Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    "No u mnie remont się właśnie zakończył i przy tym wianku jakoś mi chuczy w głowie!Sorki jeśli coś pokrece.Edzia wracaj do zdrówka-a może przez to zapomnienie coś wyjdzie Gosiek trzymam kciukiJa wam powiem że już dałam sobie spokoj!Co ma być to będzie!Chce mieć jeszcze jedno dziecko jeśli bóg pozwoli!Ale nie myślę już o tym.Chociaż być może blokuje mnie strach przed kolejna strata dziecka.I być może tu tkwi problem!Nie ma to jak mieć bliźniakiGratuluję Katya i życzę zdrówka.Katrinka widzę że ty nadal z nami.Razem weselej!Dobrze będzie kochana!Widzisz to jest tak jak ty to i my!Musisz na nas zaczekaćBuziaki "

    Albo my na nia musimy czekac i po kaathrinie wszystkie bedziemy jak babki wygladac


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         



      Napisane przez oczekujaca7777;137344[B
      ][I]Albo my na nia musimy czekac i po kaathrinie wszystkie bedziemy jak babki wygladac[/FONT][/COLOR]
      [/B]

      Hehe dobre!!! Dziewczynki, ja myślę, że my wszystkie razem w tym samym czasie, żeby założyć wspólnie nowy wątek mamuśki z...no właśnie jaki miesiąc sobie wybierze nasza dzidzia?

      Będzie dobrze, a na tym forum już setna stronka
      Uciekam do łóżeczka...niestety sama mąż w pracy...
      Jutro kolejny dzień nowych zajęć, potem zakupy we Wrocku, a w poniedziałek już do pracy..dobrze,że przez to tygodniowe L4 wypoczęłam!Buziaki kochane, miłej niedzieli papa
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Hej dziewuszki Raczej się nie łudzę żebyśmy mogli coś zdziałać w 10 dc, bo wyczytałam że żołnierzyki żyją do 7 dni, ale w śluzie poowulacyjnym, a ja owulki w 10 dc nie mialam napewno. No chyba że by to miał być złoty strzał
        Kathrinko napisz czy znasz tego ginka z Wro co Ci napisałam na priv.
        Buziaczki dla reszty dziewczyn


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Dotaka jak działaliscie w 10 dniu cyklu to jak najbardziej mogliscie cos zdziałac -bo jak piszesz masz 28 dniowec cykle-czyli w 10 dniu masz sluz stosunkowo płodny bo 14 dnia jest owulacja. Zaraz po @ jest niepłodny ale potem jest stosunkowo płodny.Ale jak mówisz lepiej sie nastawic ze nic nie bedzie a potem miło zaskoczyć

          Pozdrawiam


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            zdycham z bólu, dostałam dziś @ i sie masakrycznie czyje
            Brzuch mam tak napiety że nawt dresy mi przeszkadzaja
            No ale dobrze bo sie skonczy szybciej i do ginka nowego pójde
            buzki kochane

            Skomentuj


              emocje sięgają zenitu!!!

              Cześć dziewczynki ! witam was w nowym tygodniu zmagań i radości. Tak to mój decydujący tydzień,nie robię jeszcze testu ,czekam na @i wtedy zrobię jak nie przyjdzie,bo różnie mi pokazywały i jak dla mnie to są mało wiarygodne.Nie chcę się dodatkowo stresować.

              edzia-super że masz nowego ginka
              dodka-ginek powiedział że od 10 można się starać już, więc kto tam wie?

              staraczki-trzymajcie się

              Skomentuj


                hej gosiaczku ja tez sie ciesze ze mam nowego gina, mam nadziej ze ma wiecej wiedzy i serca do pacjentek i w koncu zajmie sie mna jak trzeba
                Na razie zwijam sie z bólu dostałam miesiaczki a raczej krwotoku - leje sie ze mnie ze masakra, a brzuch nawala ze na czterech momentami chodze

                Masz racje poczekaj na dzień @ jak nie przyjdzie to dopiero tescik, bo po co sie narazac na stresy i niepotrzebne emocje


                Skomentuj

                •    
                     

                  Edziu - ja tez tak mam ze przez pierwsze dwa dni umieram z bólu i nie wiem co mam robic.Ale super ze idziesz do nowego ginka naprawde-bo tak jak mówisz moze zajmie sie toba tak jak powinien.

