Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

    Gosia to się nazywa siła reklamy ale na prawdę warto ja już kupiłam dużą butelkę Oilatum żeby nie przerywać stosowania bo jestem na prawdę zadowolona

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Karmienie piersią a wyjazd - co zrobić

      Wiem że trzeba się pogodzić że to już nie takie maleństwo ale jest trudno. Jak widzę te oczka co na mnie patrzą w czasie karmienia to mi żal że to się skończy (ale jestem sentymentalna). Zwłaszcza że miałam okropne problemy z karmieniem na początku i pierwsze 4 miesiące było strasznie ciężko ale się zawzięłam i udało się. Chociaż kilka razy za łzami w oczach już wysyłałam męża po mleko.
      A dzisiaj to się nie mogłam od niej opędzić. Ciągle chciała na ręce i mnie rozbierała szukając piersi. Nie mogłam jej niczym zająć.
      Chciałam Cię jeszcze zapytać czy oprócz piersi Twoja Maleńka je jeszcze mleko modyfikowane z butelki albo kubeczka? Bo moja je rano i wieczorem kaszkę na mleku i nie wiem czy jak ją odstawię to dawać jej jeszcze mleczko modyfikowane czy te kaszki wystarczą?

      Skomentuj


        Odp: Muszę odstawić Oilatum

        Od 2 dni zowu zaczełam stosować Oilatum i kurcze zowu mała ma krostki na powiekach ale tylko tam

        za to kremik wyleczył nam czerwoną szyjkę; po 6 dniach nie ma już zaczerwienienia jeszcze tylko suchość skórki została ale lada dziń powinno zejść


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          W dlaszym ciągu testujemy Oilatum z bardzo dobrym skutkiem. Skóra nawilżona i miękka, zniknęła szarość i chropowatość. Ciałko jest aksamitnie gładkie i dobrze nawilżone, ale nie tłuste jak po oliwce. Szkoda, że tak mało emulsji w testowym opakowaniu.

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Witam,
            My również dołączyliśmy do grona testujących emulsję i krem Oilatum Soft. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ sama od bardzo dawna używam emulsji Oilatum i byłam ciekawa jaka jest wersja dla dzieci.
            Przesyłkę otrzymałam dzień przed wyjazdem nad morze i postanowiłam, że będą to idealne kosmetyki na tę okazję. Nie pomyliłam się. Emulsja świetnie nawilżyła skórę maluszka a krem pomógł nawet na moje wysuszone dłonie.
            Gorąco wszystkim polecam i pozdrawiam!

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oilatum Soft

              Tak sobie testuję Oilatum, jestes naprawdę zadowolona jak kąpię Daniego i w sumie sama chętnie dla siebie zastosowała taki preparat, ale niestety cena na regularne stosowanie nie pozwala....Moze coś w spray-u wymyśliby producent, albo oprócz Oilatum jescze dodatkową serię Mama Oliatum? (za zakup Oiliatum produkty dla mam mają zniżki?)

              Skomentuj


                Odp: Testowaanie Oilatum Soft- emulsja do kąpieli

                Witam

                Również otrzymałam produkt Oilatum Soft. Emulsja do kąpieli jest naprawdę bardzo dobrym i godnym polecenia produktem, świetnie nadaje się nie tylko dla maluszków ale i również dla przedszkolaków. Skóra mojego synka jest mięciutka, a co najważniejsze emulsja nie podrażnia skóry. Uważam ten produkt za bardzo dobry i już zaczęłam go polecać wśród rodziny.
                Bo jak wyczytałam mogą go stosować również dorośli.
                POLECAM
                Last edited by emila24; 25-07-2011, 12:24.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Nasze testowanko

                  Ja również testowałam na sobie i na moim przedszkolaku naprawdę super produkt

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Informuję hihihi zabrzmiało poważnie, że odparzenia pod szyjką u synka zniknęły gdy smarowaliśmy Oilatum kremikiem całkowicie, po tych okropnych krostach pozostały tylko wspomnienia ale nie po oilatumhihihihi

                    Skomentuj


                      Odp: Nasze testowanko

                      Może to niewiarygodnie zabrzmieć ale to fakt ... i ja testowałam na sobie emulsję ... naprawdę niezłe cudeńko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testowaanie Oilatum Soft- emulsja do kąpieli

                        A my emulsję tylko bez soft testowaliśmy od urodzenia, przypadła nam do gustu, 4-miesięczny synek nie miał problemów skórnych może to właśnie emulsji zasługa, jaka skóra jest każdy wie stosując emulsję wręcz aksamitna, dewlikatna a do kremiku się przekonałam podczas tego testu , synek miał odparzenia pod szyjką i po stosowaniu kremiku 2 razy dziennie przez cztery dni znikły całkowiecie wart inwestycji, bo inwestujemy w zdrówko i dobry nastrój naszych Skarbów

                        Skomentuj


                          Odp: Testowaanie Oilatum Soft- emulsja do kąpieli

                          my też mieliśmy okazje przetestować oilatum powiem tylko tyle że jest rewelacyjny kto nie wierzy niech wypróbuje sam dla nas bomba

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            Po kąpieli w Oilatum moje dziecię przesypia mi już 4 godziny bez pobudki Chyba mu sie dobrze i milutko spi

                            Skomentuj


                              Odp: Testowaanie Oilatum Soft- emulsja do kąpieli

                              Jestem mamą dwójki dzieci i zdrowie szkrabów jest dla mnie najwazniejsze,otrzymałam emulsję do kąpieli i jesteśmy bardzo zadowoleni ze skuteczności i łagodnego jej działania,skóra jest nawilżona i zdrowa,super preparat,dziękuję

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                Jestem zadowolona ze stosowania Oilatum,używałam go już wcześniej przy pierwszym dziecku i nigdy nie było żadnych problemów,krem i emulsja świetnie spełniają swoje zadanie,skóra maluch jest nawilzona i zdrowa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X