Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    My również z Małą Oleńką jesteśmy wśród szczęśliwców, którzy otrzymują produkty Oilatum, co więcej paczuszka już dotarła dzisiaj .

    Od czasu gdy wzięłam udział w akcji Oilatum, czekałam z niecierpliwością i z nadzieją, że bede wśród osób, które będą miały szanse testować produkty Oilatum Soft. No i szczerze już korzystam z emulsji Oilatum Soft od miesiąca od powrotu Małej ze szpitala; świetne opinie jakie słyszałam o tym produkcie, czy to w szkole rodzenia, czy mąż u siebie w aptece od Klientów zachęciły nas do spróbowania :>> No i nie zawiedliśmy się.
    Po pierwsze rewelacyjny jest fakt, że wystarczy nalać do wanienki, wykąpać Malucha i nie trzeba spłukiwać.
    Po drugie skóra Dzidzi wygląda super, jest ładnie nawilżona i nie ma potrzeby smarowania innymi kosmetykami.
    Teraz jak Mała skończyła miesiąc dodatkowo wprowadzimy smarowanie kremikiem, wkrótce zdam relację.

    Pierwszą butle emulsje kupiliśmy małą na próbe; jakiś tydzień temu już zainwestowaliśmy w duża butlę, naprawdę warto ;> no i super, że dostaliśmy kolejną w prezencie, na pewno się nie zmarnuje ;>

    Gorąco polecamy, gwarantowany usmiech i zadowolenie Maluszka i Mamy ;>

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      Qrcze, ja nadal czekam na paczkę, bo kurier zapomniał zadzwonić i przyjechał, jak byłam w pracy a później już nie mógł Szkoda, bo miałam nadzieję, że oboje z synkiem wypróbujemy już dziś kosmetyki. Cóż, poczekamy do jutra...

      Skomentuj


        Pierwsza kąpiel czyli pierwsze koty za płoty hi hi

        Synek juz po kąpieli słodko śpi. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Woda fajna nie tłusta. Zobaczymy jak kremik sobie poradzi z krostkami na brodzie i pod nią .Synek skończył 3 miesiące i ulubionym zajęciem jest wkładanie rączek do buzi. Ślini sie strasznie czego skutkiem jest szorstka broda.Jutro napisze czy jest poprawa .

        Skomentuj


          Odp: zawartość paczki

          Paczuszka dotarła i do nas:-) Naprawdę w ekspresowa dostawa. Fajne, estetyczne opakowanie i kosmetyki naprawdę bez zapachu:-) a z doświadczenia wiem, że produkty bezzapachowe często jednak pachną dość intensywnie.:-(

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            z tym spłukiwaniem to bardzo duży plus i wygoda - @zadymka......bardzo dobrze zauważyła
            Last edited by izabelalab83; 13-07-2011, 21:12.

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oilatum Soft

              Napisane przez aguszasza Pokaż wiadomość
              a my juz mamy i dzis testujemy!!! powiem Wam ze krem juz sprobowalam sobie na reku i golym okiem widac gdzie smarowane bo skora sie superowa zrobila!!!
              bardzo słuszna uwaga ja posmarowałam 6 letnią córke i tez rewelacja....powiedziała

              ze ma skóle jak ksieznicka
              -mówiąc jej językiem przez duże ssss....

              Skomentuj


                kto nie dostal jeszcze przesylki?

                jw.....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: skaza białkowa przyczyną suchej skóry i pęknięć za uchem :/

                  skore za uszkami nalezy przecierac codziennie wacikiem wtedy jest po klopocie, alefakt dzieci ze skaza maja tendencje do pekania...

                  Skomentuj


                    Odp: oilatum

                    u synka stosuje takz eoilatum ...wczesniej balneum, ale wydaje misie ze oilatum ma przy=jemniejszy zapach dzialanie to samo.

                    Skomentuj


                      oilatum na tle innych emolientów na rynku

                      u nas wyprobowane byly 3
                      oilatum
                      balneum
                      emolium
                      Emolium wg mnie najgorszy/najtanszy...malo wydajny , wiec w sumie najdrozszy...co tanie to drogie i nie pozostawial w naszym wypadku nawilzonej skory...
                      balneum i oilatum wg mnie dzialanie to samo z tym ze oilatum ma przyjemniejszy zapach. Cena porownywalna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: zawartość paczki

                        do nas paczka jeszcze nie trafila...ale mozemy co nieco powiedziec o oilatum z racji stosowania na wlasnej skórze

                        Skomentuj


                          Odp: zawartość paczki

                          Napisane przez bogdanka2 Pokaż wiadomość
                          Zawartość jak najbardziej zachęcająca do kąpieli maluchów. Szkoda tylko, że nie ma do testowania również szamponu, ale nie będę pazerna

                          szampon?ale przeciez emulsja sluzy takze do mycia wloskow...

                          Skomentuj


                            Odp: zawartość paczki

                            Napisane przez edzieciol Pokaż wiadomość
                            Hej

                            witam was dzis otrzymałam kurierem paczke z emulsją do kąpieli i kremem Mialam co prawda już do czynienia z kosmetykami Oilatum ale fajnie jest dostać nowe produkty do testowania.

                            Jesli chodzi o wymagania do ambasadorek to dostałysmy je w mailu

                            ponizej kopia:

                            Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i wzięcie udziału w akcji Oilatum ® Soft!

                            Gratulujemy! Jako jedna z 400 ambasadorek zostałaś zakwalifikowana do dalszego etapu akcji Oilatum ® Soft. W najbliższym czasie spodziewaj się przesyłki zawierającej gamę produktów Oilatum ® Soft.

                            W tym etapie akcji prosimy Cię o rozpoczęcie używania produktów Oilatum ® Soft do pielęgnacji Twojego Maluszka i dzielenie się swoimi opiniami na forum.

                            Zarówno my jak i inne mamy, które nie znalazły się w tym etapie jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii.

                            Spośród wszystkich wątków na forum jury wybierze 10 najciekawszych, które zostaną nagrodzone nagrodą niespodzianką!

                            Pozdrawiamy,
                            Oilatum ® Soft i Zespół BabyOnline.pl
                            dokladie po co marnowac papier skoro i takkazda z nas korzysta z netu!

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              Witam wszystkie mamy , dziś otrzymałam paczkę zawierającą Emulsję do kąpieli oraz Krem bezzapachowy. Z moim synkiem mamy już pierwszą kąpiel za sobą (z zastosowaniem w/w kosmetyków). To co mogę na chwilę obecną napisać: po kąpieli skórka mojego maleństwa jest delikatna w dotyku, nawilżona. Mam nadzieję, że po zastosowaniu kremu synek nie obudzi się w nocy drapiąc po buziuni jak dotychczas, co do dalszych wyników dam znać.
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                Witam ja też jestem szczęśliwą posiadaczką zestawu Oilatum soft, który dostałam dzisiaj, niestety mała była już po kapieli więc testować będę jutro mam nadzieję,że mojej córeczce podpasują te kosmetyki. Ja jestem alergiczką więc też je będę testowała na swojej skórze.Pozdrawiam i dam znać jak czuje się skóra mojego skarba , a także i moja po kąpieli

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X