Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ale zescie mi zrobily smaka...moze cos wiecej napiszecie o tych grzankach co??jak je sie robi??
    scarlet jak na uczelni??
    ja niestety moge tylko jedna kawke dziennie, bo za duzo kofeiny nie moge czasami to sobie wypije jeszcze coca-cole ale rzadko bo tez szkodliwa jak juz nie moge wyrobic to wtedy pije....




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      witam dziewczyny
      Jestem tu nowa - staramy się z mężem o drugie dziecko dopiero drugi miesiąc. Aktualnie oczekuję na @. Powiedzcie mi proszę kiedy najwcześniej zrobić test ciążowy aby mieć pewność że nie kłamie ? Dodam że dziś mam 8 dzień fl.
      Kiedy wy robiłyście testy, które pokazały wam szczęśliwe dwie kreseczki ?
      Pozdrawiam
      Last edited by Biedronka160; 04-06-2010, 19:50.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc kochane, ale smaka mi narobilyscie tymi włoskimi specjałami
        Zakupy mozna uznac za udane 2 bluzeczki i 3 lakiery do paznokci bo byly w promocji po 1 zl Mój przyjedzie dopiero po niedzilei, ale staram sie nie smucic i we wszystkim znalezc dobre strony wiec sobie tlumacze ze tak by juz wnet odjezdzal a tak dopiero bede go miec dla siebie

        Biedronka witam serdecznie w naszych skromnych progach, ja jeszcze nie mam anioleczka, ale z tego co wiem test powinien wykazac dwie kreski w dniu spodziewanej @, ale to nie regula najlepiej odczekac tydzien od terminu spodziewanej @, lub jak nam bardzo zalezy zrobic bete, choc w niektorych przypadkach nawet poziom bety moze zaczac wzrastac z opoznieniem


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          widac dziewczyny ze weekend bo zadna juz tu nie zajzy ale to dobrze udanego weekendu wam zycze
          co do testu ciazowego hmnnn ja to w goracej wodzie jestem kapana wiec nawet przed spodziewana @ zrobilam test i sie potwierdzil ale ta druga kreseczka byla strasznie blada ale ja juz wiedzialam ze jestem w ciazypoza tym do zrobienia testu sklonily mnie bole na dole brzucha chyba jajnik to byl znak ze w koncu sie udalo...z tego co pamietam ten bol takze mialam w pierwszej ciazy




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            to ja laseczki uciekam do wyrka maluszek chyba zasnal bo go nie slychac wiec moge tv poogladac, jak dobrze ze mam polska telewizje buziaczki i do juterka kochaniutkie




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              cześć kochane! ja dopiero wróciłam, lecę z nóg tyle się wysiedziałam, ale było warto, bo zaliczyłam 2 przedmioty, zawsze to z górki

              grzanki o których pisałam robię tak:
              z pieczywa tostowego szklanką kroi się kółka. na kółko kładziemy plaster mozzarelli i jak ktoś lubi plasterek szynki. nakrywamy drugim chlebowym kółkiem i dociskamy. obtaczamy w roztrzepanym jajku i mleku, a potem tak jak kotlety mielone w bułce tartej. smażymy na rumiano na maśle lub oliwie
              witamy biedronka! jestem tego samego zdania, co dziewczyny. test najlepiej wykonać w terminie @. tutaj każdy dzień w tą czy w tamtą stronę robi różnicę.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                witam was laseczki widze ze ja dzisiaj pierwsza seruje kawke
                no to scarlet super za zaliczylam 2 przedmioty...
                a my znowu mamy piekna pogode a ja musze kisisc sie w chalupie
                co tam dzisiaj bedziecie porabiac??




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ja zmykam na jedne zajęcia
                  ewcia, kacperkowa gdzie się podziewacie? smutno bez was!
                  oczekusia, edzia tak tu pusto bez was byłyście dobrymi duszkami tego forum, bez was już nic nie będzie tak jak dawniej pamiętajcie, że bardzo za wami tęsknie, ale mam nadzieję, że nastanie taki dzień, że wrócicie

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dzięki dziewczyny za odpowiedź
                    U mnie jest właśnie mały problem, bo ostatni @ miałam po 54 dniach, ale było to związane z przesunięciem się pierwszej fazy cyklu.
                    Teraz niby wszystko w normie, ale nie wiem dokładnie kiedy powinnam dostać teraz @.
                    Zazwyczaj jednak mam 10 dni fl. Myślicie, że jak @ nie będzie 11 dnia fl to mogę już ten test zrobić ?
                    No ja czasami mam bóle w podbrzuszu, ale to takie jak na @ więc już sama nie wiem, wolę się niczego nie doszukiwać i spokojnie ( choć wcale nie jestem spokojna) czekać

                    Pozdrawiam ślicznie

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      no ja nie wierze!!ale pustki gdzie was wywialo dziewczyny?pewnie macie piekna pogode i kozystacie co??
                      biedronko jesli uwazasz ze mozesz byc w ciazy to lepiej idz na badanie z krwi na bete w sumie nie orientuje sie ile moze kosztowac ale chyba lepiej wydac troszke wiecej jak juz i miec pewnosc...jesli mialoby dojsc do zaplodnienia np 14 dni temu to smialo idz na te badania a jesli nie jestes pewna kiedy mialas owulacje i ewentualnie kiedy bylo zaplodnienie to juz gorsza sprawa, mimo wszystko trzymam kciuki zeby sie udalo, za was tez laseczki trzymam kciuki!!!uda sie zobaczycie!!!!




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        /Czesc pustki dzis faktycznie straszne ja mam 30dc i @ jeszcze nie nadeszla, chyba wyczuwa ze m. jutro przyjedzie to musi sie jeszcze wstrzymac haha

                        Pogoda dzis cudna jest, zrobilam dzis wafel przekladany masa krowkowo-kokosowa i sie teraz klei w lodowce bylam wczoraj w ikei i kupilam sobie super słoiczek na miód w kształcie takiej baryłeczki wklejam foto. Spadam do kuchni, do później pa



                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Żadna sie nie odezwala, ehhh ja bylam dzis na chwile na dzialeczce na rowerze poopalac sie z bratem i jego dizewczyna. Pogoda dzis rewelacja juz nie pam ietam kiedy bylo tak pieknie i cieplo, pewnie dlatego was nie ma. Do jutrzejszej kawki, zapraszam na wafla


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scarletko kochana gratuluję i bardzo się cieszę! Tak mocno trzymam kciuki jak się da:*
                            Podczytuje Was dziewczynki czasami,ale nie mam co pisac U mnie bez zmian. Pewnie jutro dostane @. Załamuje mnie to wszystko, a nie chce Wam truc.
                            Sciskam mocno moje kochane:OCZEKUSIA, DOTKA,SCARLETKA,EDZIA,EWCIA,GOSIA,KATRINKA I POZOSTAŁE DZIEWCZYNKI! Jestem z Wami!! buziaki!:************

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Aneczko tak dobrze, że się odezwałaś no sama widzisz, co tutaj się porobiło. ehhhhhh szkoda gadać
                              za gratulacje dziękuję, kciuków proszę nie puszczaj, a ja teraz moje ściskam za ciebie wnet i u ciebie zagości słoneczko i wierz, bo trzeba wierzyć!

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziękuję To trzymaj mocno Tak widzę,że jakoś dziwnie się zrobiło...
                                Dbaj o siebie kochana! Ach, jaka to wspaniała wiadomość Oczekusia wielki buziak:********

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X