Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • getmygun
    replied
    Tez lubie bardzo testować nowe produkty

    Leave a comment:

  •    
       

  • amiisa
    replied
    A jak ze składami tych kosmetyków?

    Leave a comment:


  • Kamila_T
    replied
    polecam za próbkami rozejrzeć się na grupach na fb- są do tego specjalne w zależności od tematu czego mają dotyczyć ja widziałam np na stronie eenymeeny że mają próbki do kupienia wraz z rabatem o wartości próbek na kolejne zamówienie. czyli jak się coś spodoba i się zamówi potem, to tak jakby próbki ma się za darmo a to aż 30 ml

    Leave a comment:


  • ruda76889
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Może ktoś skorzysta strona z gazetkami

    Leave a comment:


  • marrrantus
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Mam nadzieję, że komuś się przyda

    Aktualne na rok 2017 promocje dla niemowląt oraz darmowe probki znajdziecie na stronie
    Miłego!

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Uważam, że akcje testerskie dla rodziców są bardzo dobre. Dzięki niej mogą poznać wiele produktów i pomóc podjąć decyzję o zakupie

    Leave a comment:


  • Olaboga
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Tu macie jeszcze 2 stronki z darmowymi próbkami dla dzieciaków, bo chyba ich jeszcze nie podawałam
    xxx
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:19. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • wyakin
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Najwięcej próbek dostałam w szkole rodzenia, w szpitalu i w sklepie, gdzie kupowaliśmy dość dużą wyprawkę. W internecie czasami są takie akcje do przetestowania kosmetyki, czy np gerber, warto.

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    bardzo fajne stronki, przydadzą się potem na spokojnie popatrze sobie. fajnie gdy jest możliwość przetestowania przed zakupem i zdecydowania czy kupić

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Moja mama natomist często zaglada na ten blog z odnośnikami do darmowych próbek i gażdżetów: . Też dużo zamawia i dostaje rzeczywiście zupełnie za darmo.
    Last edited by disne; 16-06-2020, 11:32. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • bobusie2
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Tutaj jest jedna ze stronek o darmowych próbkach:

    Ja tu zaglądam i często coś zamawiam, może nie dla dzieci, ale inne rzeczy też bywają fajne i przydatne.
    Last edited by disne; 16-06-2020, 11:32. Powód: link

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Ja najwięcej próbek i darmowych gadżetów dla dzieci mam z różnych eventów i warsztatów dla mam. Ze ston internetowych to tylko próbki Bobovity, Bebiko i Hippa.

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    stron jest mnóstwo w internecie wystarczy wpisać w google a pojawi się dużo tam można szukać, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie atrakcyjnego. Ja przeglądałam i sporo otrzymałam w ten sposób szukałam ciekawych produktów

    Leave a comment:


  • krolzabawek
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Z tymi danymi to racja i nie dziwię się,że to może odstraszać każdego kto chce się zarejestrować,więc warto zachować ostrożność. Poza tym darmowe próbki można często zamawiać z katalogów danej firmy,no jeżeli chodzi o kosmetyki,gdzie wymagany jest tylko adres.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Ja tak samo czasem mam Na starych stronach co bywałam to i nie bałam się podawać ale na nowych czasem jest strach ale ale jeśli ktoś nie ma mojego dowodu to i po co komuś i mój adres

    Leave a comment:

       
Working...
X