Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No to wy młode dupy jesteścieMi to już bliżej do 30
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ale p... ewcia zaledwie 2 lata różnicy,a ta już mówi o 30!
      to zostałyśmy tutaj osamotnione?

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja to dopiero w koniec pazdziernika 23 skoncze heheheh
        No to fajnie ze juz wytynkowane, DZIELNA DZIEWCZYNKA ZE WSZYTKO SAMA POSPRZATAŁAŚ
        młode jesteśmy wszytkie, tylko przez te doswiadczenia ze starnkami to z psychika do przodu - dojrzalsze po prostu

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scarlet ale 23 skonczone czy dopiero teraz bedziesz miec w tym roku??? Masakra ja bym ci nigdy tyle nie dala. ale tak jak edziula pisze po przez dzieci i chce posiadania ich nasz psychika staje sie dojrzalsza. i facet a kobie np w wieku 25 lat roznica w mysleniu kolosalna
          Ale to dobrze ze takie mlode dziewuszki jestesmy przynajmniej wiele zycia mamy jeszcze przed soba.
          edziula dasz rade wierze w ciebie i e twoje pecherzyki.
          A ty scarleciontko co z toba wkoncu na czym stanelo jesli chodzi o badanka. A na katarek to dobra woda morska jest jesli ma problem z smarkatkami


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            W lipcu skończę 23 a na katarek obowiązkowo woda morska u nas. jest super i zawsze się tylko na katarku kończy
            a u mnie na niczym nie stanęło z badankami, bo wychodzą ok, a nie jest dobrze jak widać. Miałam mieć w tym tygodniu konsultację z jakimś profesorkiem, co o tym myśli i co dalej robić, to czekam dalej. A tak w ogóle to przestałam myśleć o staraniach i o 2 dziecku, choć czasem serce zaboli. Staram się być jak nasza Oczekująca głowa do góry i cycki do przodu!

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Edziula masz rację.Życie daje nam szkoleMamakif powiem Ci że nie masz racji jeśli chodzi o facetów.Ja brałam ślub w wieku 21 lat a moj m mial 24 i on był bardziej dojrzały niż ja.To chyba zależy od faceta.
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Aha no to i ja tez lipcowa dziewczynka hihi tyle ze ja 24.
                Ah to nie dobrze tzn dobrze ze wszytsko ok ale nie dobrze bo wciaz nic tak naprawde nie wiesz. I moze dobrze ze przestalas myslec moze i teraz sie uda kto wie No i dobrze ze bierzesz przyklad z oczekujace na cycki dwaj do przodu bo masz co hihih!
                Enjonczyk mi chodzi tak ogolnie. A glownie o czas kiedy ma na swiat przyjsc dziecko bo ja zaszlam majac 18lat a moj 19 i jak juz sie synek urodzil to ja szybciej dojrzal nic moj. chociaz on to nadal takie moje drugie dziecko hihi ale i tak go kocham pomimo jego wad.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Każdy facet to tak naprawdę duże dzieckoTak wiec nie będę się z tobą spieraćDobra misie uciekam bo padam na twarzDobranoc kochane.
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja Piotrusia urodziłam mając 20 latek, a mój m miał 23. Jak na faceta był zawsze bardzo dojrzały, świetnie się sprawdził w roli tatuśka ja też miałam poukładane w głowie i nie musiałam szybko dorastać. oboje wiedzieliśmy czego chcemy. Bardzo się cieszę, że tak szybko zdecydowaliśmy się na dziecko, wzięliśmy ślub i żyjemy po swojemu A teraz m się zorientował, że ma już 26 i jak tak dalej pójdzie to się do 30 z drugim nie wyrobi a mieliśmy etap dzieci zamknąć przed 30
                    mamakif ewa ma racje, każdy facet niezależnie od stopnia dojrzałości to takie nasze kolejne dziecko do niańczenia
                    to ty raczek kochaniutka jesteś?
                    Last edited by Scaarlett; 22-04-2010, 23:51.

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Enjonczyk nikt z nikim sie nie spiera ja tylko opisuje na przykladzie swojego M dlatego nie mowie ze Wasi sa nie dojrzali ale jest ok. Kazdy facet w pewnym momencie dojrzewa wkoncu jedni szybciej drudzy wolniej ale jest ok A co do nanczenia to sie zgadzam ale oni chyba to lubia co??
                      A ty Scarlet uda wam sie zdazy twoj do 30!!! spokojnie. A swojemu powiedzialam ze do jego 30 czyli jeszcze 5lat ma zeby wziasc ze mna slub koscielny bo my tylko cywilny mamy powiedzial ze to zrobi wiec jemu wieze i wieze ze wam sie uda. Tak raczek jestem!!
                      Ewciu dobranoc!!!
                      Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 22-04-2010, 23:58.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Niezły mu warunek postawiłaś hihihihihihih
                        ja też kochana spadam lulać, bo padam
                        całuski i dobrej nocki!

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          A jak jak mus to mus! i wieze sie sie to spelni i tobie tez. No ja tez pomalu bo od 6 na nogach bo na glukozie bylam jutro wyniki sie okaze co z ta moja cukrzyca jest czy nie ma!!
                          spokojnej nocy i do jutra na herbatce


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc Kochane, chcialam Was się coś poradzić. Powiedzcie mi bo wyczytałam że najwieksze stężenie hormonu LH jest na 24-48h przed owulacja, czy to znaczy ze pozniej steżenie tego hormonu zaczyna spadac? Ja mam cykle 29-31dniowe wczoraj zrobilam znow test owu ale druga kreska byla juz znacznie bledsza, taka "bladziocha" jak na testach ciazowych niektore z Was mialy. Wnioskuje ze poziom LH zaczyna spadac. Robilam test w 13dc wtedy wyszly te super kreski czyli 14-15 moze byc owulacja. Napiszcie czy dobrze to kumam ze LH ma prawo juz spadac?


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Znalazlam fajny obrazek on pokazuje jak zachowuja sie tesciki owu, jesli sie tego trzymac to wyglada na to ze trafilismy z m. w ten moment szczytowy najwiekszego stezenia LH, oczywiscie to jeszcze o niczym nie swiadczy, wklejam:


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                tak doteczko to jest to pikniecie na które wszyscy polujemy
                                teraz trzeba czekac i starac sie nie swirowac, bo moze sie uda
                                jua uciekam an badanka i do mamusi

                                miłego dzionka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X