Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czesc kochane

    Ciesze sie ze podobaja Wam sie moje prace
    Ja sobie troche posprzatalam, poscieralam kurze itp

    U mnie pogoda fajna cieplo i slonecznie

    Fasoleczko zarazki w spadku haha ale sie umsmialam
    Kruszynka ja nie jem witaminek zadnych, tzn czasem pije sobie plusza z żelazem bo czesto jego mam za malo, a tak to raczej nic nawet kwas foliowy w kratke po pare tabletek tuz przed @, a jak @ przychodzi to potem juz nie biore
    Na sluz wiesiolka biore przez pierwszych 12 dni cyklu

    Niunia ??? odezwij sie plisss

    No i wczorajsze moje dzielo zrobione dla mamy na 26 maja, do srodka chce wlozyc pieczatke, chce jej wyrobic nowa do pracy bo ma taka stara na tusz i mowila ze by jej sie przydala Do tego kupie komplet kieliczkow na wysokiej nozce do szampana bo mowila ze jej sie takie marza i juz bede miala prezencik

    Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:10.


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      och Docia jakie fantastyczne i rzeczowe prezenty - fakt najlepiej kupić to co się naprawdę przyda - ja nie mam pomysłu jeszcze na dzień matki ale może kupię coś do ubrania - widziałam dziś w sklepach parę fajnych ciuszków więc to moja mama lubi tylko ciągle narzeka, że nie ma kasy

      Niunia ja tutaj mówię i ogłaszam wszem i obec, że się na Ciebie obrażam







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        /Fasoleczka dzięki. kochana pomysł na prezent masz super, jeśli znasz dobrze mamy gust no i oczywiscie rozmiar to na pewno bedzie bardzo zadowolona, nic tak nie poprawia samopoczucia kobiet jak fajny ciuch

        Niunia widzisz Fasolka juz sie obrazila na Ciebie hehe ja Ci daje czas do polnocy

        Bylam z pieseczkiem w parku, ale ślicznie jest, trawa usiana stokrotkami ach nie moglam sie im oprzec i bezz pachnie bosko uwielbiam ten zapach Tez sie na niego skusiłam. Podziele sie z Wami moim łupem



        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          jestem nie gniewajcie się na mnie bo ja znowu neta nie miałam....byłam na forum zaczełam pisac i net mi zniknął...zalało mnie nie ma dzidzi...
          i prosze nie gniewajcie się na mnie..jak nie będę się odzywac to znaczy że net mi wsiąkł i jestem odcięta od świata...puzniej albo jutro przeczytam wszystkie posty i się odezwe do Was jak net będzie
          buziaczki kochane





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            NIUNIA ja ci wybaczam he he :-P

            DOTKA czy ty czasem rybka nie jesteś ??? taka artystyczna i romantyczna dusza :-D ja niestety jestem też bałaganiara. niestety mój mąż nie pozwala mi na takie wybryki jak zrywanie stokrotek :-P
            byliśmy długo na dworze i było oki przyszliśmy do domu i zaczęło się pieprzyć ciągle tylko nerwy i kłótnie . . .
            na pocieszenie kupiłam sobie grubą gazetę dla przyszłych mam





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Niunia wiesz ze my sie tak obrazamy z przymruzeniem oka ale zdarzylas przed polnoca wiec darowane hehe szkoda ze Ci tak net odcina, jak syneczek zdrow? i co z domkiem wiesz juz kiedy remont sie tam skonczy?
              Szkoda ze @ przylazla, teraz wszystkie znow jestesmy rowne

              Kruszyneczko nie jestem rybka, ale blizniakiem i balaganiara ze mnie tez hehe a dusza romantyczna to przede wszystkim, wciaz bujajaca w chumurach, zamarzona i zyjaca pieknymi wspomnieniami Szkoda ze emocje czasem biora gore... ech moze sie wnet pouklada wiecej spacerkow bedzie na dworze bo pogoda bedzie sprzyjac

              Ale super bzem mi pachnie ach ...


