Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej, wpadłam poczytac co u was.

    Kruszyna te witaminy to straszne nabijanie w butelke. Lepiej poczytaj ich skład i kup sobie te witaminy które tam sa to wyjdzie jedna trzecia ceny (kolezanka-farmaceutka tak doradziła).

    U nas dalej wstrzymane starania do odwołania. No coz.
    Jeszcze rza gratuluje naszym ciezarówkom i trzymam kciuki za reszte. Pozdrawiam.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej ja zaszalalam u fryzjera i mam krótkie błąd z wygolonym trochę bokiem i co mnie bardzo zaskoczyło to naprawdę mnie wyszuplilo i czuje się swietnie.
      Ja słyszałam o tych witaminach ale ja mojemu m sama dawalam witaminy z zeszeniem i kwas foliowy.pogoda średnia słońca jeszcze niema ale niejest tak zimno.
      [/url[/
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Marika wklej zdjęcie nam

        Kurka czemu dalej wstrzyujecie staranka??? ja się meczę z @ . . na 6lipca umówiłam się do gina na kontrole i poproszę o badanie piersi i cytologię mam nadzieję że wszystko w pożądku.

        my wróciliśmy od mojego taty zrobiliśmy już kalafiorek smażony a zaraz Ide mięsko dusić





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          cześć dziewczyny też tak czasami was podczytuję ale ja nie bardzo mam co pisać... my też starania odłożyliśmy na bok siły wyższe...;( jest ciężko ale jakoś muszę dawać radę...
          Gabi rośnie jak na drożdżach i coraz więcej psoci, dzisiaj byłam po skierowanie do urzędu pracy bo mieli ofertę dla mnie i teraz mam czekać do 6 lipca... M miał dwa tyg. urlopu teraz w poniedziałek wyjechał i ten weekend spędzamy z małą same....
          kruszynka ja miałam tylko rok przerwy w badaniach i to wystarczyło żeby na razie odłożyć starania tak więc idź kochana nie odkładaj tego przez cały czas...
          majowapati ja może tyle nie przeszłam co niektóre z nas ale to co napisałaś to święta racja i wniosłaś tutaj dużo mądrości....
          ja też gratuluję z całego serducha naszym kochanym ciężarnym trzymajcie się, no i trzymam kciukasy za całą resztę:*

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Nieumiem wstawić zdjęcia próbowałam ale mi nie wychodzi,bo tam trzeba coś wkeic a ja chce z kompa wkleic i nie mogę.moze klikając w nie to co trzeba
            [/url[/
            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć

              A my się z mężem staramy 5 lat. Zaczęliśmy już za czasów narzeczeństwa bo tak bardzo chcielismy mieć maleństwo. Byłam wielce zdziwiona jak się nie udało za pierwszym podejściem hehe a pózniej mijał czas, pól roku, rok, po dwóch latach poszliśmy na badania. Moje wyszły ekstra no ale u męża kiepskawo. Miał mnóstwo plemników ale nie ruszały się. Okazałao się, że ma bakterie w spermie, które powodują ropienie i dlatego plemniki nie mogą się przedostać przez tą ropę w dodatku problemy z prostatą (31lat). Nie dało się tych bakterii wytepić żadnymi antybiotykami, jak jedna została zlikwidowana to pojawiała się inna i tak w koło macieju. No ale ostatnio brał kolejny antybiotyk, baardzo sie zle po nim czuł ale bakteria zniknęła No i wogóle widać, że ten mój mężuś taki zywszy się stał bo ta bakteria powodowała też problemy ze współżyciem. Także czekamy na pozytywne rezultaty, jestesmy naprawdę bardzo pozytywnie nastawieni. badania nasienia wprawdzie nie robił od tego wyniku bo mu powiedziano, żeby poczekał z pół roku ale strasznie sie cieszę, że nie ma już tych bakteri

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam nową przyszła mamusię i gratuluję pozytywnego nastawienia ! ! ! ja to chyba bym nie dała rady tyle lat

                kurcze a ja mam znowu problemy z kupami cypriana i byłam dla niego dzisiaj bardzo nie miła biedny malutki teraz jak tak patrze na niego jak śpi to mi się płakać chce jaką ma matkę ale ja już jestem dziewczyny zmeczona 24godziny z nim a do grzecznych nie należy . cholerka a mi coraz częściej nerwy puszczają . . .





