Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hej, co tu taka grobowa cisza?
    niunia nosek do góry, uda się następnym razem
    gosia wracaj, nie widzisz, że nam forum zdycha?!
    docia co u ciebie? jak te twoje cykle, unormowały się? co z przeprowadzką emka do ciebie?

    a ja się czuję fajnie no może mi tylko katar przeszkadza, który dostałam bo grzać zaczęli. przyjemny ten 2 trymestr. brzuszek mi ostatnio pięknie wywaliło, że już każdy widzi, co jest grane hihihi jeden tydzień wystarczył żebym dorosła do spodni ciążowych.
    za tydzień idę do ginka na połówkowe usg, już się nie mogę doczekać spotkania z moim okruszkiem, który zrobił się baraardzo aktywny. niezłe kopy mi zapodaje
    Last edited by Scaarlett; 25-10-2010, 10:20.

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej dziewczynki
      Więc tak.Plamienia ustały ale pojawiła się @,ja juz sama nie wiem :/ zgłupiałam kompletnie...moje hormony tak wariują że hej.
      Pójdę do lekarza w przyszłym tygodniu i od razu wam napisze co i jak.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        paulinka w takim razie czekamy na wieści i jedna rada, nie stresuj się kochana, bo stres nam tylko szkodzi. wszystko się unormuje

        a ja zapraszam na pachnącą, świeżutką szarlotkę na kruchym cieście i kawkę wskakiwać mi szybko na deserek!

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Staram się nie stresować i wierzyć że wszystko będzie dobrze
          Nie do wiary jak ten czas szybko leci!Szok.niedawno Scarletko pochwaliłaś się że masz malutką fasolinke a teraz patrze i to już 19 tydzień !!!
          Ściskam i całuje was wszystkie :*:*:*:*:*:*:*


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam dziewczynki
            ja na dobre zaczęłam moje odchudzanko...jak na razie 2kg mniej w niedziele kolejne ważenie i zobaczymy jak pujdzie...
            z dzidzią na razie przystopowałam i dam se troszku odpocząc i schudnąc za jakis czas będziemy dalej działac
            pozdrówka i miłego dzioneczka





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Helllo dziewuszki gdzie sie wszystkie podziewacie?że nikogo tu nie ma?
              mnie dopadło chorubsko!!!nie ruszam się bez chusteczek.. a wczoraj o godz 21 juz spałam a zawsze chodze spac puzno...
              odzywajcie się buziaczki





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Niunia odpocznij i nabierz dystansu do wszystkiego, czytam i jestem z Wami tylko ostatnio coś weny do pisania brak
                Paulinka mi tez horomy szaleje az nie wiem sama co o tym myslec, dobrze ze @ dostalas moze po @ sie wyreguluje
                Oczekusia moj dobry duszku wskakuj tu i syp swoimi dobrymi radami bo mi Cie brakuje strasznie
                Gosienko Ty tez juz wracaj, i pisz jak tam ktory juz dc masz chyba juz jestes w okolicach @ i sie bedzie rozstrzygac

                U mnie lipa na maxa, bylam wczoraj u nowego ginka i chwala Bogu, bo plamienia dalej nie ustapily i mam je juz od 2 tygodni
                Zbadal mnie i cierpliwie wyslychal poswiecil mi 40 min, to jest ginek u mamy ze szpitala. Pow ze mam niedoleczona nadzerke, z czego moj ginek zapewnial mnie ze wszystko pieknie wygojone bo on mi robil fotokagulacje 5 lat temu.
                Plamienie tez widzial. Potem bylo usg dopochwowe, endometrium 5mm wiec nie wyglada zebym @ miala dostac choc bylam wczoraj w 30dc, pow ze moze te plamienia to wlasnie taka @ mizerna. Lwey jajnik ok z widocznymi pecherzykami, za to na prawym jajniku trobiel przyslaniajaca caly jajnik wielkosci 4cm bylam w szoku bo 2 tyg wczesniej moj poprzedni gin robil mi tez to usg i nic nie wiedział, pow ze czysto na 100% wiec mozeliwe zze ta trobiel zrobila mi sie w ciagu tego czasu albo tamten gin tak sie zna na usg :/

                Ta torbiel najprawdopodobniej zaburzyla mi funkcjonowanie hormonow.
                Kolejna wizyta za miesiac twedy zobaczymy czy torbiel sie wchlonela, byc moze to pechrzyk ktory urosl a nie pekl nie wiadmo. Jesli nie zniknie to pow ze 3 miesieczna kuracja hormonami, a jesli po tym nie zniknie dalej to laparo i wycinanie go :/

                Dziewczyny boję sie.........

