Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej Dziewczyny, tak myslalam o tym wszystkim i wczoraj chcialam bete zrobic i do lekarza innego pojsc ale potem tak sobie wszystko przemyslalam i se mysle jak byl spontan z zajsciem to i teraz wrzuce na luz i nie bede sie denerwowac,bedzie dobrze,nie ma co sie przejmowac to dopiero poczatek a poczatki sa rozne,trzeba czasu. Narazie jest ok to poczekam spokojnie do tego USG 1.10 we wtorek. Ta moja gin wtedy na urlopie bedzie to kto inny i gdzie indziej mi zrobi takze inny lekarz moze cos innego sie dowiem,a moze moja Kropeczka podrosnie przez te 2 tyg i bedzie w normie? poki co nasilily mi sie mdlosci juz od paru dni:/ i to caly dzien,a najgorzej popoludnie i wieczor. A myslalam,ze minie mnie to ale poki co toalety nie obejmuje chociaz ledwo sie powstrzymuje. Boje sie tylko,ze w tej ciazy duzo przytyje bo teraz to ja na mdlosci mam lekarstwo-co chwile cos zjesc:/ w pierwszej to wlasnie nie jadla i tylko schudlam nawet 2kg na poczatku...
    Jeszcze w pn mialam zly sen,a ja wierze w takie rzeczy. Snily mi sie zgliszcza mego rodzinnego domu tzn calego bloku. Oczywiscie w senniku znaczylo to zalobe. W ten sam dzien popolduniu na fejsie moja przyjaciolka z Belgii napisala,ze wraca bo jej tata wypadek mial i nie zyje. Dzis byl pogrzeb
    czasem ja jestem przerazona takimi snami,jak moj wujek i kolega z liceum umierali to tez pare dni przed mialam zle sny :/

    Ale dosc o takich zlych rzeczach,trzymam za Was dziewczyny caly czas kciuki )

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      aż ciarki przechodzą, to Ty masz jakieś prorocze te sny... bardzo dobrze, że wrzuciłaś na luz. Bedzie dobrze! A te dwa tygodnie szybko zlecą.. I zazdroszcze Ci tych mdłości ;p

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziewczyny nie sądziłam, że kiedykolwiek się z tego ucieszę, ale w końcu dostałam @ po 54 dniach. Masakra. W poniedziałek pójdę zrobić hormony chociaż kwota za badania tj. 240 zł jakoś mnie przeraża. Insoomnia trzymam kciuki zobaczysz te dwa tygodnie szybko zlecą.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          to cieszymy się razem z Tobą z nadejścia @ ! no niestety cena za badania faktycznie kosmiczna, ale czego się nie robi dla największego szczescia na świecie.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Insoomnia mdłości to dobry znak a jak dałaś radę wyluzowac to może chłopak będzie? bo ja z chłopcami taka wyluzowana byłam.
            mama2929 faktycznie jakaś masakryczna ta cena za badanie.... no ale ważne żeby przyniosło korzyści
            Oliwia nie martw się jeszcze się nacieszysz Przytulankami z kibelkiem


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no mam nadzieje, że już niedługo

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej dziewczyny!
                Mi sie dzis humor troche poprawil,zapomnialam o wszystkim bo se fajne dzinsy kupilam i drugie za pol ceny w h&m hehe takie ladne...przyszlosciowe oczywiscie..ciazowe z panelem. Jasne oczywiscie na mnie w sam raz,bo to chyba z kolekcji letniej jeszcze i pewnie na normalna kobiete w sensie wyzsza i chudsza bylyby 3/4 a na mnie sa w sam raz na dlugosc hehe a drugie ciemniejsze no to niestety krawcowa sie szykuje bo pod spod nawet nie ma mowy zeby podlozyc bo to rurki to brzydko wyglada..tylko sciac
                Tak Oliwia u mnie czesto gesto takie prorocze sny,czasem sama ich sie boje..
                Mama to dobrze,ze juz jest @ teraz mozesz sie dobrze zbadac i zaczac nowy cykl ..w koncu
                Bagnes ta ciaza od poczatku jakas inna to caly czas podejrzewam chlopca

