Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    A do mnie wysyłałaś? jeśli tak to nie doszło.

    Justyna Twoją wczoraj dostałam i przeczytałam. Fajną budowlę skonstruowała z nich Zosia
    super ze dotarla - powiem Ci ze moja panna sie bawi tym zestawem i jeszcze jej sie nie znudzil - choc tego sie obawialam bo hmm az tak duzo tych elementow nie ma, ale w niedziele dostala od meza drewniany wozek i w nim zestaw drewnianych klockow - wszystko robil maz - i do takich prostych klockow zapalala miloscia ogromna

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Dziopki może będziecie zainteresowane http://www.lorealparis.pl/skin-perfe...ow-probke.aspx - tutaj mozna zamówic Darmową próbkę kremu Skin Perfection - ja testowalam ten krem i jest super

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        pradip a wysłałabyś mi na priv swojego maila, wysłałabym Ci moja recenzję
        wydawało mi sie że juz wcześniej wysyłąłąm ale jak coś to wiadomoć juz poszłą
        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        super ze dotarla - powiem Ci ze moja panna sie bawi tym zestawem i jeszcze jej sie nie znudzil - choc tego sie obawialam bo hmm az tak duzo tych elementow nie ma, ale w niedziele dostala od meza drewniany wozek i w nim zestaw drewnianych klockow - wszystko robil maz - i do takich prostych klockow zapalala miloscia ogromna
        Uwielbiam takie samoróbki zdolnego masz męża

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          wydawało mi sie że juz wcześniej wysyłąłąm ale jak coś to wiadomoć juz poszłą

          Uwielbiam takie samoróbki zdolnego masz męża
          ja tez - i wiem ze mozna takie rzeczy kupic - duzo znajomych sie podsmiewuje ze cos tak robimy sami - ale co tam

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
            ehhh nie wiem, ale teraz patrzę że chyba nie, gubię się w tym wszystkim. A podasz e-mail na priva?

            W ogóle to uda wam się wysłać te 30 opinii?
            Poważnie trzeba wysłać do 30 osób tą opinię??

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              jjmka nie wydaje mi sie -ja w wczesniejszych akcjach nie wysylalam az tylu i udalo sie zalapac do nastepnej akcji

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                jjmka nie wydaje mi sie -ja w wczesniejszych akcjach nie wysylalam az tylu i udalo sie zalapac do nastepnej akcji
                Wysłałam do 17 i przy znaczku rozsylania mam taki czerwony znaczek stop, tak jakbym miała etap nie ukonczony, pewnie jakbym wysłała do tych 30 to by zniknął.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  pradip a wysłałabyś mi na priv swojego maila, wysłałabym Ci moja recenzję
                  Wiadomość dotarła i opinię przeczytałam
                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  ja tez - i wiem ze mozna takie rzeczy kupic - duzo znajomych sie podsmiewuje ze cos tak robimy sami - ale co tam
                  Z nas też się śmieją że maż w domu wszystko sam robi zamiast wziać fachowca a jak ja robiłam dekoracje na nasze wesele to wszyscy się w głowę pukali a potem znajome pytały czy im też mogłabym zrobić

                  O kurcze to strasznie dużo potrzebujecie tych wyświetleń recenzji.

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Wiadomość dotarła i opinię przeczytałam

                    Z nas też się śmieją że maż w domu wszystko sam robi zamiast wziać fachowca a jak ja robiłam dekoracje na nasze wesele to wszyscy się w głowę pukali a potem znajome pytały czy im też mogłabym zrobić

                    O kurcze to strasznie dużo potrzebujecie tych wyświetleń recenzji.
                    hand made to hand made - Ty to zdolna bestia jestes jak dekoracje na wesele sama robilas - pochwal sie jakims foto - chetnie zobaczymy

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ja tez - i wiem ze mozna takie rzeczy kupic - duzo znajomych sie podsmiewuje ze cos tak robimy sami - ale co tam
                      Mój mąż stolarz i też przynosi takie różności i to właśnie dziecku sprawia dużo
                      radości
                      A znajomymi nie przejmowałabym sie !
                      Moje dzieci tymi lego też się jeszcze nie znudziły a mamy 3 ludziki bo kiedyś 3 klocki i ludzik był w gazetce chyba "Dziecko" albo i w innej A wydawało by się jak jest ich tak niewiele to co mogą robić a tu zaskoczenie potrafią się długo bawić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Mój mąż stolarz i też przynosi takie różności i to właśnie dziecku sprawia dużo
                        radości
                        A znajomymi nie przejmowałabym sie !
                        Moje dzieci tymi lego też się jeszcze nie znudziły a mamy 3 ludziki bo kiedyś 3 klocki i ludzik był w gazetce chyba "Dziecko" albo i w innej A wydawało by się jak jest ich tak niewiele to co mogą robić a tu zaskoczenie potrafią się długo bawić
                        Twoj maz zajmuje sie meblami czy schodami - bo to i to stolarz - przynajmniej tutaj w moich okolicach takie sie to zwie? moj mąż obi meble plus konstrukcje meblowe - kabiny dzwiekoszczelne i rozne takie, znajomimi sie nie przejmuje ae dziwnie mi jak slysze ze takie "cos" mozna przeciez kupic - wystarczy isc do sklepu - , ja po rozpakowaniu duplo stwierdzilam ze elementow troszku malo i mialam obawy i Zosia sie znudzi szybko - a tu ladnie sie bawi tym zestawem

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          27otsifem - mój robi i meble i schody, podłogi ,nawet deski do krojenia i chlebak do kuchni sam zrobił Nawet myślał i chciałby produkcję założyć ale nie ma własnego warsztatu ani odpowiednich maszyn Bo robi z moim tatą on też stolarz a raczej cieśla on bardziej do dachów
                          Dzięki za linka dp próbki loreal

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            o probkach napisalam tez w wątku o próbkach i gadżetach - przepraszam za dubel - ale wczoraj sie zamotalam - bo umknął mi wątek o probkach, ehh to Ty masz full wypas :P z mężem wszystko robi od a do z - moj ma swoj warsztat - ale powiem Ci ze jest z tym zachodu, ta biurokracja =/, ale co swoje to swoje - zycze by kiedys plany Twojego meza sie ziściły

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Fajnie macie z tymi mężami stolarzami ja mam też brata stolarza, ale on wiecznie zapracowany i doprosić się go żeby coś zrobił do domu to graniczyło z cudem.

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                                Fajnie macie z tymi mężami stolarzami ja mam też brata stolarza, ale on wiecznie zapracowany i doprosić się go żeby coś zrobił do domu to graniczyło z cudem.
                                hehe z moim męzem jesli chodzi o rzeczy jakies potrzebne mi osobicie tez bywa pod gorke - ale wiesz w córusia tatusia - Zosia ma zawsze pierwszeństwo - wiec jak jej cos robi to jest szybciutko - ja czekam :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X