Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hej
    mama Twoje wyniki pasują do środka cyklu a z tego co wyczytałam masz nieregularne cykle a przynajmniej ostatnio coś nie działało ok więc ja bym na twoim miejscu nie sugerowała się tym że to był 5 dzień poczekaj co powie lekarz, bo może to u Ciebie właśnie była faza szczytu.
    Powiem i że ja zawsze miałam cykle super regularne jak w zegarku a chłopcy "wyszli" nam w miesiącu kiedy teoretycznie nie powinno zaskoczyć bo starania wtedy były jakieś 3 dni przed okresem bo m wcześniej na nocki pracował.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      cholerka to faktycznie miesiąc czekania na wizyte. :/ nie załamuj się, przecież da się to wszystko jakoś podleczyć, wyregulowac. Będzie dobrze
      może bagnes ma rację, przecież ten ostatni cykl miałaś tak zwariowany, może się coś tam poprzesuwało.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Fakt moje wyniki pasują do środka cyklu, jednak moim zdaniem 5 dzień cyklu w żaden sposób nie może być środkiem cyklu. Zastanawiam się tylko czy ta luteina pod język, którą brałam na wywołanie @ nie miała jakiegoś wpływu na wyniki, ale z drugiej strony to przecież lekarz kazał mi je zrobić w tym cyklu. Sama nie wiem co o tym mysleć. Kolezanka, która ma u tego lekarza wizytę za tydzień ma się lekarza zapytać o tą luteinę. Mam nadzieję, że jakos to będzie.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          na pewno jakoś to będzie
          czyli lekarz kazał zrobić Ci te badania od razu w tym cyklu, po wywołanej @, tak?

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Oliwia33 tak lekarz mi powiedział, żebym zrobiła te badania po tym jak dostanę @ wywołaną luteiną. Teoretycznie powinien wiedzieć co mówi, ale przez to, że się do niego zraziłam nie wiem czy mogę mu ufać.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no dobrze by było jakbyś skonsultowała to wszystko z kimś innym. U mnie pierwsze dni z @ wloką się niemiłosiernie..

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej Dziewczyny, w koncu jestem
                w sumie nie wiem czemu sie obijalam i nie zajrzalam przez ostatnie dni.
                U mnie w sumie bez zmian - mdlosci, mdlosci, i jeszcze raz to samo ble nic przyjemnego.
                Oliwia trzymam kciuki dalej,szkoda,ze nie wyszlo tym razem..hmm kurde wes odpusc troche mniej wpisuj i sprawdzaj na tym Ovu a najlepiej gdzies pojedz na pare dni,zajmij sie czyms. Mi pomoglo to wesele siostry skupilam sie tylko na tym wtedy przez pierwsze 2 tygodnie a potem ten wyjazd moj pod namioty tez zapomnialam o czymkolwiek. Wiem,ze latwo mowic ale ja mysle,ze to zloty srodek
                Mama nie komentuje Twoich wyniko bo dla mnie jakiekolwiek to zawsze czarna magia nie wiem o co w tym wszystkim kaman ale tez trzymam kciuki.
                Dziewczyny mam nietypowe do Was pytanie czy na cywilny morelowa sukienka moze byc?

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Niuniakura ja nie poszlam wczesniej sama z siebie mialam plamienia pod koniec 6 tyg,i chcieli mnie na patologie ciazy przetrzymac ale wypisalam sie sama i tam pierwsze usg przymusowe i sie nasluchalam ,ze nie wiadomo jak bedzie sie rozwijac i sam pecherz ze jest, potem u swoje gin,ze ciaza za mala o tydzien i znowu USG mam we wtorek to takie juz powinno byc konkretne bo juz w 9 tyg powinno wszystko byc widac takze caly czas sie modle zeby bylo ok..

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    insoomnia kochana na pewno bedzie ok

                    może czasem wygląda tak, jakbym za bardzo się skupiała, ale tak nie jest tutaj po prostu piszę o tym wszystkim, bo na codzień nie rozmawiam właściwie z nikim o staraniach, tylko na forach mogę sie wygadac na ten temat. a ovufriend mi bardzo pomaga

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kobietki niczym się nie martwcie, na pewno bedzie ok! ja takze przez to przechodzilam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Wiecie teraz ogladalam swoje stare fotki i znalazlam swojej Laury USG z 9tyg akurat i tu na USg tym zwyklym nie 3D, wszystko widac,Dzidzia juz duza byla. Glowka ,raczki,nozki akurat machala wtedy nimi..
                        A we wtorek tez wypada 9tydz ciazy i mam to USg tez i mam nadzeje,ze to samo zobacze Im blizej tym bardziej fiksuje
                        Wkurzaja mnie te tabletki tylko, nie chce mi sie juz ich brac, od tego wydaje mi sie,ze gorzej ze mna..
                        No tak Oliwia ja w sumie tez tylko tu moge napisac o wszystkim zwiazanym z ciaza i wczesniej ze staraniami,bo wszyscy mam wrazenie,ze sie wylaczyli z tego,nawet moj bardziej na pracy sie skupia niz na mnie i ciazy hmmm

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          insoomnia, na pewno zobaczysz swoje maleństwo! nawet nie myślę, żeby mogło byc inaczej.. a swojego mężczyznę to weź do pionu, bo to teraz Ty i Twoja fasolka jesteście najważniejsze!

                          u mnie na szczęście koniec @! czas na przyjemności

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Insomnia co do sukienki, to każdy kolor jest odpowiedni.

                            Co do facetów to podchodzą (co niektórzy) do tego z dystansem dopóki nie usłyszą bicia serduszka albo machającego do nich maleństwa
                            Głowa do góry, myśl pozytywnie.



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              a co gorsza niektórzy podchodzą z dystansem, dopóki nie usłyszą gadającego maleństwa;p;p

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziewczyny mam fatalny nastrój. Wczoraj byłam na rodzinnej imprezie, gdzie była dwójka małych dzieci i jak na nie patrzyłam, jak przytulają się do swoich mam do serce mi się krajało. A dzisiaj pojechałam do centrum handlowego gdzie było mnótwo dzieci i kobiet w ciąży. I strasznie mi ciężko z tym.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X