Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    w pewnym momencie przy wzroscie 173 wazylam 53kg no ale anglia ze mnie wyciagnela i jadlam w sumie inewiele bo pracowalam na nocki i jadlam tylko jeden posilek dziennie a w pracy jablko i jogurt...pewnie ta waga juz nigdy nie wroci wtedy uwazalam sie jeszcze za gruba ale teraz wiele bym dala aby wrocic do poprzedniej figury ale chcialam dzidziusia i znaczaco przytylam mowi sie ze to genetycznie mozna odziedziczyc moja mama przytyla 26kg ale ja to juz spore przegiecie, a teraz mam malo ruchu i nie mam gdzie tego spalic a piersia nie karmilam choc mialam nawal mleka ale nikt mnie nie nauczyl i jego tez na poczatku sciagalam ale uznalam ze to bez sensu bo maly sie strasznie meczyl bo jadl troche piersiowego a troche sztucznego mleka, pozniej dopadla mnie depresja poporodowa przez to ze strasznie chcialam jego karmic piersia a nie moglam, samo zycie sie klania




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ninka to faktycznie masz z tymi lekarzami w uk .
      Moj lekarz w Polsce tez na poczatku leczyl mnie zastrzykami homeopatycznymi, po ktorych tylko nabralam kg i zero efektow, a miesiaczki mialam czasami przez kilka tygodni non stop, to wtedy dostawalam antybiotyk plus cos na zatrzymanie krwawienia. Chyba nie dojrzal, ze mam kilka polipow. Za wizyte bral duzo, ale teraz widze, ze kompetencji to on nie mial zadnych.

      Moj terazniejszy lekarz dal mi skierowania na wszystkie mozliwe badania, mezowi tez.
      Nigdy nie mialam problemow z dieta, bo ja lubie jesc
      Nie wiem skad u mnie taki problem, moze sie zle ubieralam w zimie


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Pamietam ze mialam miec usuwana tarczyce bo jak zobaczyli guzka to wystraszyli sie bo bylam nietypowym przypadkiem, a poza tym moja tata mial raka wiec ryzyko genetyczne podwyzszone na szczescie mama sie nie zgodzila i chwala jej za to, bo po wycieciu musislabym brac cale zycie hormony bo oczywiscie bylaby niedoczynnosc a takze problemy z zajsciem w ciaze, u kilku specjalistow bylam i odradzili mi usuwanie i jak widac mieli racje




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ninka dobrze, ze mama sie nie zgodzila. Ja tez jestem za tym, zeby drastyczne diagnozy konsultowac z roznymi lekarzami.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Edziula - no nareszcie kochana ta wredota sie pojawiła, no ale sie na nia naczekałas, teraz tylko czekac na usg.

            Ja wazyłam 44-45 przy 165, no i to była waga miesni bo codziennie biegałam godz z rana a wieczorem areobik i jeden jogurcik dziennie do 4 bo potem juz nic-psychiczna wiemMiałam kilka problemów w zyciu i daltego to robiłam
            No ale juz o tym nie mysle-co było to było nie lubie wracac do przeszłosci,
            najwazniejsze to cieszyc sie terazniejszoscia.

            Zycie jest piekne i trzeba si enim cieszyc tyle ile mozna no i dlatego ja teraz starm sie wyciagac cos pieknego z kazdego dnia i nad tym sie skupiac, bo to ze bede myslała o niepowodzeniach w niczym mi nie pomoze.A tak czuje sie super


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              masz swieta racje, tylko wiesz ja strasznie zle sie czuje z moja waga, a zbyt mocno kocham jesc!!poza tym wczesniiej chcialo sie miec chlopaka i w ogole podobac sie na maxa kazdemu a teraz juz nie mam takiego samozaparcia bo meza juz mam wiec odechciewa mi sie glodowek...




