Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Ja nie mam szczęścia w tych wszystkich loteriach i bym sobie opuściła ale mąż sie złapał i wypełnił. Może będzie mieć większe szczęście nizy ja:-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      ja też do losowań i loterii nie mam szczęścia, więc nie brałam nawet udziału

      perpetua88 gratki dla Ciebie, bo chyba wygrałaś w głosowaniu na Hit Babyonline

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        dziękuję ale nagrody ani widu ani słychu. W konkursach losowych nie mam szczęścia, jak z mężem totolotka puszczaliśmy i ja zakreślałam liczby, to oczywiście mieliśmy imponującą liczbę trafień- 0 Maż powiedział, że ostatni raz ja wybieram cyfry i że on spróbuje. Ciekawe czy mu wyjdzie

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          perpetua -gratulacje
          a co do lotka Większe szanse ma losowanie na chybił trafił niż na swoje liczby tak kiedyś mówili w tv

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            To chyba kłamią chyba prędzej na własne skreslanie jest szansa bo z tym chybił trafił też różnie słyszałam :/ Ja tam nie gram wcale bo szkoda mi kasy A co do konkursów z testami tyle zgłoszeń zawsze wysyłam i niestety ale mało gdzie się łapie, załapie się 1 na tysiać razy

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Oj jeden na tysiąc to i tak nieźle
              Ja się łapię tylko na jakieś pierdoły, jak np jest konkurs w którym można wygrać TV, aparat i inne takie wartościowe rzeczy a do tego np no nie wiem ścierkę do kuchni na pocieszenie, to ja wygram tę ścierkę ( miałam tak na święta ) ale zawsze to miło jednak jak listonosz coś przynosi

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                majowa_mama fakt, fajnie jak się dostaje nawet jakiś mały upominek a o takie wartościowe nagrody to ja raczej nie gram głównie o kosmetyki albo coś dla dzieciaków

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  To był przykład, bo ja się również na takie rzeczy nie rwę czasami tylko jak mi szczególnie zadanie przypadnie do gustu

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    ja pechowa w rozdawajkach, loteriach, ale córa to chyba ma szczęscie. Dzis jak byłyśmy w sklepie, pan za usmiech dał jej za darmo 5 jabłek. Może posadzę ja do skreślania liczb totku, może się uda:P

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      haha ja o takich to nawet nie marze, mówie tutaj o pródbkach albo jakimś produkcie jednym pełnowartościowym . Cóż niefart to niefart

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Kiedyś brałam udział co do wygrania odkurzacz był nie jeden konkurs i nic się nie udało ...Jak taka wartościowa rzecz to i chętnych ogrom jest i szanse mniejsze

                        Co do lotka w Ameryce kiedyś kobieta 3 razy 6 trafiła i dzieciom domy postawiła To dopiero jest szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          No i przeznaczyła to na konkretne cele, a nie jak niektórzy wygrają i rozwalają sami nie wiedzą na co :/ Ja bym sie z takiego bonusu cieszyła, ale robiłabym dalej co robie ... Takie pieniądze można wpłacić na książeczki i robić jeszcze kase na nich bo % rosną..

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            miliona nie muszę wygrać, nie jestem pazerna , mnie 100 tysiecy by wystarczyło no, może 200 tysięcy (euro nie złotych)

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              miliona nie muszę wygrać, nie jestem pazerna , mnie 100 tysiecy by wystarczyło no, może 200 tysięcy (euro nie złotych)
                              Mi by straczyło złotych. Spłaciłabym kredyt i jeszce ciut zostało na jakiś interes zycia
                              A tym czasem awlczę o bon na buciki dla córci i prosze o pomoc
                              http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46085/#flash

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                                Mi by straczyło złotych. Spłaciłabym kredyt i jeszce ciut zostało na jakiś interes zycia
                                A tym czasem awlczę o bon na buciki dla córci i prosze o pomoc
                                http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46085/#flash
                                Kliknęłam właśnie, bardzo proszę

                                pomarzyć zawsze dobra rzecz.... czasem tak właśnie wzdycham co bym zrobiła z taka kasą i od razu humor lepszy mam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X