Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki kosmetyk polecasz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • PassivE91
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    ja na pewno naturalne, chociaż mam pewne grzeszki jeżeli chodzi o np. krem bb z korei gdzie nie ma on zbyt dobrego składu, ale dobrze kryje na dość jasną cere.

    Leave a comment:

  •    
       

  • KarolinaMamcia
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Używał ktoś kosmetyków BeBio Chodakowskiej? Polecacie?

    Leave a comment:


  • motinka84
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Warto szukać unikalnych kosmetyków, takich które wyróżniają się wyjątkowym składem. Niektóre z nich mogą zawierać np. komórki macierzyste z poroża jelenia, które wykazują mnóstwo cennych właściwości. Więcej na xxx można dowiedzieć się o takich kosmetykach.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • dama13
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Jeśli chodzi o pielęgnację cery dojrzałej i ze zmarszczkami to szczerze polecam ten krem z firmy Monduniq - SynËĄRésist L’visage xxx . Odżywia, nawilża, regeneruje i spłyca zmarszczki. To co ważne to fakt, że nie da się go kupić w żadnej drogerii czy w internecie a jedynie w salonach, ktore na co dzień współpracują z marką.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • aniamiko
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    hej, ja ze swojej strony polecam serum na pogrubienie rzęs xxx
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • MonikaRab
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Cześć, to zależy czego oczekujesz od kosmetyku. Ja zdecydowałam się porzucić produkty drogeryjne na rzecz naturalnych. Bardzo polecam xxx. Najlepiej jeżeli sprawdzisz działanie na sobie.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:05. Powód: link

    Leave a comment:


  • moonkaz
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Nie polecam ich kosmetyków. Fajnie pachną i fajnie wyglądają ale jeśli chodzi o skład to są.... takie sobie. O wiele lepiej będzie wybrać jakąś dobrą polską firmę kosmetyków naturalnych taką jak Sylveco czy Nacomi.

    W tym sklepie jest aktualnie wiele zestawów na walentynki w dobrej cenie, zerknij sobie:
    xxx

    Nie musisz tak poza tym kupować kosmetyku,ale na przykład akcesoria
    zestaw beauty blenderów
    ewentualnie szczoteczkę czyszczącą do twarzy
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:05. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • monia8787
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Jakie fajne kosmtyki z Avon polecicie na walentynki?

    Leave a comment:


  • aneczka00
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Stosujecie już jakieś kremy na zmarszczki? Ja właśnie zauważyłam, że wokół oczu pojawiły mi się nowe kurze łapki i postanowiłam zainwestować w dobry przeciwzmarszczkowy krem, tylko nie wiem w jaki...Myślałam by kupić i wypróbować krem liftingujący i przeciwstarzeniowy Calluna Medica. Tym bardziej że jest na bazie naturalnych składników. Widziałam na insta jak Wiktoria Omyłą reklamuje też tą markę. Może warto ?

    Leave a comment:


  • pani_ola
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    zamawiam sobie kosmetyki zazwyczaj w internecie nie oszukujmy się tam po prostu są tańsze. Mam stronkę xxx gdzie mają kosmetyki do ciałą do twarzy, maseczki, kremy itd. Wszytko jest. Jeśli bym miała wybrać ulubiony kosmetyk to żel pod prysznic z aloesem! Jak dla mnie najlepszy, dobrze nawilża skórę.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:08. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • mojo10011
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Dzięki wielkie za interesujące porady. Na pewno mi się przydadzą

    Leave a comment:


  • Basia_Wesolutka
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Z mojej strony polecam rozświetlacze do ciała i do twarzy oraz fluidy marki Fenty Beauty, które są marki Rihanny - drogie bardzo, ale są niezwykle trwałe. Tak jak właśnie piszę o nich m.in. portal modowy Modny Blog xxx . Poza tym tego rodzaju kosmetyki są wegańskie takie jak spod marki znajdującej się w Sephorze - Kat Von D. Czy nawet sprowadzane z Holandii - Jeffrey Star.
    Wegańskie jak do tej pory były dla mnie odpowiednie, dlatego, że mam bardzo wrażliwą skórę i potzebuję hipoalergicznych kosmetyków. Poza nimi korzsytam na codzień z kosmetyków Ziaji i AA.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:08. Powód: link

    Leave a comment:


  • terat83
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Ja lubię kosmetyki naturalne. Mam wrażliwą skórę i stosowanie typowych kosmetyków ją podrażnia, dlatego też polecam kosmetyki z Hildegard Braukmann nawet podstawowe takie jak żel pod prysznic 7 ziół tej marki.

    Leave a comment:


  • KatarzynkaM
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Polecam markę xxx botame . Chyba wszystko, używałam juz kremu, masła do ciała, szamponu, mam swiece do masażu i olejki etertczne
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:09. Powód: link

    Leave a comment:


  • alasobot
    replied
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Ostatnio spodobał mi się xxx, kórego używała moja kosmetyczka w trakcie zabiegu zagęszczania włosków - pięknie pachniał truskawkami!
    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:08. Powód: link

    Leave a comment:

       
Working...
X