Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki kosmetyk polecasz?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Laurka20
    replied
    Potrzebuję bardzo dobrego kremu nawilżającego na twarz i oczy. Mam przesuszoną skórę od leków na trądzik. Szukam w internecie, ale nadal nie może mnie nic przekonać, albo nie działa tak jakbym chciała. Przeglądałam różne fajne fora, blogi, itd. byłam na spoko stronie zorganizowana.pl i czytalam o pielęgnacji, ale szukam jeszcze więcej źródeł.

Polecacie coś?? Albo macie jakieś swoje doświadczenia??

Leave a comment:

•    

• izciak
    replied
    uwielbiam Olejek perfumujący Afra, znakomicie nawilża ciało, skóra staje się delikatna, a jak pachnie. moje odkrycie tego roku

Leave a comment:

• bejbi12
    replied
    czemu akurat suchy balsam? Firma APIS ma bardzo dobre balsamy do ciała w szczególności polecam ten czerwony bo pachnie jak Lacoste a działa świetnie
    Balsam do ciała APIS
    Last edited by gagatka; 03-03-2021, 13:06. Powód: link

Leave a comment:

• Forgerbours
    replied
    Pilnie potrzebuję suchego balsamu do ciała na zimę. Wszelkie sugestie są wdzięczne

Leave a comment:

• izciak
    replied
    Dla mnie marka Bielenda i linia Eco Nature. Polska marka, do tego nie droga, a dobra no i ta naturalna linia kosmetyków. DLa mnie najlepsza

Leave a comment:

• Kamila_T
    replied
    ja od niedawna testuje markę eeny meeny - dla mam i dzieci i calej rodziny- jestem pod wilekim wrażeniem naturalnych składów
    polecam też miya, sylveco i the ordinary - lubię ich składy i skuteczność

Leave a comment:

• markietanka
    replied
    Kilka dobrych firm kosmetycznych, których kosmetyki mogę z pełnym przekonaniem polecić

Sylveco
    Make me bio
    Vianek
    Biolaven
    Organica

Kosmetyki są dostępne w niektórych drogeriach stacjonarnych, jednak z doświadczenia wiem, że czasami bardzo trudno jest je stacjonarnie znaleźć tak wieć moim zdaniem najlepiej po prostu zerknąć sobie do sklepów online.

NO i koniecznie dziewczyny zajrzyjcie sobie na stronę Coupondojo. Nie wiem czy znacie ale jest to stronka, na której mozna znaleźć sobie kupony rabatowe do sklepów z kosmetykami. Dobrze sprawdzać sobie jakie są aktualne promocje na stronie.
    Last edited by gagatka; 26-10-2020, 13:20. Powód: link

Leave a comment:

•    

• amiisa
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

ja bym baaardzo chciała znaleźć coś na wrastające włoski na nogach. te czerwone ciapki na nogach są męczące.

Leave a comment:

• disne
    replied

Wątek "odgruzowany" z linków i spamów.

Pamiętaj o zasadach Forum.
    jedna z nich 2. Nie umieszczaj treści reklamowych, linków do innych stron – ani w sygnaturze, ani w treści postów.

Proszę zatem o nie wklejanie linków sklepów, kosmetyków i innych - wszystkie będą usuwane.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji i wymiany informacji

Leave a comment:

• karolmis12
    replied

Ostatnio zaczęłam stosować kosmetyki konopne. One są bardzo dobre dla skóry tłustej takiej jaką mam ja oraz na łuszczycę i inne problemy skórne. Poczytajcie o tym na stronie xxxx tutaj macie opisane właściwości tych kosmetyków oraz ich zastosowanie. Polecam najmocniej.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 22:05. Powód: link

Leave a comment:

•    

• basia00
    replied

Polecam kosmetyki o stricte naturalnym składzie. To najlepsza opcja dla każdego rodzaju cery

Leave a comment:

• ifranowa
    replied

Do mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu polecam [ hyaloo.pl/pl/p/Princess-Rich- . Super wypełniacz z kwasem hialuronowy.
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:43. Powód: link

Leave a comment:

• smerfetkaaa8
    replied

Ja lubię produkty z Make Me Bio. Mają dobre składy.

Leave a comment:

• gilza
    replied

to i ja wtrącę swoje 3 grosze i polece owocowy peeling enzymatyczny z eveline. Ma fajną konsystencję typu gommage, mam wrażenie, ze ściera wszystkie zanieczyszczenia i martwy naskórek jak gumka Fajna cena, za 50 ml płaci się niecałe 14 zł a teraz jest jeszcze na promocji w rossmanie.

Leave a comment:

• mamatokobieta
    replied

Napisane przez PassivE91 Pokaż wiadomość
    ja na pewno naturalne, chociaż mam pewne grzeszki jeżeli chodzi o np. krem bb z korei gdzie nie ma on zbyt dobrego składu, ale dobrze kryje na dość jasną cere.
    Naprawdę? Zapewne myślimy o tym samym koreańskim kremie bb. Ślicznie kryje, ale nie wiedziałam, że ma słaby skład. Kurczę, zawsze staram się wybierać jak najprostsze kosmetyki a przy tym jak najbardziej naturalne i ten krem bb bardzo teraz mnie zaskoczył.

Leave a comment:

Working...
X