Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Dominika, Teresa zagłosowane, Powodzenia dziewczyny i naprawdę Was podziwiam za wytrwałość w zbieraniu głosów

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Na ofemini wrzucili już listę szczęśliwców, którzy załapali się na testowanie pampersów, więc jeśli się zgłaszałyście to pochwalcie się kto się dostał

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Nie dostałam się do testowania pieluszków.
        Dziękuje za głosiki do końca głosowania jeszcze trochę zostało, a że jakoś daję rady i nie wypadam z 8 to walczę

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          haha to ja nawet nie wiedziałam, że i pieluszki były do testowania Fajnie takie pratyczne rzeczy bo się wykorzysta a i przy okazji pozna coś nowego

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
            haha to ja nawet nie wiedziałam, że i pieluszki były do testowania Fajnie takie pratyczne rzeczy bo się wykorzysta a i przy okazji pozna coś nowego
            Coś nowego i przy okazji ekstremalnie drogiego... Ja na Majśkę wydaje sporo, ale nie jestem pewna czy zdecydowałabym się na tak drogie pieluchy bez gwarancji, że nam życie ułatwią, a dzięki testom można sprawdzić czy produkt się sprawdzi.

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              teresa, mika zagłosowane

              ja na tym ofeminin w życiu jeszcze nic nie testowałam, choć ze 20 zgłoszeń już chyba wypełniłam, także chyba sobie odpuszczę. Co prawda nie udzielam się tam, więc to pewnie przez to

              za to dzisiaj mam dobry dzień załapałam się do testów biedronki, wygrałam 2 opakowania Colagen-u (chyba ), na fb babyonline też załapałam się na niespodziankę oby tak dalej

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                teresa, mika zagłosowane

                ja na tym ofeminin w życiu jeszcze nic nie testowałam, choć ze 20 zgłoszeń już chyba wypełniłam, także chyba sobie odpuszczę. Co prawda nie udzielam się tam, więc to pewnie przez to

                za to dzisiaj mam dobry dzień załapałam się do testów biedronki, wygrałam 2 opakowania Colagen-u (chyba ), na fb babyonline też załapałam się na niespodziankę oby tak dalej
                mi z pampersami sie nie udało , na fb babyonline tez sie załapałam hehe gratki Doti szczęściaro , ja na biedronkowe testy nie czatowałam

                Mika i Teresa głosiki poszły

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  też miałam odpuścić biedronkę, ale mąż chciał, a akurat siedziałam w tym czasie przed kompem, to się udało - niech ma

                  a nooo i BoboFrut będziemy testować

                  27otsifem dla Ciebie też gratki

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    dziewczyny a o ch chodzi z tym testowaniem z biedronce??

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      dziewczyny a o ch chodzi z tym testowaniem z biedronce??
                      jest taki portal https://www.testujemy.biedronka.pl/index gdzie Biedronka od czasu do czasu oferuje testy produktów ktore po pewnym czasie zgodnie z wyborem ludu 1000 osób trafia do sprzedazy w sieci biedronka - ja raz testowałam mydełka od nich

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Tam na biedronce to trzeba mieć fart i czatować cały dzień by wyczaić i i tak nic pewnego by się udało Ja próbowałam 2 razy i olałam bo mnie wkurzało takie czekanie i i tak nic z tego nie wychodziło :/

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          mika teresa głos oddany

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            mi z pampersami sie nie udało , na fb babyonline tez sie załapałam hehe gratki Doti szczęściaro , ja na biedronkowe testy nie czatowałam

                            Mika i Teresa głosiki poszły
                            Nam z pampersami też się nie udało ale jeszcze może będę próbować
                            Do tych biedronkowych jeszcze nigdy mi się nie udało załapać ;/

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              ja na biedronce testowałam świeczki i teraz te odświeżacze, ale fakt farta trzeba mieć, a cała akcja trwa może ze 2 minuty i po wszystkim - w sumie tak jak testowanie na babyonline

                              w ogóle to na babyonline też teraz można testować pieluszki tyle, że Dada Premium Comfort Fit Midi - już prawie miałam pisać dlaczego chce testować, aż się zorientowałam że to przecież MIDI czyli 3. Na nas niestety już za małe, a szkoda

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                A brałyście udział w tej loterii biedronkowej z pieluszkami Dada? Chyba do jutra mają wysyłać miale do tych co się załapali, ale tam pewnie dużo było zgłoszeń to ciężko będzie..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X