                  Gosiu dobry pomysł zeby zaczekac do miesiaczki.Mi tez lekarka to mówiła,powiedziała zeby nie robic przed bo bardzo czesto mamy naturalne poronienia do tego czasu ale one koncza sie razem z miesiaczka bo sie po prostu w macicy nie zagnierzdzaja(dlatego o nich nie wiemy), a niektore testy wykazuja ze jestesmy w ciazy bo sa bardzo czułe i potem zawód i depresja- takze ja tez stwierdziłam ze dopiero jak mi sie @ bedzie spózniała tydz. kiedyś to zrobie-bo nie chce potem jak bóbr ryczec


                  Trzymamy kciuki za II tłuściutkie krechy
                  Niech te babkowanie sie juz zacznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    historie z hapy endem

                    dziewczyny znalazłam super stronke jak chcecie to sobie poczytajcie

                    http://forum.styl.fm/historie-z-happy-endem.t24999.htm


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dzięki oczekująca za podesłanie linka. Jak się czyta takie historie z happy endem, to aż wiara wzrasta


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam was moje drogie Panie po bardzo długiej nie obecności
                        U mnie w dalszym ciągu nic się nie zmieniło oprócz tego że coraz więcej wokół mnie jest babek za fasolkowanych , związku z tym mam już gdzieś staranka , co będzie to będzie :/ . Nie chce mi się robić już testów co jakiś czas mam to gdzieś . Widocznie nie jest mi to pisane , zmęczyłam się tym wszystkim i już nie wierze że kiedyś będę mieć własne . Mogę wam polecić natomiast zioła które wspomagają zarówno kobietom jak i facetem , jest to Rdest Wielokwiatowy ,stosowany przez Chińczyków i Japończyków jako ziele płodności . Jest tylko jeden minus ciężko go dostać . Pzdr.

                        Skomentuj


                          Hej Dziewczynki.
                          Edzia wielkie dzięki za pamięć to bardzo miłe. U gina jeszcze nie byłm bo wraca on dopiero 27 paźziernika także dopiero wtedy się do niego udam i nie wyjdę bez badania. A tak w ogóle to czuję się fatalnie, teraz wiem co to są mdłości oj okropne... i najchętniej nie wstawałabym z łóżka, no ale każda kobieta zniesie wszystko dla swojego maleństwa.
                          Pozdrawiam i przesyłam buziaki dla wszystkich dziewczyn.


                          Skomentuj


                            oj zniesie, zniesie i to wiele
                            anet Dasz rade - jesteś dzielna, a ginek myśle, że zrobi Ci badanie na pewno
                            A bete robiłaś??

                            Ja to mam ostatio jakies zacmy w pamieci, wpadam na szybciocha i czasami musze siegnac wstecz co sama napisałam
                            oj te remonty ejonczyk Ty tez masz takie zamieszanie przy pracach nad domkiem?

                            oczekujaca ja to dostałam miesiaczkiz odstawienia duphastonu ale raczej bym powiedziałą, zże to krwotok był przez pierwsze 48h, ze w noczy musiałam sie przewijac - masakra. Teraz jest troche lepiej, ale dalej sie leje

                            A od czwartku wchodze w kraine kolorów, czyli malowanie
                            pozdrawiam Was moje dzióbaski

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej dziewczyny jestem tu poraz pierwszy Chcę do Was dołączyć bo również z moim narzeczonym zaczeliśmy starać się o dzidziusia. Przyznam się szczerze że nigdy nie liczyłam ile trwa mój cykl ale zawsze mniej więcej wiedziałam kiedy nastąpi @. Pierwszy raz spróbowaliśmy niedawno bo 4 pażdziernika był to 10 dc. Po 3 dniach miałam bardzo wzdęty brzuch oraz ból podbrzusza, trwało to ok 6 dni. Minęło i czułam tylko jak raz jeden raz drugi jajnik mnie boli. Myślałam że może się udało... zrobiłam test 18.10 ale wyszedł negatywnie, to za wcześnie? Od wczoraj mam plamienia takie brązowe i bardzo delikatne. Powiedzcie mi dziewczyny czy to może oznaczać że jestem w ciąży czy to tylko cisza przed @??

                              Skomentuj


                                wizyta u starego gina

                                poszłam dziś specjalnie do mojego starego ginka, bo chciałam zobaczyc co mi powie na wynik USG
                                i proszę Państwa diagnoza po 3 latach PCO-policystyczne jajniki a to dziwne bo jak dobrze pamietam to jakies 4 miesiace temu sama sobie ta diagnoze postawiłam na podstawie objawów które mam, które sie zgadzały zopisem PCO w necie
                                iiiiiii kulinacyjny pumkt wizyty Pan doktor postanowił specjalnie dla mnie USG przywieżc żeby samemu obejżec jajniki

                                ohhh jak sie ciesze że zmieniam lekarza

                                ahhh jeszcze powiedział ze na 3 do 6 miesiacy da mi tabletki anty, żeby jajniki odpoczeły i nie produkowały nowych komórek(jajeczek) a torbiele sie wchłonęły w tym czasie
                                Czytałam o tym i kuzynka też miała takie problemy i też dostała an torbiele tabletki anty, a potem jej powiedzieli, że raczej nie bedzie miała dzieci wiec postanowili sie nie zabezpieczac, bo po co
                                I tym sposobem po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych maja małego MAXIA

                                Także staranka wstrzymane na kilka miesiecy, az wszystko nie bedzie cacy - podejzewam, że ten nowy gin to samo zaleci, bo jak czytałam to norma przy PCO. Ale mnie to nie ora bo bede miec prace i wykończymy mieszkanko na cacy, a potem bedziemy na dzidziusia czekac i razem sobie mieszkac we 3 z naszym bobaskiem w naszym mieszkanku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X