Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • katarzynaWas
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    hejka...czy zna ktos jakies fajne stronki z darmowymi probkami

    Leave a comment:

  •    
       

  • mar0987
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    xxx Darmowe Próbki - spory poradnik jak zamawiać darmowe próbki tak żeby były za darmo i na pewno się je dostało
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:26. Powód: link

    Leave a comment:


  • ania198218
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Próbowałam się zalogować na stronie "Darmowe próbki" ale niestety nie udało się, a próbowałam kilkakrotnie więc nie wiem w jaki sposób innym udało się otrzymać te darmowe próbki.

    Leave a comment:


  • pbmarys
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Napisane przez kasiabella Pokaż wiadomość
    A nie szkoda wam czasu na te wszystkie pseudo darmowe próbki i niby zarobione pieniądze, przecież to wszystko to ściema !
    naprawde myslisz ze to sciema??
    a probowałas chociaż??

    Leave a comment:


  • kasiabella
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    A nie szkoda wam czasu na te wszystkie pseudo darmowe próbki i niby zarobione pieniądze, przecież to wszystko to ściema !

    Leave a comment:


  • mar0987
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Jak wam się nie chce wysyłać maili to bez wysyłania maili można od różnych firm zamawiać próbki na stronie xxx. Wysyłka próbek też jest za darmo, głównie są tam próbki kosmetyków.
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:26. Powód: link

    Leave a comment:


  • vishy
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Często dla sobie i dziecka robie zakupy w [B]xxx i dodaje do koszyka darmowe próbki (kremy, shea maslo, witaminy) dlatego polecam ten sklep kosmetyki naturalniej.Z iherb wysyłki do Polski tylko 4 $(jeśli nie więcej niż 1 kg 30gr gramów).
    Mogę dzielić się z kodem VIT371 na 5$ rabat
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:26. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • olalovi1
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    hej
    macie jeszcze jakieś adresy.?
    tutaj naprawdę świetne nagrody zupełnie za darmo, takie jak telefony, laptopy i koszulki. Trzeba się zarejestrować na tej stronie: xxx . . .
    to moje polecenie. z góry bardzo dziekuję jak ktoś się na niej zarejestruje bo czekają wspaniałe nagrody, a na moje konto wpłynie kilka punktów. . .
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:26. Powód: link

    Leave a comment:


  • margaretka80
    replied
    Odp: Darmowe produkty

    Dokładnie raportowanie polega na tym, że bede musiała wypełnić formularz, czy mi sie produkt podoba czy nie i co sądzą o nim moje koleżanki, które poczęstuję wafelkami

    Leave a comment:


  • marionetka26
    replied
    Odp: Darmowe produkty

    Niewiem czy chodzi o serwis o którym myśle,ale jesli tak to jest to fajna strona i rzeczywiście wysyłają darmowe produkty.
    Raportowanie znaczy tyle,że po wypróbowaniu tego co nam przyślą musimy wypełnić specjalny formularz w którym trzeba napisac czy jestemy zadowoleni z danej rzeczy,czy nie i co nam się podoba a co nie itd.Trzeba też rozdawac próbki lub ulotki znajomym i ich takze pytać o zdanie.Jestem w tym serwisie od ok.roku i narazie testowałam odświezacz brise i piwo karmi black

    Leave a comment:

  •    
       

  • biedronka-29
    replied
    Odp: Darmowe produkty

    No właśnie czytam ten regulamin i jest tam napisane, ze do obowiązków ambasadorki jest m.in. szerzenie rekomendacji i raportowanie rekomendacji. Ciekawe na jakiej zasadzie to raportowanie będzie polegać, bo wiesz dostałaś wafelki i teraz możesz być dręczona pisaniem jakiś raportów.

    Leave a comment:


  • margaretka80
    replied
    Darmowe produkty

    Ostatnio na stronie wafelków dla dzieci znalazłam takie coś zostań ambasadorką i jak się tam zarejestrowałam to przyslali mi 3 kartony wafelków dla małej i dla mnie. Zupełnie za darmo, bez ukrytych opłat. A dla uspokojenia to jest sposób na reklamę dla firm dlatego produkty są free. Moja koleżanka kiedyś tez brała w takim czymś udział i dostała płyny do kąpieli dla córeczki. A ja znalazłam wafelki ryżowe, na milutkie.pl. i mi tez przesłali firmowe produkty, polecam.

    Leave a comment:


  • nowinette
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    hej macie namiary na darmowe próbki?
    ja znalazlam fajną stronę [xxx na niej trzeba się zarejestrować, i mozna wybierac nagrody dla dzieci za tyle punktów ile sie ma. jak chcecie to zajrzyjcie.
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:28. Powód: link

    Leave a comment:


  • irasikorska
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    a zapomniałaś dodać, że zeby te pieniądze przelali Ci na konto, musisz zaczęcić innych, zeby równiez sie tam zarejestrowali i wysłali płatnego smsa za to. Dla ciebie to dodatkowe punkty i dopiero po uzbieraniu takowych, chyba 18, moze dostaniesz te pieniądze.

    Leave a comment:


  • nowinette
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Czytam i czytam i tak sobie pomyslalobic am,ze moze ktoras z mam chciala by zarobic troszke pieniazkow na drobne wydatki dla dziecka? jesli tak to zapraszam do skorzystania. ja jestem tez mama moja coreczka ma 16 mies. niestety nie pracuje i szukam na necie jak zarobic choc pare zl. klikalam w reklamy w wolnym czasie ale miesiac juz klikam i nie mam nawet 2 zl uzbieranych. i ostatnio znalazlam stronke z puzlami. ulozylam puzle szybciej od przeciwnika zarobilam 94 zl. za paroma prubami i potem zarejestrowalam sie i przelali mi na konto w banku 94 zl.i to wszystko za jeden dzien. wiec sie oplaca gdyz pieniedzy nigdy dosc a zwlaszcza wtedy gdy tylko tatus pracuje i pieniazkow nie jest za wiele by ukochanej coreczce cos kupic czy synkowi. zapraszam bo naprawde warto. to nie jest sciema. jesli jestescie zainteresowane to zapraszam oto adres strony xxx
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:28. Powód: link

    Leave a comment:

       
Working...
X