Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ja też zamówiłam bo z ciekawości skusiłam się jak kiedyś opowiadałyście o tych próbkach i damski zapach Notion Woman jest super
    Ja finalnie już nie pamiętam jaki zamówiłam, ale liczę że też mi się spodoba. Ciekawa jestem czy faktycznie coś mi przyślą i czy tam można zamówić tylko jeden raz bo kliknęłam też na męski zapach

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Darmowe próbki i gadżety

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      Ja finalnie już nie pamiętam jaki zamówiłam, ale liczę że też mi się spodoba. Ciekawa jestem czy faktycznie coś mi przyślą i czy tam można zamówić tylko jeden raz bo kliknęłam też na męski zapach
      wiesz co ja zamówiłam dla męża i też przyszły więc można zamawiać więcej razy

      Skomentuj


        #63
        Odp: Darmowe próbki i gadżety

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        wiesz co ja zamówiłam dla męża i też przyszły więc można zamawiać więcej razy
        Cwaniara W takim razie trzeba zamawiać zapachy po kolei żeby sie nie myliło i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie A pamiętasz jaki zamówiłaś dla męża?

        Skomentuj


          #64
          Odp: Darmowe próbki i gadżety

          a teraz jest możliwośc zapisania się do Akademi Moolers xxx dla posiadaczek FB - nabór jest na testowanie tranu dla dzieciaczków już od 6 miesiąca życia
          Last edited by disne; 03-08-2020, 21:22. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Darmowe próbki i gadżety

            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
            Cwaniara W takim razie trzeba zamawiać zapachy po kolei żeby sie nie myliło i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie A pamiętasz jaki zamówiłaś dla męża?
            jak znajdę próbkę to Ci napisze ale też pachniła super coś w nazwie było Metal - poszukam jesli małżonek ją posiada i Ci napisze

            Skomentuj


              #66
              Odp: Darmowe próbki i gadżety

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              a teraz jest możliwośc zapisania się do Akademi Moolers xxx dla posiadaczek FB - nabór jest na testowanie tranu dla dzieciaczków już od 6 miesiąca życia
              Nie lubię konkursów na facebooku denerwuje mnie jego wszechobecność i może narażę sie tym innym mamą ale nie rozumiem też mody wrzucania miliona zdjęć dziennie typu "maluszek w wózku, maluszek na podłodze, maluszek, z prawej strony, maluszek z lewej i tak w kółko...
              Last edited by disne; 03-08-2020, 21:22. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Darmowe próbki i gadżety

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                Nie lubię konkursów na facebooku denerwuje mnie jego wszechobecność i może narażę sie tym innym mamą ale nie rozumiem też mody wrzucania miliona zdjęć dziennie typu "maluszek w wózku, maluszek na podłodze, maluszek, z prawej strony, maluszek z lewej i tak w kółko...
                ja też nie wrzucam zdj. Młodej na fb i z reguły nie biorę udziału w konkursach zdjęciowych - to jest akcja testowa o ktorej pisałam wczesniej trzeba napisać odpowiedź na jakieś pytanie i wybierają pewno jakies kreatywne odpowiedźi i te mamy biorą udział w testowaniu produktu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Darmowe próbki i gadżety

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  ja też nie wrzucam zdj. Młodej na fb i z reguły nie biorę udziału w konkursach zdjęciowych - to jest akcja testowa o ktorej pisałam wczesniej trzeba napisać odpowiedź na jakieś pytanie i wybierają pewno jakies kreatywne odpowiedźi i te mamy biorą udział w testowaniu produktu
                  To może potem przeczytam regulamin. A jakie masz w ogóle zdanie na temat suplementacji dzieci? Podajesz coś oprócz witaminy D małej?

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Darmowe próbki i gadżety

                    Też jeszcze klikałam na męski ale nie przyszedł więc stwierdziłam że tylko jedną można
                    acqua women -tak pisze na moje próbce
                    sama skorzystam z linka do tranu bo też dostałam tran na stronie Vibowit ale ten tran był od 3 lat

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Darmowe próbki i gadżety

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      To może potem przeczytam regulamin. A jakie masz w ogóle zdanie na temat suplementacji dzieci? Podajesz coś oprócz witaminy D małej?
                      nie nie podaje nic dodatkowo - Młoda jest jeszcze na moim mleku - ponoć nie ma ono już w sobie żadnych właściwości na plus dla dziecka - ale zajada się nim i nie widać końca, bo MM jest bee, w kwestii innych posiłków to staram się aby jej dieta była urozmaicona i bogata w owoce i warzywa, jeszcze Zosia nam nie chorowała jakoś strasznie oprócz katarku lekkiego, czeka nam w najbliższej przyszłości badanie krwi więc zobaczymy jak będą wyniki wyglądać, jakoś nie jestem przekonana do tych wszystkich suplementów, żelek itd. choć nad tranem własnie się zastanawiam tak szczerze powiedziawszy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Darmowe próbki i gadżety

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Też jeszcze klikałam na męski ale nie przyszedł więc stwierdziłam że tylko jedną można
                        acqua women -tak pisze na moje próbce
                        sama skorzystam z linka do tranu bo też dostałam tran na stronie Vibowit ale ten tran był od 3 lat
                        ja dla męża zamawiałam przez jego meila - więc raczej jedna próbka na jednego meila przypada

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Darmowe próbki i gadżety

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          ja dla męża zamawiałam przez jego meila - więc raczej jedna próbka na jednego meila przypada
                          a to tym sposobem będę pamiętać

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Darmowe próbki i gadżety

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Też jeszcze klikałam na męski ale nie przyszedł więc stwierdziłam że tylko jedną można
                            acqua women -tak pisze na moje próbce
                            sama skorzystam z linka do tranu bo też dostałam tran na stronie Vibowit ale ten tran był od 3 lat
                            Czyli mąż nie dostanie na to wychodzi
                            Vibowit też miał swój konkurs czy poprosiłaś o próbkę?
                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            nie nie podaje nic dodatkowo - Młoda jest jeszcze na moim mleku - ponoć nie ma ono już w sobie żadnych właściwości na plus dla dziecka - ale zajada się nim i nie widać końca, bo MM jest bee, w kwestii innych posiłków to staram się aby jej dieta była urozmaicona i bogata w owoce i warzywa, jeszcze Zosia nam nie chorowała jakoś strasznie oprócz katarku lekkiego, czeka nam w najbliższej przyszłości badanie krwi więc zobaczymy jak będą wyniki wyglądać, jakoś nie jestem przekonana do tych wszystkich suplementów, żelek itd. choć nad tranem własnie się zastanawiam tak szczerze powiedziawszy
                            Mam podobne zdanie co ty odnośnie witamin. Mały 2 tygodnie temu jako pierwszą chorobę przeszedł 3 dniówkę a wczoraj dostał kataru i kaszle :/ jestem strasznie zła na siebie bo całą zimę nic a teraz w tak krótkim odstępie już drugi raz

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Darmowe próbki i gadżety

                              pradip - na vibowicie to wtedy jakiś wierszyk o rybce napisałam ale o ile pamiętam dużo wygranych było

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Darmowe próbki i gadżety

                                z vibovitem bylo chyba tak iz byla jakas akcja gdzie rozdawano 900 szt. tranu cytrynowego - ja sie nie zglaszalam bo moja córcia za Młoda - ale taka akcja mi sie kojarzy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X