Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam i pozdrawiam wszystkie starające się.
    Byłam już w ciąży, ale niestety pod koniec pierwszego trymestru poroniłam. Po dwóch latach stosowania tabletek antykonepcyjnych wraz ze swoim wybrankiem postanowiliśmy z nich zrezygnować i rozpocząć starania o dzidziusia. W sumie minęło już 6 miesięcy, a tu ni widu ni słychu.
    pozdrawiam Was wszystkie.

    Skomentuj

    •    
         

      Hej Dziewczynki.
      Bardzo dawno mnie nie było, ale z moją ciążą też zaczyna być nie najlepiej. Od poniedziałku walczę z zapaleniem dróg moczowych a w nocy myślałam, że umre z bólu. Dzisia rano zrobiłam badanie moczu i mam nadzieję, że nie wyląduje w szpitalu chociaż wczoraj wieczorem mój ginek przez telefon kazał mi jechać na oddział i nie wiem czy dzisiaj tam nie wyląduję. A tak w ogóle to strasznie przechodzę tą ciążę i mam nadzieję, że ta infekcja i leki które wziełam ostatniej nocy nie zniszczą mojego maleństwa. Dziewczyny boję się jak cholera bo od samego początku coś jest nie tak.
      Pozdrawiam Was Kochane.
      Witam Wszystkie nowe klubowiczki.
      Gratuluję Pani MALARCE pięknego mieszkanka i Pani MAGISTER również serdeczne gratulacje.
      KATYA doskonale Cię rozumiem i jestem z Tobą.


      Skomentuj


        U mnie wczoraj zawitała deprecha na dziesiec minut-niewiem dlaczego al epłakałam przez te dziesiec minut jak bóbr-niemiałam powodu, po prostu tak jakos i wszystko wydawało mi sie takie beznadziejne i wogóle, a po 10 min juz było ok.
        Mysle ze to hormony bo moja @ własnie sie konczy powoli-obwinia ja

        Anet wypoczywaj słonce-wiem ze to łatwo powiedziec ale nie steresuj sie-badz dobrej mysli. Trzymam kciuki dziewczynki za was z całego serca.
        Witaj beciulek, 6 miesiecy to nie tak długo nie przejmuj sie-napewno sie uda. Wiem ze dla kazdej z nas kolejny miesiac to długo-no bo to kolejny czekania na kruszyne No ale w koncu ona zawita pod naszymi serduszkami-tego jestem pewna- KAZDEJ Z NAS SIE UDA!!!!!!!!!!!!!!!!


        Edzia, gosia wypoczywajcie-pod kołderke uciakac bo tam sie ciekawe rzeczy dzieja

        Buziaczki i mnóstwo pozytywnej energii wysyłam


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          oj mamuski kochane, ten świat jest okrótny - powinnyście sie teraz cieszyc swoimi maleństwami a ty ciagle problemy
          Ale weirze, ze je przetrwacie, apotem to juz bedzie tylko gobrze !!!
          Dbajcie osiebie i maleństwa i jak macie jakieś wątpliwości to idzcie na konsultacje do innego lekarza

          oczekujaca u mnie pod kouderka ostatnio nuda, Misiek ciagle zmeczony i wcześnie zasypia, a ja chyba sie za bardzo nałykałam oparów z farby bo teżjakoń nie mam ochoty - tak niby libido rośnie ale jak przychodzi co do czego to spada. NIe wiem co sie dzieje

          Ja to chyba sie z gosiakiem do wyra musze położyc, chyba byśmy miały cała grype przegadaną

          Witamy nowe staraczki, zapraszamy, piszcie o sobie jak najwiecej
          U nas jak w rodzinie


          Skomentuj


            No ta ja tez pod ta kołderke sie zapisuje tez bym pogadala troszke z kims bo mój wspaniały maz do pracy poszedł i zostałam sama
            Zaraz sie ubieram ni ide na siłownie mysli pozabijac-bo jak sie siedzi w domku samemu to sie za duzo mysli przynajmniej tak jest u mnie
            Potem sernika upieke bo mam ochote mmmmmmmmmmnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaa aaaaaaammmmmmmmm

            No na od poniedziałku sie młyn zaczyna no bo te badania i wszystko-ale to dobrze beda mnie trzymac zajeta za do czwartku do samego zabiegu
            Buziaczki


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Beciulek witamy w naszej dużej rodzinie!!!

              Ja wróciłam z kawusi z przyjaciólką i jakos podbudowałam się na duchu, bo nie jest u mnie tak źle inni mają gorzej

              Zmykam szykowac na wieczór jakas dobrą kolacyjkę, bo mężuś nareszcie wraca, ależ się stęskniłam, ale też mam podobnie, że najpierw napalona, a potem nici wielkie z tego wychodzą, także Edzia nie przejmuj się tym!

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                chorupska i zmartwienia!

                Hej ,trochę mi lepiej,wstałam i do kompa prosto walę.

                Baciulek-witaj serdecznie
                edzie -szkoda że nie możemy w realu pogadać z tym grypskiem na czele
                oczekująca-co za chandra,wygonić ją szybko proszę!!!
                scarlet upojnego wieczorku życzę
                annet-nie daj się ,wierzę w ciebie ,bądz dobrej myśli!

