Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No no ale nas dużo nagle się zrobiło a wszystko przez radość jaką nam gizelka przyniosła -mały złoto,buziaki papa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Gizelko-Twój synuś jest prześliczny
      jeszcze raz gratuluję !


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Gizelko nie będę oryginalna-jest cudny!! Na pewno jesteście szczęśliwi,a pamiętam jak dziś, kiedy zobaczyłaś 2 kreseczki Dużo siły dla ciebie i zdrówka dla Was

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam moje kochane staraczki.To już ponad rok jak jestem na tym forum,były wzloty i upadki ale zawsze do Was wracałam. Coś jest tutaj jakaś magia dająca spokój i wytchnienie więc dziwie się dlaczego nas tak mało jest????????Było burzliwie i spokojnie ale było a teraz????????wszystko umiera

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Gosieńko nie umiera tylko dziewczyny sie wakacjuja jak jest pogoda to malo kto siedzi przed kompem, chyba ze w pracy ma taką możliwość

            Mi wczoraj bylo zimno cały dzien i okazalo sie ze mam temperature 37, dzis juz lepiej mam nadzieje ze to ze zmeczenia i nie wyspania.

            Buziaki dla was we Wro juz goraco, zycze udanego weekendu


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hej dziewczyny. zwracam się z prośbą o pomoc.
              otóż 12-07 dostałam plamienie 14-07 brałam progesteron i tak 5 dni do 18-07. na czas brania progesteronu plamienia ustały ale 19-07 znowu się zaczęły i potrwały ze 3 dni. teraz licząc cykl od 12-07 powinnam dostać @ 11-08 ale nie było i nie ma do tej pory. i mam do was pytanie. czy progesteron mógł mi rozregulować cykl?? czy może to dzidzia??? proszę odpowiedzcie mi. do lekarza idę dopiero we wtorek ale zanim pójdę chciała bym wiedzieć czy progesteron może rozregulować cykl
              pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ewelinka zrob test i wszystko bedzie jasne powodzenia


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ewelinko jak brałaś luteinę lub duphaston, to okres możesz dostać nawet po 12 dniach. ale dotka ma rację, ja chcesz mieć pewność, to zrób teścik

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No to nowy tydzień przed nami w zasadzie to ostatni pelny tydzien sierpnia, ja w przyszlym tyg wybieram sie na urlop w zasadzie juz od najblizszej soboty wiec moja tymczasowa nieobecnosc na forum mam nadzieje bedzie usprawiedliwiona.

                    W srode ide zbadac progesteron mam nadzieje ze bedzie w normie. Zapraszam na kawke po 9



                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witaj dodka siedzę przy kawce sprawdzam pocztęa tu miła niespodzianka
                      Razem lepiej smakuje.Ja jestem już po owulce ale na razie postanowiłam odpocząć od staranek,nabrać dystansu i poczekać do długich jesiennych wieczorów. Życzę ci miłego urlopu! baw się dobrze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Super że wpadłaś masz racje razem o wiele lepiej smakuje, ja wlaśnie koncze pic, do kawki dziś serniczek byl pyszotka Dzieki mam nadzieje ze urlop milo spedze, ja w tym miesiacu jeszcze bez staran ale smiejemy sie ze moze wrzesien okaze sie laskawy bo fajnie byloby miec czerwcowe dziecko - sama jestem z czerwca, wiec moze bedzie zloty strzal jak sie postaramy
                        A Ty Gosienko jak odsapniesz od staranek to moze znow bedzie niespodzianka jak ostatnio tego Ci zycze z calego serca


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej dziewczynkiWidzę że coś powolutku zaczyna się ruszać na forumJa mam dzisiaj straszną niechte.Pozdrawiam was moje kochane staraczki:*Trzmam za was kciuki
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hej kochane....ja nawet nie mam czasu dla siebie....ale kawke wypije....jeszcze mam rewolucje o 360stopni,ale wejde w rytm...dziękuję za pamieć i ja o was pamiętam...przesyłam wam zdjęcie mojego szkraba....i trzymam za każdą z was kciuki....
                            Attached Files

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Gizelko maly jest rozkoszny, wozeczek super sie prezentuje, mam nadzieje ze fajnie sie go prowadzi bo duzo dobrych komentarzy bylo na jego temat. Trzymaj sie cieplutko kochana, poczatek wrzesnia zapowiada sie cieplo wiec pospacerujesz sobie z malym


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ja już co prawda po kawce, ale myślami byłam z wami pijąc ja po 10 też mam nadzieję odżyjemy przecież kryzysy zdarzają się nawet w najlepszym małżeństwie
                                gizelko maleńki taki cudny, że aż doczekać się swojego już nie mogę to chyba będzie najbardziej rozpuszczone dziecko świata hihihihi

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X