Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    Dziewczyny możliwośc zamówienia darmowej próbki kremu Skin Perfection xxx krem jest super wiec osobiście polecam
    Dzięki za wrzucenie linka, już sobie zamówiłam, właśnie poszukuję jakiegoś porządnego kremu więc jak się sprawdzi to może się skuszę, bo jeszcze niby dołączają zniżkę a Super-Pharm mam blisko
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:21. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Darmowe próbki i gadżety

      jjkma ja mam z tej serii krem i serum i mi bardzo odpowiadaja te kremy - tez w hebe jest promocja na te kosmetyki przy zakupie jednego drugii produkt za polowe ceny z tej serii mozna zakupic

      Skomentuj


        Odp: Darmowe próbki i gadżety

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        Dzięki za wrzucenie linka, już sobie zamówiłam, właśnie poszukuję jakiegoś porządnego kremu więc jak się sprawdzi to może się skuszę, bo jeszcze niby dołączają zniżkę a Super-Pharm mam blisko
        Też miałam możliwość używania kremu tej firmy i bardzo go sobie chwaliłam.
        Mam tą drogerię niedaleko siebie i chyba nigdy jeszcze tam nic nie kupiłam :/
        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        jjkma ja mam z tej serii krem i serum i mi bardzo odpowiadaja te kremy - tez w hebe jest promocja na te kosmetyki przy zakupie jednego drugii produkt za polowe ceny z tej serii mozna zakupic
        A w Hebe ta promocja nie jest tylko z kartą?

        Skomentuj


          Odp: Darmowe próbki i gadżety

          pradip widzialam gazetke i rzucila mi sie ta promocja w oczka - az sprawdze to dokladnie, ja mam daleko do superharm nad czym ubolewam bo fajne akcje tam maja dla posiadaczy karty z tego co kojarze

          Skomentuj


            Odp: Darmowe próbki i gadżety

            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
            Dziewczyny załączyłam zdjęcia listy perfum jaką Yodeyma dołączyła do mojej paczuszki, może to którejś z Was pomoże się zdecydować na konkretny zapach, po prawej stronie jest napisane do jakiego z tych droższych zapachów jest podobny
            A możecie mi jeszcze raz napisać które kobiece zapachy miałyście okazję powąchać i jak się Wam podobały?

            Skomentuj


              Odp: Darmowe próbki i gadżety

              Nie miałam jeszcze tych kosmetyków, ale spróbuję zamówić próbkę może dostanę to sie pochwalę i przekonam o zapachu i trwałośći

              Skomentuj


                Odp: Darmowe próbki i gadżety

                Fajna sprawa z tymi próbkami :-) a byłyście na strocne everyday ? Tam też jest mozliwość zamówienia próbek..ostatnio dostalam lenora i kapsułki ariel..
                no i nowe adresy są na free amciu :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Darmowe próbki i gadżety

                  Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                  Fajna sprawa z tymi próbkami :-) a byłyście na strocne everyday ? Tam też jest mozliwość zamówienia próbek..ostatnio dostalam lenora i kapsułki ariel..
                  no i nowe adresy są na free amciu :-)
                  Dostałam od nich lenora, jakiś szampon i podpaski chyba kiedyś

                  A gdzie są te nowe adresy?

                  Skomentuj


                    Odp: Darmowe próbki i gadżety

                    ja do tej pory skorzystałam dla dziecka z darmowych słoiczków, które przesyła bobovita i hipp. Z hippa przysłali dwa razy- raz z łyżeczką i kuponami rabatowymi.

                    Skomentuj


                      Odp: Darmowe próbki i gadżety

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      Dostałam od nich lenora, jakiś szampon i podpaski chyba kiedyś

                      A gdzie są te nowe adresy?
                      Jest taka stronka na której są zebrane wszystkie strony na których można poprosić o próbki, bądź są dostępne nawet bez proszenia.
                      Trzeba się tam zarejestrować i potem można już zamawiać..klika się na linki przez nich wrzucane i otwierają się strony gdzie można sobie coś zamówić. Mam od nich bulionetki, masę długopisów, smyczek i innych takich..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Darmowe próbki i gadżety

                        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                        Jest taka stronka na której są zebrane wszystkie strony na których można poprosić o próbki, bądź są dostępne nawet bez proszenia.
                        Trzeba się tam zarejestrować i potem można już zamawiać..klika się na linki przez nich wrzucane i otwierają się strony gdzie można sobie coś zamówić. Mam od nich bulionetki, masę długopisów, smyczek i innych takich..
                        Madzia dzięki za link. zarejestruję się i może coś dostanę. U nas długopisy bardzo potrzebne bo Zuzia cały czas pisze i co jadę do miasta to muszę jej kupować

                        Skomentuj


                          Odp: Darmowe próbki i gadżety

                          znałam tą stronkę wcześniej, zarejestrowałam się poklikałam dałam swoje dane, ale nic nie dostałam, może to pech ? spróbuję jeszcze raz

                          Skomentuj


                            Odp: Darmowe próbki i gadżety

                            Ja również zdobywam "darmowe próbki" oraz produkty do przetestowania.

                            Skomentuj


                              Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

                              Odgrzewam temat, wybaczcie,

                              Skomentuj


                                Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

                                Napisane przez Olaboga Pokaż wiadomość
                                Odgrzewam temat, wybaczcie,
                                Dzięki zawsze to coś nowego wpadnie w oko Chyba już kiedyś przeglądałam stronę ale zawsze trzymałam się jednej tylko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X