Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    Witam, wszystkich , bardzo dziekujęmy za przesyłke dotarła wczoraj i dzis jesteśmy po pierwszej kąpieli > Muszę stwierdzić że emulsja jest rewelacyjna , ciałko jest gładziutkie jak jedwab , skóra jest przesuszona , na rączkach i nóżkach - a tu prosze emulsja oilantum soft czyni cuda - REWELACJA, Teraz jestem pewna ze będziemy stosować produkty Oilatum , Jeszcze raz dziekujemy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

      A u nas było Oilatum, Balneum nawet Nivea ale pozostało przy Oilatum dlaczego - najbardziej wydajny ze względów finansowych no i najbardziej nawilżał skórę synka ze względów zdrowotnych, tych najważniejszych hihihi i przy nim zostaliśmy. Będziemy testować Oilatum soft i jestem ciekawa reakcji. Nie wymaga zbyt wielu kombinacji przy kąpaniu, nie trzeba smarować skóry dziecka tysiącem innych specyfików bo jest po samej kąpieli wystarczająco nawilżona

      Skomentuj


        Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

        Mój synek od urodzenia używa Oilatum emulsji do kąpieli i nie mam problemu z wysuszoną czy szorstką skórą dziecka. Pewnego razu mojego grubaska zaatakowały potówki i podczas trzech kąpieli nie stosowałam emulsji tylko kalium i było widać że skóra jest mniej delikatna choć miałam wrażenie jakby emulsja nawilżała na dłużej

        Skomentuj


          Odp: składniki Oilatum

          Osobiście należę do osób czytających wszystkie etykiety, skład Oilatum odpowiada mi a w szczególności mojemu synkowi jego zdrowiu, jego skórze i nie rozbieram tego tematu na jeszcze mniejsze czyyniki ważne że jest skuteczny, teraz będę testować krem i zobaczymy co będzie

          Skomentuj


            Odp: Mamy testujących maluszków

            Jestem Gosia (32 lata) i mam 11 miesięczną Olę. O testowaniu dowiedziałam się z e-maila który przeszedł na moją pocztę i byłam bardzo ciekawa tego produktu bo nigdy go nie używałyśmy. Córka raczej nie ma problemów ze skórą ale urodziła się długo po terminie i wtedy jej skórka była bardzo sucha i pękała na zgięciach. Teraz dopiero żałuję że nie kupiłam Oilatum ale cóż... byłam niedoświadczona i jakoś nie pomyślałam o tym. Testujemy emulsję i kremik 3 dzień i skórka małej jest aksamitnie gładka, miękka i natłuszczona. SUPER

            Skomentuj


              Odp: Bolg testującej Poli

              Testowanie OILATUM SOFT -dzień II

              ,,-Pora na kąpiel"-powiedziała mama z usmiechem na ustach, trzymajac w dłoni płyn do kąpieli Oilatum Soft. ,,-Moge go użyc sama?"-zapytałam i nie czekając na odpowiedź pobiegłam do łazienki.Mama zgodziła się abym tym razem to ja wlała odrobine płynu do wanny. ,,-Ojej!"-zdążyłam krzyknąć gdy niemalże cała zawartość butelki znalazła się w wodzie. ,,-Nic się nie stało"-powiedziała mama gdy zobaczyła napływające do moich oczu łzy,,-Jutro kupimy nową buteleczkę". Wizja zakupów w aptece bardzo mnie ucieszyła.Zapomniałam o zaistniałym przed momentem wydarzeniu i zaczęłam szaleć...Chlapałam, pływałam, przelewałam, piłam, rozlewałam i wylewałm aż w końcu mama wyjeła mnie z wanny, posmarowała kremem Oilatum Soft i zaniosła do łóżka...teraz czeka mnie moj ulubiony punkt wieczoru-przytualnki z mamą...

              Last edited by ewelka21; 18-07-2011, 12:30.

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                Pierwsza próba z kremem zakończona sukcesem! Alanek miał podrażnioną, zaczerwienioną skórę na rączkach w wyniku zbyt długiej ekspozycji słonecznej i pomimo tego, że smaruję go zawsze przed wyjściem kremem z wysokim filtrem. Wieczorem wyglądało to nieciekawie - skóra wysuszona, wręcz zaogniona, ale po kilku godzinach od posmarowania kremikiem Oilatum Soft rączki znowu prezentowały się dobrze - były nawilżone, a na drugi dzień już ładnie opalone

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy testujących maluszków

                  Witam serdecznie wszystkie nowe mamy

                  Skomentuj


                    Odp: Testujące maluszki

                    Będziemy trzymać kciuki żeby tak było

                    Skomentuj


                      Odp: Testujące maluszki

                      Kolejny mały tester to Mato... ma 20 miesiecy i od urodzenia ma problemy ze skórką. Używaliśmy już chyba wszystkiego aby wyeliminiować wysypkę...dieta.. kosmetyki.. przetestujemy jeszcze raz Oliatum oby było lepiej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Emulsja do kąpieli rewelacja. Mati ma przesuszoną skórę w zgięciach łokci i kolan oraz na pleckach. Jak narazie skórka delikatna. Po zastosowaniu kremu skórka nadal delikatna. Zobaczmy jak będzie dalej

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          witamja rowniez chyba naleze do mamusiek ktore chwala sobie emulsje i krem.Dzis kolejna kapiel za nami,i musze przyznac ze skora dzieci jest naprawde craz lepsza,delikatna,nawilzona i przede wszystkim mieciutka.jak juz pisalam jestem pod wrazeniem takiego produktu!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Testujące maluszki

                            A u mnie w zasadzie dwójka " testerów". Filip 7,5 miesiąca i Martynka 2,5 roku. I jedno i drugie ma skazę białkową więc zdarzają się nam wysypki, krosty, sucha , łuszcząca się skóra i inne "przyjemności".

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              Drugi dzień testowania za nami.
                              Po kąpieli, podobnie jak wczoraj, skóra mięciutka i super nawilżona.
                              Dzisiaj zastosowaliśmy krem Oilatum Soft na buźkę. Jak dla mnie rewelacja. Policzki, które wcześniej były szorstkie, po zastosowaniu kremu zrobiły się nawilżone i gładsze.
                              Oby tak dalej

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                Ta emulsja jest naprawdę rewelacyjna. Wystarczy dodać ja do kapieli a skóra dziecka jest nawilżona i mięciutka. Ajeżeli chozi o krem to hmm... również jest świetny szybko się wchłania i dobrze nawilża . Od ziś bedę stosowac przeważnie tylko te kosmetyki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X