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jestem kochane net jeszcze działa
                dotuś prace prześliczne masz talent kobieto!!!!
                co do mojej stancji to remont nawet się nie zaczął bo nie widziałam żeby ktoś tam sie szwendał...ale mam do niej zadzwonic na początku maja i wtedy się wyjaśni..
                fasolka ja też miałam cesarke
                a synuś juz zdrowy i biega na podwórku całymi dniami
                co do majówki to jeszcze nic nie planowaliśmy okaże się w trakcie-coś się wymyśli na poczekaniu
                milusiej nocki laseczki





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ojjj Niunia szkoda ...........
                  jeny a mnie rozłożyła grypa mój mąż miał lżejsze objawy a jak przekazał mi ją w spadku to się rozhulała całą noc nie spałam przez gorączkę - najgorsze, że to czas owulki a ja chora więc nawet nie zabieram się za starania (chociaż były wcześniej) ale nie chciałabym, żeby się coś rozwijało w chorobie - szlak by to trafił -ciągle coś pod górkę
                  więc siedzieć w domu będę, dupa blada z planów majówkowych .........zresztą u mnie deszcz pada więc pogoda do bani







                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Fasoleczka ojej szkoda Cie, ja nigdy nie lubie chorowac w wiosenno-letnich miesiacach, zwykle choruje na jesien i zime 2 razy do roku jakis wirus mnie lapie a potem jest juz ok

                    czoraj upieklam babke waniliowa, pieknie pachnie i jest wilgotna mniam, ide do kawki spałaszować, ale podziele sie z Wami

                    Miłęgo dnia



                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hello kobietki...
                      u mnie pogoda paskudna pada deszcz...więc pozostaje tylko w domu siedziec
                      dotka kusisz...więc wpadam na babeczkę
                      fasolka trzymaj się..i zdrowiej szkoda czasu na choroby
                      milusiego dzionka





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej Kochane
                        to zdjęcia Cyprianka i Sońki, żebyście wiedziały z kim macie do czynienia
                        Attached Files





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          A u nas piękne słońce i strasznie nieprzyjemny wiatr ale i tak robimy po południu grila, bo na obiadek nic nie kupiłam
                          Dotka ty to pracuś jesteś ha ha ja nie mam na nic czasu
                          Fasoleczka trzynaj się i zdroweij szybko nam

                          Buziaczki kochane miłego dnia





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            łooooo Dotka ale babka matko ale bym zjadła taką teleportuje się do Ciebie

                            Kruszynko ja też w sumie praktycznie nie choruję, w zimie spokój na jesieni tylko się zdarzyło ........ale ta pogoda jest okropna - niby ciepło człowiek się ugrzeje a potem wiatr przewieje. Ale ten bakcyl to od mojego R dostałam więc gdyby nie to "poświęcenie" dla dobra tworzenia rodziny to bym chora nie była hehe
                            Psina suuuper słodka a i synek fajniutki nie powiem

                            ja wczoraj zaczęłam szukać sobie jakiegoś kotka, jeśli nie uda się z dzieciakiem to na pocieszenie we wrześniu kupuję sobie kociaka - albo Brytyjskiego albo Ragdolla już się cieszę na samą myśl i Ola będzie w siódmym niebie - tłumaczę sobie, że taniej wyjdzie mieć kota niż drugie dziecko ............nic na siłę.







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kruszynko ale fajny ten Twoj chlopak takie dlugie wloseczki ma i czarne oczy uwielbiam takie moj R takie ma i jestem w nich nieustannie zakochana hehe chcemy aby nasze dziecko tez mialo czarne oczka :P Piesiu jak z reklamy proszku do prania, rozkoszna biala kulka

                              Fasolka teleportuj sie na kawke i babe czekam

                              Bajtelek sie majowkuje, a Beatka pewnie tez
                              Niunia tak jak ja w pampersie hehe niech juz @ sie skonczy


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej kobietki i deszcz z majówki nas pogonił bleeeeeee pogoda się popsuła.
                                Ale u was wesoło.

                                kruszynko fajny chłopaczek

                                docia ja też babkę podjadam bo zamroziłam po świętach i już mi odtajała

                                fasolka ja mam kota miał być rasowy kudłaty a wyszedł mieszany i nie oddałabym go za żadnego psiaka który był z nami i ze starości zmarł,kot tak wyczuwa moje nastroje lepiej niż m,zawsze przyleci i mruczy łasząc się do mnie i nic nie chce a facet to różnie bywa i zawsze wie kiedy mam @ to wtedy bardzo mnie rozpieszcza

                                niunia my też w domu nawet grila nie rozpalimy bo leje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X