Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej

    Insomnia 3maj sie jestem z Toba ,wszystko bedzie dobrze



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      bagnes śliczne te Twoje maleństwa w sygnaturce!

      ja jak pisałam mam w tym cyklu dziwne wahania, ovufriend jeszcze nie zaznaczyło owulki i boję się, że może byc bezowulacyjny

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dzieki Dziewczyny jeszcze raz za wsparcie,jeszcze 5 dni do USG.. trzeba czekac,poki co musze Wam powiedziec,ze juz nie plamie i nie boli mnie juz brzuch dzieki tym tabletkom. Tylko mam nadzieje,ze branie ich nie wplywa zle na ciaze,wiecie jakies tam skutki uboczne ehh gadam juz glupoty pewnie z tego wszystkiego

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Insoomnia trzymaj się i przede wszystkim myśl pozytywnie Najważniejsze, że czujesz się już lepiej.
          Mnie czeka dzisiaj wizyta u ginekologa, dzisiaj mam 47 dc, a @ ani widu ani słychu. W niedzielę zrobiłam jeszcze jeden test, ale niestety też wyszedł negatywny.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Insoomnia duphaston zawiera hormon który jest odpowiedzialny za utrzymanie ciąży więc nie może zaszkodzić, nospa też jest bezpieczna więc tym się nie martw a że plamienia się skończyły to bardzo dobrze, to dobry znak.
            Oliwia dziękuję za komplement, a powiem Ci że te dzieciaczki też długo wyczekiwane były. W pierwszą ciążę zaszłam bardzo szybko i równie szybko ją straciłam. o chłopców staraliśmy się prawie 10 miesięcy. A Oleńka to bardzo intensywne starania 1,5 roku, więc u was też się uda. Ja trzymam za was kciuki cały czas i choć tu nie pisałam nigdy przyznaję że podczytuję Was regularnie


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              insoomnia dobrze, że plamienia ustały. będzie dobrze!
              P.S. co Ty tak wcześnie robisz przy kompie?;p

              DZIEWCZYNY MAM POTWIERDZONĄ OWULKĘ NA OVU

              bagnes dzięki za wsparcie, jesteś dla nas przykładem!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                mamcia napisz nam po wizycie! OMG 47 dniowy cykl nie wyobrażam sobie tego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hej

                  Co do tych nieregularnych cyklów to wyobraźcie sobie jak moja siostra potrafi mieć co 2 miesiące @ albo dwa razy w miesiącu. I jedyne co jej pomaga na uregulowanie (nie chce brać hormonów) to FemiFertil. Trochę kosztuje ale wg niej dzięki niemu zaszła w ciążę. Przez te cykle bywało różnie, a tu po dwóch opakowaniach sukces
                  To nie żadna reklama, broń Boże.
                  Ja sama po pierwszym całym opakowaniu zaszłam w ciążę. Co prawda nie wiem czy dzięki niemu czy po prostu dlatego, że sobie odpuściłam i poszłam na żywioł



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Oliwia tak wczesnie,bo ja z przedszkola wlasnie wrocilam przeciez odprawic musze jak nie jedno to drugie,dobrze,ze moj w tej wawie na wyjezdzie to jego nie musze zawsze to dluzej godzinke spac moge hihi a co do owulki to mowilam,mowilam ze dla mnie to tak wyglada

                    mama pisz szybko jak wrocisz co tam sie dzieje z Toba???? bardzo sie martwimy.

                    Bagnes bo ja juz nie wiem co plote z tego wszystkiego ale juz mi humor wraca od jakiegos czasu,dzis to wogole mnie brzuch nie bolal,czyli dzialaja tabletki,wczesniej chodze spac i sie oszczedzam

                    ulcia byc moze jest to dobry produkt a napewno jakis wplyw mial skoro Ty i siostra zaszlyscie w ciaze, ale z tymi cyklami to naprawde straszne ja kiedys tez mialam nieregularne jakos 3 lata po pierwszej ciazy przez jeden rok,poprostu taki mialam stresujacy czas,rozstania itp itd duzo przezywalam ale zeby tyle dni nie miec ja co najwyzej wtedy w 36 dc dostawalam ale nie pozniej przy 28dc.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      ale ten produkt jest jakiś naturalny, skoro nie hormony? Jak to w ogóle działa?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Jak Działa femifertil™

                        femifertil™ zawiera kompleks ziół, które pomagają przywrócić równowagę hormonalną kobiety:

                        korzeń maki – reguluje owulację i miesiączkowanie, przywracając równowagę pomiędzy fazą folikularną a lutealną cyklu miesiączkowego, wspomaga prawidłowy przebieg menstruacji, poprawia poziom energii i libido;
                        liść maliny – łagodzi skurcze mięśni gładkich macicy, ułatwiając implantację;
                        korzeń lukrecji - promuje produkcję estrogenu odpowiedzialnego za dojrzewanie komórek jajowych;
                        żeń-szeń syberyjski – reguluje menstruację i zapobiega przedwczesnym objawom menopauzy.