                BUZIAKI DLA WSZYSTKICH STARACZEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  scarlett myślałam,że tylko ja tak mam
                  Nie wkurza Cie to??

                  oczekujaca jak przyniesiesz sernik ze soba to Cie wpuścimy pod kołderkę co nie gocha

                  Ale mnie sie żarty trzymaja

                  Kurce mnie też po głowie chodzi ciasto, ale 3-bit tylko że kaloryczne strasznie jest i nie umiem sie oprzec jak je zrobie
                  Herbarniczki + karmel + herbatniczki + krem jak do karpatki + bista smietana i kokos = MIODZIO i MEGA KALORIE

                  Kaathrina co jest z Toba?? znikłąś gdzieś i ani Cie widu ani słychu, czy coś sie dzieje, bo zaczynam sie martwic

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    edzia nawet mi nie wspominaj o 3 bicie!!! uwielbiam mniam, robie tak jak ty tylko, że na góre na smietane trę czekoladę. Ja karpatką w zeszłym tyg. nie zaspokoiłam swojej ochoty na masy budyniowe i zrobiłam kremówkę (ciasto francuskie gotowe upieczone przekroilam na pół i przełozyłam masa budyniową).widzisz już mam zachcianki, a jeszcze w ciązy nie jestem.

                    co do spadku libido jak przychodzi co do czego to czasem mi to przeszkadza, nie powiem. Napalam się cały dzień, a tu jak się mąż zabiera do rzeczy nagle nie jestem zainteresowana tylko poirytowana Nie wspomne już, że na początku mogłam zawsze i wszędzie, alez to były dobre czasy

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      scarlett hehehehhee oj to były czsy...

                      No tez czasem czekolade robie na wierzch, ale ostatnio poszłam na łatwizne, gotowa krówke (karmel) w puszcze i kokos bo mniej roboty
                      Ale chyba teraz zrobie z czekolada, bo mi bardziej smakuje

                      Nie no trzeba sie pilnowac kurcze 8kg schudłami duzo mnie to kosztowało, a pasowało by jeszcze z 5-8kg

                      A z ta irytacja to dokłądnie tak samo mam, nie wiem czemu, co jest graneJak tak to cały dzień myśle jak fajnie bedzie kiedy sie walniemy do wyreczka,a jak sie zaczyna akcja to mnie to nie obchodzi robie sie zmeczona i niedotyklaska,a nawet sfrustrowana

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A już myślałam że ja jestem jakaś nienormalna A tu widzę że nie jestem sama w tej irytacji!
                        Witam nowa koleżankę!
                        Dziewczyny ja też się łapę pod ta kołderkęCzuje się jakby mnie walec przejechał a z nosa niagara mi płynie!
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          No to postanowione-ja przynosze sernik i idziemy do edzi pod kołderke wszystkie

                          Ja tez mam tak samo z tym spadkem lipido-cały dzien mi sie chce a potem njak co do czego to tak jak wy hihihihihi

                          ejonczyk tylko niagare do czasu kołderki musisz powstrzymac- chyba ze nas czyms przekupisz-ja nie jestem trudna

                          Edzia ja tez schudłam 8kg jeszcze jakies 4 bym chciała. Nigdy nie słyszałam o 3 bicie musze to kiedys zrobic-ale znajac zycie jak zrobie to nawet sie z mezem nie podziele bo ja to straszny łakomczuch na słodkie jestem. normalnie cały dzien moge nic nie jesc ale jak dasz mo cos dobrego(słodkirgo) to pierwsza Biedny ten mój maz-no ale co taka sobie wybrał i teraz sie musi na to godzic


                          Buziole


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            no to postanowione - łóżko mam duże, tylko co Misiek na to
                            hehehehe
                            No to sie pofrustrujemy razem i może nam przejdzie, a wtedy to sie bedzie działo - oj biedni nasi anowie beda, biedni

                            buzki
                            3-bita polecam, moge zrobic na nasza kołderkowa imprezke

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hahahahaha... a już myślałam, że to ja jestem nienormalna i jedyna z tymi fochami, co odstawiam w łóżku, zupełnie tak samo przestaje mnie seks interesować, a zachciewa mi się spania, ależ mojego K to wkurza. Nagle stwierdzam weź te ręce fakt, mają przerąbane z nami ci nasi faceci! I zupełnie nie wiem czym to jest spowodowane, kiedyś nie było dnia zeby można było sobie odpuścić przytulanki, a tu na stare lata człowiek strasznie się leniwy zaczyna robić. A może tak już z czasem w związku bywa. My ze sobą jestesmy 5 lat. a od ilu latek wy macie skradzione serduszka?

                              Co do zgubionych kg. to ja się zupełnie nie przejmuję, bo po ciąży wszystko zleci, a nawet więcej przy pierwszym synku przytyłam w ciązy 15 kg, a przy karmieniu schudłam 25! Mój głodomór nie miał litości! Jadłam wszystko, co się nawinęło, a i tak chudłam. To był wspaniały czas. Teraz muszę się niestety pilnowac, bo mam tendencję do tycia, ale utrzymuję wagę z czasów karmienia. jestem takim samym łakomczuchem jak oczekująca, nadałybysmy się na spotkanie przy lodówce pelnej słodkości
                              Dlatego dziewczynki odżywiajcie się zdrowo i nie prowadźcie drastycznych diet, to ponoć nie pomaga w zajściu w ciążę, a często uniemożliwia zafasolkować. Im mamusia jest w lepszej kondycji, tym bobaski chętniej wybiorą nasz adres (brzuszek)

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Hej Ja też chętnie dołączę się na to pidżama party, słodkości też uwielbiam więc myślę że razem byśmy porządziły

                                Dziś moja @ się rozkreciła, rano nawet łyknęłam tabletke bo coś jakby brzuszek zaczynał boleć, a pomyślałam sobie że jakby mi ten ból w pracy miał się rozkręcić to bym umierała, a tak to zabiłam ból w zarodku

                                We Wrocławiu zapowiada się słoneczny dzień, piję właśnie herbatę wanilia z miodem, pychaa. Jeśli któraś ma przepis na tego 3Bita to proszę niech podeśle na priv Chętnie spróbuję - buziaki dziewczyny :*


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X