Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dziewczyny
    hmmm nie chce mi sie nawet Mama komentowac tego lekarza co to jest,zeby isc na takie studia bez powolania chyba a dla samej kasy,niby czasy ciezkie ale jednak jakby nie bylo to lekarz,powinnien z samego siebie miec checi pomocy ludziom ehh brak slow zmien bo szkoda kasy na kazda wizyte
    Madureczka tak jest nam owu pomaga i to bardzo wszystkiego sie dowiesz,i trzymam kciuki za nastepny cykl! aha i jakby co to nie patrz na objawy,bo to najbardziej mylne co moze byc. Kazda tu chyba z Nas miala te wszytkie objawy po ktorych sie zawiodla bo sama se je wkrecila ja tez tak mialam, a ostatni cykl byl owocny i musze Tobie powiedziec,ze dopiero dzis poczulam,po takim czasie delikatne mdlosci. Tak to tylko ewentulanie bol jak na @ nic wiecej. No i te piersi wrazliwe ale to tez dopiero potem...

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      aaa Oliwia mam nadzieje,ze tam sie nie obijacie przy tej wyzanczonej Owulce :P
      Mama wracaj szybko do zdrowia!

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Może ktoś ze starających się o maluszka chciałby się zapisać na warsztaty płodności?? sama to rozpatruję, bo jednak podłamka psychiczna czasem się zdarza niestety, a celem tych warsztatów jest wspieranie procesu odnajdowania w sobie spokoju i siły w trakcie oczekiwania na tego upragnionego maluszka A warsztaty prowadzone są w Poznaniu w centrum inspiracji życiowej - inspeerio. Takie połączenie psychologii z praktyką sprawdzonych technik coachingowych z inspiracjami wywodzącymi się z nauk Wschodu czy medytacji.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziewczyny co u Was? Insoomnia jak się czujesz? Ja wczoraj byłam z koleżanką, która jest w ciaży u lekarza i słyszałam bicie serduszka jej maleństwa i to co czułam trudno opisać z jednej strony ogromne wzruszenie a z drugiej jakiś wewnętrzny ból, że mnie ciagle sie nie udaje. Optymistyczna wiadomość to taka, ze udało mi się umówić do innego lekarza państwowo, tylko, ze dopiero na 25 października, ale myślę,że to zleci.Teraz biorę luteinę i w ciągu 7 dni powinnam dostać @ a potem pójdę zrobić hormony.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            odnośnie warsztatów, ja mam za daleko do Poznania

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              insoomnia no oczywiście, że nie próżnowaliśmy przed owulacją

              mama29 to dobrze, że umówiłaś się do innego lekarza. No ale troche czasu jest do tej wizyty.. Mam nadzieje, że wkrótce Wam się uda.

              A prowadzisz jeszcze wykresik na ovu, bo ostatnio do Ciebie nie zaglądałam?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Oliwia33 teraz nie prowadzę wykresu na ovu, ponieważ jeszcze nie dostałam @ a mam 51 dc. Dzisiaj skończyłam brać luteinę i mam nadzieje, że w ciągu najbliższych dni dostanę @. Powiem szczerze, że zastanawiam sie czy prowadzic wykres, bo zauważyłam, że wtedy bardzo się nakręcam, a generalnie mam problem o której godzinie powinnam mierzyć temperaturę, ponieważ mój mężczyzna wstaje do pracy o 3 w nocy i siłą rzeczy ja też się budzę a sama wstaję okolo 6 i nie wiem czy powinnam mierzyć o 3 kiedy przesypiam około 5 godzin czy jednak o 6 jak myślisz?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej Dziewczyny ja po USG i jestem podlamana delikatnie mowiac
                  duphaston kolejne dwa opakowania do lykania i nospe,a za 2 tygodnie znowu na USG zobaczyc czy Maluszek rosnie Moja gin powiedziala,ze ciaza jest mniejsza o tydzien niz powinna byc. GS wynosi 19 ale czego to nie wiem czy cm czy mm. A samo GS to przeciez pecherzyk chyba no nie? a gdzie ile ma zarodek to juz nie wiem i nawet nie wiem czy go widziala znowu czekanie i stres tylko tym razem 2 tygdnie nie tydzien. ojeju...