                        femifertil™ zawiera pełen zestaw witamin i mikroelementów prenatalnych (w tym kwas foliowy), które, jak wykazują badania naukowe, są istotne dla optymalizacji płodności i dlatego warto je przyjmować już przed planowaną ciążą. W skład zestawu wchodzą: Witamina A, witamina C, witamina D3, witamina E, ryboflawina, tiamina, witamina B6, niacyna, kwas foliowy, witamina B12, kwas pantotenowy, żelazo, jod, magnez, cynk, selen, miedź.


                        Czas Trwania Kuracji
                        femifertil™ jest silnym suplementem witaminowo-ziołowym, lecz nie stanowi agresywnej ingerencji w Twój organizm, gdyż działa stopniowo, wspomagając naturalne funkcje Twojego ciała. Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się stosowanie suplementu przez trzy cykle miesiączkowe (3 opakowania preparatu).

                        Najlepsze rezultaty osiągniesz stosując preparat w połączeniu ze zdrową, zróżnicowaną dietą, wolną od kofeiny i alkoholu, łagodnymi ćwiczeniami fizycznymi (spacery, joga), oraz regularnym odpoczynkiem.

                        Dawkowanie
                        Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę suplementu femifertil™ dziennie po posiłku.

                        Przeciwskazania
                        femifertil™ nie jest lekiem, lecz suplementem diety. Tym niemniej, tak, jak w przypadku wielu innych suplementów diety, nie jest zalecane przyjmowanie preparatu femifertil™ w okresie ciąży i karmienia piersią. W przypadku schorzeń, przyjmowanie preparatu femifertil™ (tak, jak każdego innego suplementu) należy skonsultować z lekarzem.



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej dziewczyny
                          ja już po wizycie. Więc tak usg wyszło dobrze, dostałam luteinę na wywołanie @ potem mam zrobić hormony i znowu do lekarza po leki na polepszenie działania jajników i owulki. Powiem wam, że jestem trochę rozczarowana, bo przecież ostatnio byłam u tego lekarza państwowo i mi mówił, że niepłodność to trzy lata starania się, że najpierw trzeba zbadać nasienie i takie tam i wtedy nie zlecił mi żadnych badań itp, a teraz prywatnie od razu leki na poprawę działania jajników co oczywiście mi pasuje, ale wychodzi na to, że państwowo trochę mnie olał i sama nie wiem co mam mysleć.Do tego rozmawiałam z jedną dziewczyną, której ciąże prowadził i ona mi powiedziała, ze ten lekarz nie wypisuje państwowo zwolnień tylko prywatnie i zastanawiam się czy prędzej czy później nie zmienię lekarza, chociaż chodząc na prywatne wizyty nie mogę mu nic zarzucić, ale taka wizyta to za każdym razem 100 albo 150 zł.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć, Dziewczyny :* Ja miałam teraz tak wyjątkowo ciążowe objawy, że choć starałam się zachować spokój, to po kilku dniach uwierzyłam, że się udało... Tym bardziej, że @ spóźniała się już 3 dni... Więc byłam prawie pewna! Posłałam męża do apteki po test, niestety wyszedł negatywny a następnego dnia, czyli dziś przyszła zagubiona @... Zatem ogłaszam, że zakończył się 3 bezowocny cykl starań... Przed nami kolejny miesiąc i nowa szansa...oby :P

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              madureczka no jasne, że nowa szansa na szczęscie 3 cykl bezowocny to nie jest powód do niepokoju. może zacznij sobie prowadzic wykres na ovu, zobaczysz kiedy dni płodne, dowiesz się wielu rzeczy i może szybciej się uda!
                              oby 4 cykl był szczęśliwy

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                mama w sumie to bardzo smutne, że lekarzowi prywatnie chce się leczyc, a państwowo to tak sobie olewa. :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X