyków. Zastanawiam się czy nie skorzystać z jakiś nowosci typu kosmetyki z azjii. Widziałam, ze tu xxx jest ich bardzo duży wybór. Podobno są bardzo skuteczne
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:16. Powód: link

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Mi ostatnio przypadł do gustu szampon araganowy z avonu chociaż nie przepadam za kosmetykami tej marki jaki szampon kupiłam tak ten mi spasował Przede wszystkim włosy po umyciu nie były takie puszące się co zawsze mi przeszkadzało i bardzo dobrze się włosy rozczesują

    Leave a comment:


  • nefere222
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Polecam podkład Lily Lolo, który miałam przyjemność testować. Zawiera mikę, która rozprasza światło, dlatego cera wygląda świeżo i promiennie przez cały dzień. Oprócz tego ma aż 18 odcieni, dlatego można go idealnie dopasować do swojej cery. Poziom krycia zależy od ilości nałożonych warstw, dlatego nie trzeba obawiać się efektu maski No i wystarcza na bardzo długo. W moim przypadku skończył się dopiero po dwóch miesiącach.

    Leave a comment:

  •    
       

  • naturalna000
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    ja mam z annabelle minerals, mi bardzo podrasował mam matujący. Skóra jest długo matowa ale nie wysusza skóry jak co niektóre. Lubię kosmetyki o prostym składzie ten też ma z 3-4 składniki mineralne.

    Leave a comment:


  • sara55
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    poszukuję dobrego podkładu mineralnego, polecicie coś?

    Leave a comment:


  • babydajna
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Ja tam lubię zwykły krem Nivea, którym smaruje dłonie. Ponadto nie wyobrażam sobie innego balsamu niż wiesiołkowy Gal. Lubię mydła i żele pod prysznic Biały Jeleń, bo nie uczulają, szampony Aussie

    Leave a comment:

  •    
       

  • boonia004
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Ciężko tak polecić komuś dany kosmetyk, bo przecież każdy jest inny. Generalnie na temat kosmetyków najlepiej sobie samemu poczytać xxx. Będzie łatwiej dzięki temu wybrać i niekoniecznie trzeba się kierować zdaniem innych osób
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:16. Powód: link

    Leave a comment:


  • cycusdzemka
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Napisane przez poleczka123 Pokaż wiadomość
    A nie skleja rzęs?


    też mnie kusi bo lubię tusze maybelline ale niedawno dostałam od mamy jakiś tylko trochę się kruszy
    Wypróbuj sobie MySecret 300% sensual, kosztuje 12 zł, czyli nie wiele, ale za tę cenę masz świetną jakość. Ładnie zagęszcza i wydłuża rzęsy, wyglądają efektownie, dobrze się trzyma. Ja jestem z niego zadowolona i an pewno kupię jeszcze nie raz.

    Leave a comment:


  • annaniol
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Jestem zachwycona kosmetykami Le Petit Marseillais pod prysznic. Najbardziej podoba mi się kremowy żel pod prysznic malina i piwonia. Dlaczego? Za jego boski, malinowy zapach oraz podwójne działanie - odżywia i nawilża, a do tego cudnie pieni się i zostawia zapach nie tylko na skórze, ale i w łazience Ale pielęgnujący balsam do mycia intensywne odżywianie masło arganowe, wosk pszczeli i olejek różany oraz pielęgnujący krem do mycia intensywne nawilżanie masło shea i akacja też będą gościć w mojej łazience. Serdecznie polecam!

    Leave a comment:


  • marmurka
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Maybelline Push Up Drama to już się przewinął w kilku wątkach! Muszę go więc kupi i przetestować również ja!

    Leave a comment:


  • furgomo
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    A jakie macie opinie o Slim Design od ELANCYL -xxx podobno ma genialne działanie jeśli chodzi o cellulit. Jest to druga wersja tego kosmetyku bo pierwsza wyszła już dość dawno no i zrobiła dość duże zamieszanie na rynku, zresztą jest masa pozytywnych opinii. Korzystał ktoś?
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:17. Powód: link

    Leave a comment:

       
Working...
X