Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    nie nie nie - to redakcja nivea wybiera recenzje najlepsze

    Leave a comment:

  •    
       

  • jjmka
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    jeszcze sobie coś przypomniałam - ja fb NIvea można się zapisać co klubu miłośników nivea i recenzjowac produkty nivea na tablicy nivea - ciekawe recenzje w miesiacu jest nagradzanych zestawem kosmetyków Nivea
    Ale to chyba trzeba pod tym zbierać głosy, dobrze kojarzę??

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    jeszcze sobie coś przypomniałam - ja fb NIvea można się zapisać co klubu miłośników nivea i recenzjowac produkty nivea na tablicy nivea - ciekawe recenzje w miesiacu jest nagradzanych zestawem kosmetyków Nivea

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    pradip miałam CI napisac jak nazywał się ten zapach dla mężczyz z yoderma a więc metal sport cudne pachnie

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    [QUOTE=jjmka;363677]Trochę z innej beczki Knorr rozdaje bulionetki, ja zamówiłam i dostałam, na jeden adres można zamówić max 2 i faktycznie tyle wysyają, ja zamawiałam jakieś 3 tyg temu i w tym dostałam

    xxx

    Miałam dziś na mailu info i zamówiłam
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:21. Powód: link

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Trochę z innej beczki Knorr rozdaje bulionetki, ja zamówiłam i dostałam, na jeden adres można zamówić max 2 i faktycznie tyle wysyają, ja zamawiałam jakieś 3 tyg temu i w tym dostałam

    xxx
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:21. Powód: link

    Leave a comment:


  • anka2042
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    O też musze poszukać takich darmowych próbek.

    Leave a comment:

  •    
       

  • syczatko
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    poszukaj na ich stronie xxx - tam wyświetla się lista sklepów
    Slicznie dziekuje
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:22. Powód: link

    Leave a comment:


  • syczatko
    replied
    Odp: Darmowe duże próbki Johnsons Baby!

    no właśnie nie dostałam

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
    Ja tez jestem zainteresowana a We Wrocławiu lun Rawiczu jest gdzieś taki sklep bo nie bardzo się orientuje? a tylko tu mogę podjechać
    poszukaj na ich stronie xxx- tam wyświetla się lista sklepów
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:21. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • syczatko
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    Jak macie obok siebie sklep L'occitane to polecam iść się zapisac do ich klubu:-) nic nie kosztuje..nie ma obowiązku kupowania..od czasu do czasu przysyłają tylko smsa o specjalnej okazji. A najfajniejsze jest to, że przy zapisie otrzymujemy dwa świetne kremiki do rąk o wartosci ponad 50 zł :-) jak ktoś zainteresowany to pdam linka gdzie sie zapisuje a potem z wydrukowanym mailem idzie sie do sklepu:-)
    Ja tez jestem zainteresowana a We Wrocławiu lun Rawiczu jest gdzieś taki sklep bo nie bardzo się orientuje? a tylko tu mogę podjechać

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Darmowe duże próbki Johnsons Baby!

    Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
    A ja nie mogę zamówić nie wiem czemu a chętnie bym spróbowała bo tyle opinii ze Jahnsons Baby uczulają fajnie by było dostać za free
    a czy już kiedyś dostałaś ? Bo musi upłynąć rok od zamawianych próbek

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Darmowe duże próbki Johnsons Baby!

    Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
    A ja nie mogę zamówić nie wiem czemu a chętnie bym spróbowała bo tyle opinii ze Jahnsons Baby uczulają fajnie by było dostać za free
    Dostałam próbki Johnsona w niebieskim pudełku ze szpitala i do tej pory leżą nie użyte bo mam obawy po tym co przeczytałam a eksperymentować na małym nie chce.

    Leave a comment:


  • syczatko
    replied
    Odp: Darmowe duże próbki Johnsons Baby!

    A ja nie mogę zamówić nie wiem czemu a chętnie bym spróbowała bo tyle opinii ze Jahnsons Baby uczulają fajnie by było dostać za free

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    Jak macie obok siebie sklep L'occitane to polecam iść się zapisac do ich klubu:-) nic nie kosztuje..nie ma obowiązku kupowania..od czasu do czasu przysyłają tylko smsa o specjalnej okazji. A najfajniejsze jest to, że przy zapisie otrzymujemy dwa świetne kremiki do rąk o wartosci ponad 50 zł :-) jak ktoś zainteresowany to pdam linka gdzie sie zapisuje a potem z wydrukowanym mailem idzie sie do sklepu:-)
    Mówisz że fajne te kremy? Strasznie mam suche ręce przez mróz ale pomimo że do ich sklepu mam kawałek może się jednak skuszę

    Leave a comment:

       
Working...
X