Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja miałam miec Leokadia po babci mojej ale na szczecie zmienili w ostatniej chwili - ufffffffffffffffffffffff no by na mni eteraz LODZIA wołali haahhahahahhahhahahahahahah
    Wogóle to miałam byc chłopcem i mój tata wyszedł z porodówki jak mu lekarz powiedział ze baba jestem hahahaahahhahaha, no ale wrocił po kilku godz, musiał sie zszoku otrzasnac

    Kacperkowa pewnie ze stresik bedzie-zawsze jest jak sie wyniki odbiera, ale główka do gory i staraj sie go miec jak najmiej bo on tez na cukier wpływa jak Edziulka napisała
    Last edited by oczekujaca7777; 21-04-2010, 00:06.


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No to rzeczywiscie szczescie mieli ze zmienili hihihi ale Leokadia tez moze byc hihih. No musze sie wyluzowac jutro by w czwartek dac sobie rade. Ale dziekuje ci kochana za potrzymanie na duchu. Ale wybacz tez to iz uciekam spac i cie zostawiam ale mam dosc po dzisiejszym dniu jestem wymeczona. Moze jeszcze Scarlet lub Edzia zawitaja tu. Buziaki i spokojnej nocy!! Wypoczywaj poki masz ta mozliwosc.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witajcie dziewczynki jeżeli pozwolicie to na piżamowe party wpadnę z szampankiem bezalkoholowym żeby oblać naszą przyjażń !!!
        Cukier w ciąży okropność,moja mama ma cukrzycę i mój gin jest uczulony na te wyniki. Zawsze podkreśla dieta,brak słodyczy i cukru w sokach itp. a pomidory są super bo tez mi polecał i wodę nisko mineralizowaną bardzo duże ilości 2 l.Chociaż wyniki mam w normie to strach jest bo w ciąży często się pojawia.I zawsze jak odbieram to zaraz patrzę na cukier i się boję.

        Miłego dnia i na kawkę z mleczkiem zapraszam.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziołszki a te tylko o jednym, o lodach
          Edzia nie ma bata nie pojawie sie w gorceciku :P tanic na rurze wycwiczony, a m. juz w drodze
          Kacperkowa jeszcze masz troche czasu na wybor imion ja bym swoim dzieciaczkom dala Jasiu i Zosieńka.

          Wczoraj odebralam wyniki morfologii i zelaza bo ja mam zwykle niska i mialam juz ponizej normy to zelazo jadlam (tabletki). I jeszcze w sierpniu mialam ok a teraz cos czulam ze czasem jak wstaje to mi sie bialo robi przed oczami a to taki znak, no i odebralam hemoglobina na granicy norma od 12, a ja 12,1, a zelazo sporo ponizej normy, ehhh jakas anemia sie klania, musze zaczac braz zelaztwo bo w ciazy tez hemoglobina leci strasznie w dol. Do kawki, do uslyszenia


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            cześć kochane! ależ piękny dzień się zaczyna
            Dotka gdzie ta kaweczka, bo ja swoja już kończę?

            zaraz zaprowadzam Piotrusia do klubu żeby się trochę z dziećmi pobawił, a ja jadę do jego przedszkola podpisać umowę i będzie już z głowy, przyjęty a potem przejdę się po centrum handlowym, a co, też mi się jakiś samotny relax od życia należy

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dzieńdobryja na chwilkę.Nareszcie po tynkówaniuTylko jeszcze posprzątać to wszystkoA ja już nie mam siłyWczoraj faktycznie padłam i nie miałam nawet siły żeby zajrzeć do was.Dzisiaj powtórka z rozrywkiDobra do wieczórka
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam was kochane ja dzisiaj wstalam obudzona przez mojego maluszka dzis dal nam pospac do okolo 7 ale oj maz narzeka bo maly go budzi i ten sie nie wysypia do pracy a dzis pracuje od 8.30do 23 wiec ma prawoale ja wiem dlaczego maly tak wczesnie wstaje bo jak sie przebudzi po 6 to juz jest jasno a to dla niego znak ze trzeba wstawac hehe a ze my spimy to on tak dlugo krzyczy az wstaniemy tylko ze mi sie nie chce i co jakis czas wrzucam do lozeczka nowe zabawki ktore on oczywiscie wyrzuca...nie mam co narzekac bo naprawde w porownaniu z innymi dziecmi to jest grzecznymoj anioleczek
                tak w ogole to chcialam sie was zapytac ile macie lat?jesli to nie tajemnica




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dzien dobry bardzo

                  Scaarlett pewnie, ze nalezy sie relax, ja kiedys po szkoleniu wybralam sie do tej ogromnej galerii kolo dworca w Krakowie, nie dalam rady zwiedzic jej calej

                  Dotka musisz witaminki lykac, moze kup sobie jakis kompletny zestaw. Ja mam centrum materna, maja podwojna dawke kwasu foliowego i wszystkie inne witaminki. Duzy plus to to, ze sa to zelowe kapsulki i latwo je polknac. I sok z burakow pij, to dobre na anemie

                  Edzia jak tam wyniki? Mam nadzieje, ze wszystko ok.