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No i super ze ci sie głodówek odechciewa - chwalic m ze jest
                Bo to najgorsza rzecz głodówka, ja tez teraz mam prace siedzaca i problem z utrzymaniem wagi bo po laparo w listopadzie nic nie mogłam cwiczyc bo czekałam az mi sie wszystko zagoji, no ale teraz zaczynam biegac znowu, no a jem normalnie tylko ograniczam słodkie - no bo ja to bym mogła je tonami wsówac hahahahahhahahahahahhahahaha
                bring it on hahahahhahahahahahhahahhaha
                No i powolutku chce wrócic do swojej wagi 55-56 bo wtakiej czuje sie najlepiej, no ale daje sobie na to duzo czasu i waze sie raz na miesiac-a co m kocha mnie taka jaka jestem i jak to sie mówi KOCHANEGO CIAŁA NIGDY NIE ZAWIELE-czyli hodujmy hahhahahahahahahahahahahah


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  wiecie co mi juz ten problem zostanie na zawsze, to gleboko w glowie siedzi ale w ciazy nie ograniczalam niczego i jadlam jak za 10cioro ludziteraz mam to w postaci nadwyzki kg niestety takie sa uroki dojrzewania i tak mialam szczescie bo kto wie co teraz by ze mnie bylo, wiecie co bo ja to albo jem i to duzo albo nie jem nic i powiem szczerze ze juz zawsze cale moje zycie bede na diecie i bede sie odchudzala, no coz z glowka mam cos nie tak...




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    A ja stracialam najwazniejsza osobe w moim zyciu i wtedy zaczal sie koszmar...




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Głowka oki

                      Ja sobie tez tak kiedys powtrarzałam ze całe zycie bede sie odchudzac ale teraz zmieniełam myslenie i powtarzam sobie cały czas ze osiagne wage odpowiednia dla siebie i bez problemu ja utrzymam-i wiecie co wierez w to.Najgorzej jak sie chce szybkie efekty zobaczyc a to niestety trzeba powolutku - no ale my baby jestesny niecierpliwe

                      Dobra ja spadam do parku pobiegac troszke papapappapapapapapa, do pózniej


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Edzia to super ze @ w koncu laskawie nadeszla
                        Oczekujaca, Ninka dobrze ze Wam to odchudzanie z glowy juz sie wybilo, sio z takimi myslami bo jak nie to kaloszem

                        A u mnie plany sie pokrzyzowaly, m. jechal przez krakow bo jeszcze mial akurat wizyte u alergologa i przelozyli wszystkie wizyty z dzisiaj na jutro po 16, wiec juz jutro bedzie musial jechac mamy wiec tylko popoludnie dla siebie i nocke, ale to zycie czasem jest okrutne


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dziewczyny ale skrobiecie!!! hehehe nie zdarzę tego wszystkiego przeczytać, bo mam masę do zrobienia, wieczorem doczytam dokładniej. M w warszawie, ale chce się wziąć za porządki, obiadek i wybyć z Piotrulkiem do miasta, a potem na dworzec witać tatę
                          Promesse chodziło ci o Galerię Krakowską nie cierpię tego miejsca, od razu po wejściu zaczynam się dusić.
                          Oczekująca ja marzę o bliźniaczkach Emilce i Emmie hehehe więc guścik podobny. U mnie również był czas kiedy przy wzroście 165 cm ważyłam 43 kg, ale wolę tego czasu nie wspominać teraz jeszcze chudsza jest moja siostra, ale nie da sobie nic powiedzieć.
                          DOtka moje biedactwo, szkoda, że zawsze masz pod górę, ale przynajmniej chwilkę sie zobaczycie, zawsze to lepiej nić w ogóle
                          edzia moje wyniki hormonów na opak też nie są tak jak powinny być, ale ginek powiedział, że są oki więc nie wiem, co o tym myśleć.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scarlet lepszy rydz jak nic no to musze liczyc na zloty strzal znow bo nie mamy zbyt wiele czasu na harce Wlasnie zadzwonil ze wyruszyl z Krakowa i ze wiezie mi obwarzanki ktore tak bardzo uwielbiam To wrzuc mu troche tego slonka do samochodu bo we Wro ponuro

                            Oj ja tez bym blizniaczki chciala strasznie, juz widze w wyobrazni dwie takie male kruszynki, ojejku


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              cale zycie mamy pod gorke ale chcialabym miec tyle samozaparcia w sobie i troszke schudnac...




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dotka za szybko powiedziałam o słońcu, bo teraz właśnie lać przestało i sie kisi

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X