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Insoomnia wiem, że łatwo mi mówic, ale nie możesz się teraz denerwować. Na pewno będzie wszystko dobrze zobaczyć musisz być dobrej myśli. A nie myślałaś, żeby może pójść jeszcze do innego lekarza i zobaczyć co on ci powie?Mogłabys tez zrobić Bete-HCG z krwi i zobaczyć jaki będzie wynik, bo jest on uzalezniony od tygodnia ciąży. Pamietam, że moja siostra miała własnie sprawdzaną Betę jak nie wiadomo było co z ciążą.Trzymaj się, jestem z Tobą całym sercem.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Unsomnia 3maj sie mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
                      U mnie hmmm dzis bylam u lekarza bo jakis od 3 tygodni po seksiu mam plamienia, pobrala mi wymaz do badania i kazala testowac przez najblizszy tydzien i w poniedzialek znow mam wizyte, az sie boje co z tego wyjdzie



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        insoomnia wiem że to nie łatwe ale nie panikuj spokój teraz najważniejszy jest ale powiem Ci że ja na Twoim miejscu poszła bym do innego lekarza bo powinna Ci coś więcej powiedzieć


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          kochana insoomnio wszystkie tutaj jestesmy z Tobą całym sercem! :* bardzo mocno Ci kibicuję.. będzie wszystko dobrze!! inaczej sobie tego nie wyobrażam.. może faktycznie zrób bete i zobacz jej poziom, jakiemu tygodniowi odpowiada..

                          mama pytałas o tempke. Wyczytałam na ovu, że jeżeli sie tylko przebudzisz (nie wstajesz, nie robisz jakis gwałtownych ruchów itd) to zapisuj tempke zmierzoną o 6 rano. Jeżeli wstajesz codziennie o 3 np idziesz do łazienki, to ta zmierzona o 3 jest poprawna. Nie wiem czy zrozumiale wytłumaczyłam ;p;p

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny od kilku dni jestem na urlopie i to jest mój najgorszy urlop jaki miałam nie dość, że się przeziębiłam to jeszcze dzisiaj dopadły mnie jakieś sensacje żołądkowe i jestem osłabiona.
                            Oliwia33 chyba będę mierzyć tempke o 3 bo jednak wstaje często do łazienki, a na ovu pisze, że tempke powinno się mierzyć po 3 godzinach nieprzerwanego snu, a jak mój mężczyzna wychodzi po 3 to ja często nie mogę zasnąć, a wstaję o 5.50 więc nie ma trzech godzin snu.
                            Insoomnia cały czas trzymam kciuki i zobaczyć, że będzie dobrze. Może zrób tą betę?Po co masz się denerwować przez dwa tygodnie.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              no tak ja też czytałam na ovu, że przynajmniej 3 godziny snu.. Ale jak wstajesz do łazienki to zmierz, zapisz sobie w notesiku i dalej spac a w ciągu dnia wpiszesz do kompa. Swoją drogą o strasznej porze wstaje ten Twój M.. nie wyobrażam sobie wstawac do pracy o tej godzinie, to środek nocy, ale niektórzy niestety muszą
                              przykro mi, że Twój urlop nieudany. Wracaj szybciutko do zdrowia!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                co tam kochane staraczki u Was słychac? mama wyzdrowiałaś? insoomnio, a jak samopoczucie przyszłej mamuśki?

                                u mnie coraz bliżej testowania, ale mam złe przeczucia niestety. Z resztą ovu też mi nie daje dużych szans na pozytywny wynik testu. eh

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X