                  Oczekusia moja tesciowa ma na imie Emma
                  Co do imion to moj synek pewnie bedzie Julian albo Antos, a corcia moze Zosia. Za duzo tych imion

                  Milego dnia kobitki


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Promesse juz kiedys bralam zelazo, Ferrum Lek sie nazywa i jest na recepte wiec bede to brala bo wtedy mi pomoglo
                    Scarlet ja dzis jakas opozniona kawke pije dopiero teraz. Znow mam motyle w brzuchu jak fajnie ze dzisiejsza noc spedze juz z nim... A Tobie szalenstwo zakupowe sie tez nalezy, a jak
                    Ninka slodki ten Twoj anioleczek, moze sobie spraw jakies roletki albo zaluzje zeby go oszukac
                    Ewcia dzielna jestes, wnet cala sztuke budownicza opanujesz

                    Ja sie przyznaje bez bicia ze w czerwcu skoncze 25 lat, poki co jeszcze 24


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      toksoplazmoza, cytomegalia, p/antykardiolipidowe - wszytkie wynik ujemy
                      Nie jestem nosicielka

                      Tarczyca 4,16 uIU/ml - norma 0,27- 4,20
                      wiec górna granica, ale sadze ze tu jest pies pogrzebany

                      " Niedobór hormonów tarczycy w istotnym stopniu zmniejsza płodność. W łagodnej niedoczynności tarczycy ciąża jest możliwa, ale wiąże się z ryzykiem poronienia i porodu przedwczesnego. Ponadto niedobór hormonów tarczycy matki może mieć niekorzystny wpływ na funkcję rozwijającej się tarczycy dziecka i co najważniejsze na rozwój jego centralnego układu nerwowego. Niedoczynność tarczycy (wysokie TSH) sprzyja pośrednio nadprodukcji prolaktyny, co dodatkowo niekorzystnie wpływa na płodność."

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        No to dotka ja prawie identycznie jak ty tylka ze ja w licu skoncze 25




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ninkapa ja niedlugo skoncze 24 lata, ale czuje sie na 35 . A Ty ile masz latek?
                          Pomysl Dotki z roletkami jest dobry. Moze synek pospi dluzej jak w pokoju bedzie ciemno.

                          Dotka jestes prawie moja rowiesniczka, ja poszlam do szkoly jako pieciolatka

                          Edzia to bardzo mozliwe, ale Ty masz "prawie" nadmiar a nie niedomiar. Nie przejmuj sie narazie, idz do lekarza i on bedzie wiedzial co robic.
                          Last edited by Promesse; 21-04-2010, 10:21.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Promesse to szybciutko strasznie sie poslali, ja normalnie w wieku 7 lat. Moze dlatego teraz czujesz sie na te 35 zartuje, ja sie kompletnie nie czuje na tyle, tzn cialem i duchem na mniej oczywiscie

                            Edzia no faktycznie masz gorna granice, ale to chyba jest nadczynnosc, bo niedoczynnosc jest gdybys miala przy dolnej chyba, tak? jak cos zle kumam to poprawcie mnie


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              własnie nie, tarczyce sie odczytuje na opak
                              Jak jest wysoki wynik to jest niedoczynnosc, jak jest niski wynik to nadczynnosc

                              http://wiki.28dni.pl/normy_laborator...n_hormonalnych

                              poczytaj moze Ci sie rozjasni bardziej

                              u mnie zimno za oknem scarlett oddawaj ciepełko, nie badz zachłanna
                              ewcia Ty to od tego remontu rozjechana żaba jesteś

                              ninka ja 23 w tym roku na liczniku
                              ale jakos sie tak na 21 zatrzymałam, ale fizycznie to mam wrazenie ze kilka lat do przodu, wory pod oczami i wogóle, nie lubie siebie, a od kąd sie staramy to wydaje mi sie ze to zmeczenie u mniebardzo na twarzy wychodzi
                              Last edited by edzia7891; 21-04-2010, 10:31.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                To sorki Edzia nie wiedzialam dlatego napisalam zebyscie poprawily mnie wazne ze masz jakis trop, a to juz polowa sukcesu


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X