Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No czesc Martus))wkoncu sie odezwalas.nic nie piszesz co u Ciebie?Tak Iwcia sie wogle nie odzywa ani Ulcia...
    Tu masz racje-to ze moja mama miala nie znaczy ze ja bedw miec.narazie robie co robie zeby sie nie pojawily zobaczymy.mojej mamy siostra z kolei ma 4 dzieci i ani jednego rozstepu!boje sie rozstepow oczywiscie ale na chwile obecna boje sie o dzidzie ale to normalne.snia mi sie takie koszmary ze sie budze na rowne nogi.a potem czekam az sie zacznie ruszac.oczywiscie chodze na kontrole itd i jest wszytsko ok ale to tak juz bedzie do konca zycia ze bede sie martwic taka rola matki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć Dziewczyny!

      Byłam u gin. Śmiała się, że zapisana z powodu braku ciąży przychodzi z ciążą Generalnie widać coś niby tam. Dostałam skierowanie badania hormonów i usg. Pani dr stwierdziła, że wcześnie początek 6 tydz i muszę poczekać ok półtora tyg. na pierwsze usg i potem zobaczymy co i jak. Miło było. Zapomniałam się tylko spytać czy ja mogę podróżować sobie - tzn np w taką trasę 4-5h się wybrać autem... Cholera......

      Teraz czas na zakup olejków do mordowania potencjalnych rozstępów!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Helenko wiem ze to nie jest reguła i nie mozna tak patrzeć ale jesli nie daj Boże ma sie cos stać to stanie sie w domu na kanapie czy w aucie po kilku godzinach jazdy.taka jest prawda.ja np.byłam w 7 chyba tyg.ciazy czyli potencjalnie najgorszy czas bo te pierwsze trzy mies sa najgorsze i jechałam autem 20 pare godzin.niestety nie mieliśmy juz czasu na rezerwowanie samolotu a wypadek losowy zmusił nas do drogi autem.pierwsze co zrobiłam polecialam do lekarza bo chciałam i tak potwierdzić ciąże i sprawdzić przy okazji wiec czy tak długi czas w poroży nic nie wyrządził.na szczęście wszystko było bardzo dobrze.i lekarz tez powiedział ze na to nie ma reguły i jak sie ma cos stać to sie stanie oczywiście sa sytuacje w których sami możemy do tego doprowadzić ale to raczej juz chyba trzeba chcieć by sie tak stało bo nie wierze zeby kobieta ktora chce dziecko zrobiła cos by wiedząc ze cos sie stanie to robiła.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Uka, jutro robię krew i m.in. progesteron - jeśli wyjdą mi w normie to pewnie pojadę; jeszcze to przemyślę. Droga nie jest aż tak długa jak Twoja ale jednak. Powoli dociera do mnie, że ktoś tam mieszka a nie tylko ja

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            jak bedziesz miala wyniki dobre yo mysle ze mozesz jechac zreszto nie bede Cie ani naklaniac ani odwodzic zrobisz tak jak sie czujesz i myslisz.ja do teraz czasami nie mige uwierzyc ze ktos tam mieszkaa do 6 mies.jak wogle brzucha mnie mialam to nic mi sie nie wydawlao woglemojej przyjaciolce ta ktora robila test i wyszla blada kreska okres spuznil sie jiz kilka dni i robila kolejny test i kreska odrazu sie pojawila.sa strasznie szczesliwi i pyta mnie czy to normalne bo nawet teoche glupie ze boi siw isc do toalety w obawie ze zobaczy krew.mowie jej ze normalnw i mam tak do dzis i ze ro jwst wlasnie poczatek macierzynstwa od teraz bedziwsz sie martwic o nie do konca zycia....bo ona biedna myslala ze cos z nia nie tak ze sie boi.takie zycie matki.
            moj synek za to daje znac o sobie codziennie rano domaga sie sniadaniai kopie dopuki nie zjem

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Badania dobre wiec jade Bardzo sie ciesze. Teraz mam schiz przed pierwszym usg i wyobrazam sobie straszne rzeczy i opcje a to jeszcze ponad tydzien... ech...