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ciesze się bardzo, że insoomnia Twój humorek lepszy. od razu widac, że jesteś w lepszej kondycji i niech tak pozostanie!

                  u mnie już troszke nerwowo, bo czas testowania i termin @ się zbliża. Na ovu mam termin miesiączki przewidziany na weekend. eh niestety mam złe przeczucia.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Insoomia gratulacje. Co do wyniku usg to sie nie stresuj. Zrobilas ten sam blad co ja i poszlas za wczesnie. Ja zaczelam 7 tydz.i poszlam na usg z nadzieja ze serducho uslysze a tu brak zarodka tylko same jajo plodowe w pecherzu. Poszlam zestresowana z wynikiem do mojej lekarki proszac o skierowanie na bete a ona mowi ze nie ma potrzeby. Trzeba sie martwic jak pusty pecherzyk a z jajka na 99% bedzie zarodek. Po tygodniu kolejne usg pokazalo juz serducho. Widocznie troche pozniej doszlo do zaplodnienia niz wskazuje twoj termin OM.

                    Dziewczyny, sprawdzcie swoje TSH jak sie staracie. Ja 3 miesiace temu mialam zdiagnozowana niedoczynnosc tarczycy i po 2 miesiacach brania lekow zaszlam w ciaze choc troche juz nieplanowana. Wczesniej 2 lata staran nie przyniosly skutkow. Podobno zmienily sie normy dla tego hormonu dla kobiet z naszego przedzialu wiekowego.

                    Zycze wszystkim powodzenia.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dzięki za info odnosnie tych badań, nie wiedziałam, że normy się zmieniły. Warto to sprawdzic...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        wiesz,mnie ginekolog zawsze zlecal to badanie i wg niego wszystko bylo ok. Poszlam do endokrynologa bo zaczelam byc dociekliwa i on stwierdzil ze do zajscia w ciaze musze o wiecej niz polowe zmniejszyc wynik. Mino ze bylam sceptyczna bo raczej wiazalam nasze problemy z zajsciem z czym innym to po 2 miesiacach zaskoczylo. Oczywiscie nie mowie ze to jest zloty srodek bo wiadomo ze moze byc wiele czynnikow az po niedroznosc jajowodow ale u mnie to bylo to.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dziewczyny moje przypuszczenia się sprawdziły. Wczoraj dostałam @

                          staram się jakoś trzymać, nie poddawać, ale ciężko jest

                          zaczynam nowy wykres...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Oliwia33 wiem co czujesz sama co miesiąc przeżywam to samo, ale nie możemy tracić nadziei. Nie wiem jak Ty, ale ja mam wrażenie, że wszystkie kobiety są w ciąży tylko nie ja. Odebrałam dzisiaj wyniki i wydaje mi się, że nie są najlepsze. Robiłam je w 5 dniu cyklu i tak:
                            FSH mam 9,97 a normy jakie podaje moje laboratorium to:
                            faza folikularna 3,03-8,08
                            środek cyklu 2,55-16,69
                            faza lutealna 1,38-5,47

                            LH mam 72,06
                            a normy jakie podaje moje laboratorium to:
                            faza folikularna 1,80-11,78
                            szczyt w środku cyklu 7,59-89,08
                            faza lutealna 0,56-14,00

                            estradiol mam 339,80 a normy jakie podaje moje laboratorium to:
                            faza folikularna 21-251
                            środek cyklu 38-649
                            faza lutealna 21-312

                            progesteron mam 1,00
                            a normy jakie podaje moje laboratorium to:
                            faza folikularna poniżej 0,1-0,3
                            faza lutealna 12,-15,9

                            Więc jak same widzicie wyniki są bardzo złe, bo moim zdaniem 5 dzień cyklu to faza folikularna jak wy uważacie??

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              według tych norm wychodzi, że masz wszystko podwyższone faktycznie nie są za dobre.. czy te Twoje wyniki będzie analizował jeszcze jakiś lekarz?

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziwne dla mnie jest to, że prolaktynę mam w normie. A z wynikami oczywiście pójdę do lekarza tylko wizytę mam dopiero 25 października chyba oszaleję do tego czasu. I powiem szczerze, że strasznie mnie podłamały te wyniki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X