Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hej dziewczynki ja dopiero wstała po wczorajszej pracy zaraz biorę się za obiadek ziemniaczki sałateczka i kotleciki jeszcze muszę wyjść z moja blaneczką to moja sunia jedyne 55kg. czystej miłości, bardzo ją kocham ma 3 latka (rottweiler) nie zamieniła bym jej na nic innego

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      a wy macie jakieś pieseczki?? dawno nie było Mariki ciekawe co u niej

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej, witam

        kameleonka hihi, 55kilowy rotweiler to pieseczek. To psisko wielkie
        Ja mam kocurra, jak widac na załaczonym obrazku niezle sie z moim dzieckiem bawia wspólnie ale psa nie chce bo nie wyobrazam sobie z nim wychodzić. Szczególnie w taki mróz.
        Attached Files



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          śliczny kiciuś :-) no w sumie to mam psisko ale ona jest taka grzeczna i kochana że mówię że to mój pieseczek

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            u mnie już ziemniaczki się gotują kotleciki zrobione stateczka tez tylko po śmietankę muszę lecieć bo nie mam a jak u was?? co tak tu cicho się zrobiło

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kameleonka mój em uwielbia te psy ale ja w życiu bym się nie zgodziła na taką rasę ani na żadnego dobermana czy amstafa.
              za to mamy "szczeniaka" goldena suczke ma 10 miesięcy ale małym pieseczkiem to ona już nie jest waży już 30kg





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Kurko śliczną i jeszcze grzeczną ha ha masz tą niunie
                co do wychodzenia to nie ma tragedi ja z nią 2razy wychodze jak em w pracy a i tak muszę do sklepu iść czy z cyprianem na dwór
                a ja mam dzisiaj kapuśniaczek w sam raz na te chłody

                młody już 5 raz dzisiaj układa puzzle ze scooby doo trochę spokoju mam .





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  cześć dziewczyny, widzę że od rana tu się działo ja właśnie znalazłam trochę czasu i postanowiłam do was zajrzeć mała śpi, obiad mam gotowy też właśnie kotleciki i ziemniaczki. Gabrysia lubi same je jeść

                  a my też mamy psa wilczura uwielbia się z nami bawić ale trzymany jest w kojcu na dworze bo my mamy dom i możemy trzymać go na podwórku pilnuje swojej rodziny, no i w domu mamy zamiłowanie mojego Męża akwarium 700 lit. i duuuużżoooo w nim wspaniałych rybek w sumie ja tez to lubię bo można na nie popatrzeć i na prawdę się zrelaksować.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    kurko widzę że nasze dziewczyny mają bardzo podobne pomysły na zabawę hehe, moja ostatnio może nie do wanienki ale weszła do małego łóżeczka dla lalek hihi

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      i we dwie mają to samo piękne imię Gabrysia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej babeczki
                        mialam troche do nadrobienia bo nie mialam internetu mysz mi kabel przegryzla
                        a co do zwierzatek to mamy czyste zoo kroliczki akwarom,zolwia wodno ladowego pieska 1r.yorka pieska przy budzie ktory tez pilnyje domu i dwa koty ktore spia w chewiku (mieszkam na wsi )i mam tu troche miejca oboje z m kochamy zwierzeta.
                        mala troche lepiej po antybiotyku ale mam problemy z podawaniem bo wymiotuje jak jej podam,wiec daje jej 2x naszczescie tej drugiej dwki nie wym.
                        [/url[/
                        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          rany u mnie jest - 19
                          jutro mam na ferie siustr dzieciaki,bedzie wesolo
                          toche doczytalam,i co do pryszczy przed @ to tez mam,moze nie duzo ale sa.
                          fajnie miec z nami pania doktor hehe przynajmiej wiem do kogo sie zglosic
                          wiem ze cuda sie zdazaja mam taki w domu to Lilianka,a moja siostra miala usunienty jajnik i cala strone,lekara jej powiedzial ze bedzie miala duzo szczescia jak zajdzie,ale raczej nie bedzie mogl miec dzieci - tu prosze ma 3 jkie.wiec tak wierze w cuda i ze nam sie uda !!!
                          a co do mlalej biedulki to bardzo mi przykro mam nadzieje ze niebedzie trzeba robic operacji,a moze jakies masci przeciowbolowe by chociaz trozkie bol zmiejszyc.
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            dokładnie marika i ja w takie cuda wierze :-) nawet jak dostane @ to będę wierzyć bo nawet jest takie przysłowie ze cuda się zdarzają a ja właśnie wróciłam od znajomych a jutro mam u siebie moja kochana 6-ścio letnia chrześnice więc też będzie wesoło

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hej u nas -20 Kto da wiecej?

                              rafiania tez masz Gabrysie? w jakim wieku córcia? Moja chce sie wozic w wózku dla lalekA wanienke razem z kotem uwielbiaja.

                              Moja kolezanka z 1 jajnikiem ma 2 dzieci tylko lekarz kazał sie spieszyć. Wiec da sie....



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Bry

                                hehehe u mnie jak szłam do sklepu to było -26
                                dobra musze spadać bo na zakupy sie wybieramy tylko ciekawe czy auto odpali??





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X