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Bardzo sie cieszę ze badania ok.wiec teraz sie nie stresowac i myślec pozytywnie bo stres jest ost.rzecza jaka Ci jest teraz potrzebna.
                Ja z kolei siedzę i szukam wózka a to jest nie lada wyzwanie!do spania juz postanowiłam kupic koszyk na stelarzu bo narazie nie damy rady sie juz przenieść a inny rodzaj nie zmieści sie mi w sypialni bo nie jest tak duża w mebli nie mam gdzie wynieść.no a wózek jednak to większy problem.ale mam jeszcze czas choc myślałam ze juz mam wybrany ale znowu zdanie zmieniłam i tak to wlasnie wyglada u mnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Byłam u lekarza niedawno i powiedział, że na oko wszystko gra, a badania będą u mnie za tydzień...tyle czekania.
                  Dziś zaczęłam dzień od mojej porcyjki BabyMamaMed na Płodność i juz chyba do octu jabłkowego nie wrócę, bo ile można tak się męczyć...nie no wrócę, ale muszę od tego ohydztwa odpocząć i wrócę jak juz wywietrzeje ze nie ten aromat A w ogóle, może juz nie będę musiała wracać, bo zioła załatwią sprawę...fajnie by było
                  Dobrze ze dziś piątek, bo to był zły tydzień...w pracy oczywiście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Basiu mysle ze z tymi "wspomagaczami"tez nie ma co przezadzac bo wiadomo ze co za duzo to nie zdrowo.osobiscie na temat octu nie slyszalam nic jako mialby p9magac na plodnosc ale duzo na temat wlsciwosci odchudzajacych a to dwie rozne rzeczy.gdy ja zaczynalam przygotowania do ciazy bralam z mezem te witaminy w duo paku i mowilam ze jesli juz cos to najpierw wezme sie za ten wyciag z wiesiolka.ale to ile kobiet tyle sposobow

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ja nic nie brałam poza kwasem foliowym. Wczesniej tez bralam castagnus na uregulowanie cyklu i obnizenie PMS i pomoglo - polecam - jest bez recepty, ziolowy, mi wyregulowal jak w zegarku i zero PMS. Czytalam kiedys cos o wiesiolku ale to jakos trzeba brac do owulacji bo potem zle wplywa.. a moze myli mi sie... Moj M nic nie bral. Uwierzyl w sily Milego weekendu Dziewczyny!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Te witaminy były dla mnie z kwasem foliowym.potem brałam centrum dla kobiet starających sie z kwasem wsumie kwas brałam 5 mies bo nie wiedziałam kiedy zajdę w ciąże w wiedziałam ze 3mies.przed trzeba zacząć brać.kazdu sposób dobry jesli ma pomoc .teraz juz tylko witaminy z dha

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć dziewczynki. Witaj Basiu. Nie doczytałam ile już się starasz?, chyba jakoś krótko tak? Bierz przykład z Uki . Pozytywne myślenie i błyskawicznie się udało. Co do tego octu to też nie słyszałam żeby na cokolwiek korzystnie wpływał poza metabolizmem. Na pewno gdy już ci się uda to go raczej nie stosuj.

                          I do ciebie Helenka mam pytanie to usg będziesz mieć na oko w którym tygodniu cięży według lekarza ?
                          No i co wyruszyłaś już w podróż, życzę udanej drogi. A ile kilometrów masz do przebycia?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Marta,

                            na usg bede mniej wiecej pod koniec 7 tyg. Strasznie sie denerwuje Niestety też coraz gorzej sie czuje. Mam ciagle mdlosci i chyba tylko wymiotowanie mi pomaga. Caly weekend lezalam tak mi slabo bylo. Po prostu rece i nogi opadaja. Nie mam sama do siebie cierpliwosci jak mam takie samopoczucie. Kiedy to minie? Obecnie zasypiam caly czas i ogolnie to mam dosc. Podroz minela mi ok. Jechalam autem (300 km) i jakos bylo. Na mdlosci srednio to robi...

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Helenko mdlosci dopadły Cię szybko wiec szybciej puszcza.ja dostałam dopiero na pocztaku4 mies i skończy wraz z końcem 5 wiec miałam 2 mies koszmaru.niby maja mijać jak kończy sie pierwszy trymestr ale ja w to nie wierze bo teraz znowu mnie mdli co rano i czasem w dzien-na szczęście juz nie wymiotuje dzięki Bogu.niestety wiedziałam ze sa kobiety którym mdlosci nie miajaja i ze ja akurat bede w tej grupie!!
                              Ale mowie u Ciebie dość szybko sie chyba pojawiły wiec jest szansa ze szybciej sie skończą.ja w drodze jadłam migdały,ciasteczka imbirowe.a jedyne ci mi jakos pomagało to wypicie puszki pepsi.wiem ze to niezdrowo ale pepsi zazwyczaj po aga na jakieś problemy żołądkowe i wyczytałam ze mozna próbować bo jest dużo kobiet którym pomogła.był okres ze piłam codziennie ale tylko puszkę i wtedy nie pozwalałam sobie na żadna dodatkowa kofeine typu herbata chociażby.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez uka27 Pokaż wiadomość
                                Te witaminy były dla mnie z kwasem foliowym.potem brałam centrum dla kobiet starających sie z kwasem wsumie kwas brałam 5 mies bo nie wiedziałam kiedy zajdę w ciąże w wiedziałam ze 3mies.przed trzeba zacząć brać.kazdu sposób dobry jesli ma pomoc .teraz juz tylko witaminy z dha
                                Hej,

                                zapisuję się do staraczek, dziś właśnie zakupiłam folik po zielonym światełku od ginekologa i melduję że chciałabym, żeby już minęły te 3 miesiące i żeby bez przeszkód zajść w ciąże

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X