Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Lara5
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Ja zamówiłam próbkę na Yodyma i przyszła mi duża próbka nawet długo nie czekałam

    Leave a comment:

  •    
       

  • pradip
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Kiedyś połakomiłam się na darmową próbkę perfum i tak cierpliwie czekałam i czekałam aż się doczekałam na wietrzały papierek w kopercie

    Leave a comment:


  • gienkak
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez jasia111 Pokaż wiadomość
    Fajnie tak dostać coś za darmo. Ja rejestrowałam się na kilku takich portalach, ale nigdy nic nie dostałam.
    Cierpliwość nie zawsze szybko przychodzą darmowi na niektóre się naprawdę długo na czekałam ale darowanemu koniowi w żeby się nie zaglada

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Darmowe duże próbki Johnsons Baby!

    Ja raz dostałam przy drugim dziecku już nie zamawiałam

    Leave a comment:


  • jasia111
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Fajnie tak dostać coś za darmo. Ja rejestrowałam się na kilku takich portalach, ale nigdy nic nie dostałam.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    dziewczyny jeszcze mi sie cos przypomnialo moja kolezanka dostała tez próbki dosc duze proszku concertino po uprzednim napisaniu meila tam z prosba o probki - ja nie korzystalam ale moze ktoras z Was szuka idelanego porszku dla dziecka, ona miala problem bo wszytskie dostepne proszki uczulaly corcie i zal juz bylo jej wydawac kasy na pelnowartosciowe produkty i pisala prosby o probki i z tego co sie orientuje to ten concetrino u niej był szczalem w 10

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    A po jakim czasie przychodzą te próbki, ja już parę tygodni temu kliknęłam że chcę próbki i nic jeszcze nie dostałam.
    wiesz co nie wiem po ilu bo nie liczę napewno nie tak ze z dnia na dzień troszku sie czeka ale na pewno przychodzą

    Leave a comment:

  •    
       

  • jjmka
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    na xxx można zamawiać różne próbki: teraz aktualnie head-amp-shoulders szampon przeciwwupiesiowy z mentolem oraz ariel kapsułke do prania i z tego poratalu napewno próbki przychodzą
    A po jakim czasie przychodzą te próbki, ja już parę tygodni temu kliknęłam że chcę próbki i nic jeszcze nie dostałam.
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:24. Powód: link

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    a i jeszcze płyn do naczyń Fairy Cytryna 35ml

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    na xxx można zamawiać różne próbki: teraz aktualnie head-amp-shoulders szampon przeciwwupiesiowy z mentolem oraz ariel kapsułke do prania i z tego poratalu napewno próbki przychodzą
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:24. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • kozak7
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Jakoś nie jestem za takimi darmowymi próbkami. Nie wierzę, że za darmo można dostać coś dobrego i zdrowego.

    Leave a comment:


  • macdzia
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Po lewej stronie masz takie odnośniki - działy : Polskie i zagraniczne. W każdym z nich masz podtytuły: gadżety, próbki, katalogi i inne. Po zalogowaniu się na stronie klikasz np na gadżety i wtedy powinny Ci się otworzyć linki do wszystkich stron, na których możesz zamówić darmowe rzeczy np. smyczki lub kalendarze. Następnie klikasz na jeden z linków i otwiera Ci się taka zakładka KLIKNIJ TUTAJ, wtedy następuje przekierowanie na konkretną stronkę a tam już masz napisane co zrobić..czasami wystarczy kliknać zamów próbkę a czasami trzeba sie zapisac na newsletter.
    Powodzenia, bo warto :-)

    Leave a comment:


  • uhubuhu
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Zarejestrowałam się i kompletnie nie czaję co dalej...

    Leave a comment:


  • macdzia
    replied
    Darmowe próbki i gadżety

    Chciałam Wam drogie mamy polecić fajna stronkę - xxx,
    Nie jest to żaden spam ani reklama, obiecuję :-) dzięki tej stronce można wypróbować wiele produktów lub otrzymać jakieś drobne gadżety. Są tam umieszczone linki do stron, które mają jakąś promocję, czy testowanie produktów, czy poprostu konkursy z nagrodami gwarantowanymi. jest to fajna okazja zeby cos dostac. Ja w ostatnim tygodniu otrzymałam dzięki nim bulionetkę knora, czekoladki lindt, próbkę lenor sensitive i kalendarz na ścianę. Naprawdę polecam.Spróbujcie :-) niestety yrzeba sie zarejestrowac..ale stronka jest tego warta:-))))
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:25. Powód: link

    Leave a comment:


  • nikodema
    replied
    Odp: Darmowe probki

    Ja wolę testować pełnowymiarowe produkty , jakoś próbki to dla mnie za mało. Zanim weszłam na rekomenduj.to nie wiedziałam, że takie testowanie jest możliwe, a jest bo wysyłają całe produkty do testów

    Leave a comment:

       
Working...
X