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Kruszynko ja mam tak samo najpierw na mala nakrzycze bo broi a potem wieczorami tez mi przykro ze na nią nakrzyczalam.i mala odkąd miała te zastrzyki tez ma problem z wypruznianiem dzień przed płacze ze ja boli dupka a pózniej cierpi,a lekarz każe dieta leczyć jak ona i tak je dużo owoców.wczoraj obcielam jej grzywke no i wzięłam się za strzyzenie pieska.
                  Witam nowa staraczke grunt to pozytywne nastawienie
                  [/url[/
                  [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Marika to kup jej syrop w aptece są bez recepty cyprianowi pomógł po co ma się męczyć biedna. u nas to nie zatwardzenia ale lęk przed robieniem na nocnik i tak nieraz robi codziennie a nieraz co 3 dni a w tedy siedzi godzinami i są takie cyrki i mówi że kupa ma kolce.

                    u nas w końcu ładna pogoda się robi z em trochę lepiej ale weekend przed nami





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Bry laseczki
                      jupiii wreszcie mamy WAKACJE!!!
                      właśnie wróciłam z ogródka troche popieliłam i padam tak gorąco jest musze jeszcze wieczorkiem dokończyć
                      kruszynko kochana strzasznie mi przykro nie załamuj się...co do Cypriana to wiem co przechodzisz bo miałam to samo 24h z dzieckiem dobijało mnie to totalnie i popadałam w deprechę...z czasem mi przeszło dobrze działało na mnie spotkanie z kumpelą wiesz człowiek wtedy się wygada,pośmieje i odpręży się a to najważniejsze
                      niuniakura witaj dawno Cię nie było

                      witam nowe staraczki i życzę wytrwałości w starankach o maleńki cud





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witajcie. Jestem tu now a i przeczytalam juz chyba wszystko NA temat jak zajsc w ciaze. Z mezem od dwoch miesiecy staramy sie o dzidziusia, mamy PO 27 lat. Pierwsza proba skonczyla sie regularnym okresem w 29 dniu cyklu. Teraz czekam juz 5 dni....NA niechciany okres, temperatura od 5 dni mierzona w pochwie wacha sie z rana miedzy 37.2 - 37.3 a pod wieczor miedzy 37.4-37.5 . Przewaznie moje cykle trwaja PO 29-30 dni. Wspolzylismy od 7 dnia cyklu do 24 Co drugi , trzeci dzien.... robilam juz dwa testy, w poniedzialek i dzis....i sa negatywne. Sadzicie ze jest malutka iskierka nadziei ze jednak sie udalo i ze poprostu testy jeszcze nie wykrywaja ciazy??! Take bardzo pragniemy dzidziusia!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam idz po prostu na badania z krwi na drugi dzień będziesz wiedzieć. 2 miesiace to nie tak długo dacie radę. u nas z pierwszym po 3 miesiącach się udało teraz jest gorzej bo non stop się na kręcamy a psychika robi swoje.

                          Niuniaczku mój a w działacie z tą dzdzią coś ? u nas miesiac odpoczynku muszę się przestawić może się w końcu załapię na jakąś fasolkę :-P





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            kruszynko o dzidzie się na razie nie staramy...tzn.nie zabezpieczamy się ani nic takiego..jeśli będzie bejbi to super a jak nie to trudno...życie toczy sie dalej...a czas pokaże co nas czeka
                            annak27 doradzam to co KRUSZYNKA





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wiem ze dwa miesiace to w sumie nic takiego....man wiele znajomych Co PO kilka miesiecy sie starali. Mieszkam w madrycie i zeby sie tu dostac NA takie niby proste badanie krwi to z miesiac minie jak mine zapisza....a prywatnie to nawet niewiem gdzie i kiedy robia.NA zwykla analize krwi czeka sie w kolejce ponad miesiac ehhhh. Licze jednak ze sie udalo, tli sie we mine ta a malusia iskierka nadzieji. Bo o anomaliach ciala pisac nie Bede Bo zapewne PO przeczytaniu wielu stron...wszystkie objawy widze i u siebie ;( jesli nie dostane w poniedzialek zrobie kolejny test, a te Co tu kupuje niby sa najczulsze i najlepsze.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No to trzymam kciuki na obiawy to ja już nie liczę bo co miesiąc widzę je u siebie ha ha ale mam nadzieję że szybko wam się uda

                                Niunia to super że tak podchodzicie do sprawy ja jeszcze walczę z czasem z tego względu że i tak do pracy nie mogę pójść z dwóch powodów a cyprian już duży jest i dla mnie każdy miesiac się liczy choć różnica wiekowa była by już 5 lat a jak nie damy rady w najbliższych miesiacach to też tak odpuścimy





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X