                Zdjecie laparo zalazlam, wklejam
                Last edited by dotka85; 02-11-2010, 07:59.


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  dotuś kochana, a nie mówiłam idź skonsultuj z innym ginkiem, bo tak z nimi bywa? aż sama jestem wściekła, co to za konował, że cię tak leczył trzymaj się Myszka i za w czasu nie denerwuj, bo może nowy gin ma rację, że to się wszystko może wchłonąć, a nawet jak nie, to lepiej, że teraz coś zobaczył, bo wszystko, szybko, ładnie się wyleczy. buziaki i nosek do góry! i oczywiście zdawaj relacje na bieżąco.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Scarlet dzieki. Tylko ze ja bylma jak zaczely mi sie te plamienia jakies 14 dni temu u swojego poprzedniego ginka i tez mi robil usg przezpochwowe i na usg pow ze czysto, wiec to wyglada na swieza sprawe ta torbiel, bo az mi sie nie chce wierzyc zeby czegos takiego nie wyczail.


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dotka, na swoim przykladzie moge tylko powiedziec, ze cysty rosna szybko. Moja pozornie niegrozna po tyg pekla, czyli musiala dosc duzo sie powiekszyc a miala sie wchlonac. Nie winie za to mojego ginka, bo wiem, ze zrobil co bylo trzeba.
                      Na co czeka ten nowy ginek, czemu nie dal Ci kuracji od razu?

                      Co do nadzerki to sie nie wypowiem, bo nigdy jej nie mialam. Plamienia miedzycyklowe tez mi sie czesto zdarzaly, ale wynikaly z endometriozy.

                      Poki co uwazaj na siebie, nie nos nic ciezkiego, niech ta torbiel spokojnie sie wchlania.
                      Buzka


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Klara to teraz mnie nastraszylas
                        Powiedzial ze moze to jest torbiel czynnosciowa i żeby poczkeać 30 dni i skontrolujemy co się dzieje z nią czy się zmniejszyła czy znikła, czy co z nią.
                        A jakiej wielkości Ty mialaś tą torbiel?


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dotka nie chcialam Cie nastraszyc, chodzilo mi o to, ze czekac miesiac to troche za dlugo, wg mnie powinien ja skontrolowac po tyg.
                          Szukalam starych zdjec usg z tymi cystami i ta co mi pekla miala 33 mm na ostatniej wizycie przed peknieciem, pekla jakis tydzien po.
                          Ale to nie znaczy, ze w Twoim przypadku tez tak bedzie, bo ja wczesniej tez mialam cysty ktore wchlanialy sie same, ale mialy np. po 14 mm.
                          Nie martw sie, tylko skontroluj ta cyste za mniej niz miesiac, bo moze faktycznie ma tendencje do wchalniania sie i nie bedziesz sie nia juz stresowac.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            O matko to ja mam 4 cm to jeszcze wieksza :/ moze 10 pojde na kontrole
                            A Ty mialas plamienia? albo jakies bole towarzyszace temu torbielowi?
                            Last edited by dotka85; 02-11-2010, 14:43.


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dotka z tym, ze moja sie powiekszala, a Twoja nie musi - skontroluj to i wszytsko bedzie dobrze, nosio do gory.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Rozumiem kochana, dziekuje za info i wsparcie, napisz mi jeszcze czy mialas plamienia? albo jakies bole towarzyszace temu torbielowi? No i najwazniejsze jak Ty sie czujesz??????????????


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X