Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Z pewnych powodow bedziemy musieli z tym troszke poczekac, chcemy sie nacieszyc soba, delektowac sie tym szczesciem ze wreszcie bedziemy razem, bo bycie slomeczka to zadna frajda, Edziulka cos o tym dobrze wie


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      witajcie dziewczynkimało nas ale może to forum odżyje po wakacjach?
      co u mniePoukładałm sobie życie na nowo mamy zielone światło i cieszymy się życiem! a co Bóg przyniesie to zaakceptujemy!
      dotka cieszę sie że jesteś
      ejonczyk fajnie ze do nas wpadałaś

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witaj Gosienko we Wro pogoda dzis super, wlasnie zaraz wybieram sie z mama na dzialeczke, wyloze sie i ksiazke poczytam trzeba korzystac z pogody tym bardziej ze od wtorku ma sie na troche popsuc, a szkoda mlego dnia dziewczyny :*


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej moje Kochane !!!
          Widzę że nie tylko ja tu rzadko zaglądam,ehhh wiadomo lato nadal trwa,choć z pogodą różnie...sama wole spędzać czas na świeżym powietrzu niż przy komputerze.Akurat dziś robię wyjątek bo coś nie najlepiej sie czuje...ale to chyba przez CLO,bo mam takie dziwne uderzenia gorąca.Jutro wlaśnie kończę kolejną zaleconą dawkę i przystąpimy do części technicznej,czyli staranek
          Mam nadzieję że dołączę do mamusiek w 2011 roku
          POZDRAWIAM I CAŁUJĘ WSZYSTKIE DZIEWCZYNY! :*
          GRATULUJĘ TYM KTÓRE MAJĄ JUŻ UKOCHANE MALEŃSTWA PRZY SOBIE,
          TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA SCARLET,JESTEM Z TOBĄ MYŚLAMI KOCHANA.... :*


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej! To znowu jaaaaaa....
            widzę że sama tu tylko zaglądam.Nie ma z kim podyskutować,już nie mogę się doczekać końca wakacji,może wtedy coś tu ruszy?
            Pozdrawiam i całuję :* muaaaaaa


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ja śledzę na bieżąco wpisy ale ostatnio faktycnie ruch tu maly tez licze na to ze we wrzesniu sie forum reaktywuje, tymczasem pozdrawiam Paulinko. Ja wlsnie dziś mam wigilię imienin i imprezję, a jutro ciąg dalszy, buziaki :*


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No! W końcu jakieś oznaki życia na forum.... byle do września ...
                Życzę wszystkim kolorowych snów.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej
                  Właśnie skończyłam sobotnie porządki.Nareszcie mogę spokojnie usiąść z kawusią przed komputerem.Chwila spokoju tylko dla mnie póki M z pracy nie wróci.
                  U mnie wczesnym wieczorem zapowiada się grillowanie pogoda jest powiem Wam szczerze taka sobie.Niby jest ciepło i słonko świeci ale nie wiadomo czy sie to w najbliższych godzinach nie popsuje...
                  Ale impreza i tak będzie! Jak towarzystwo pasuje to i pogoda w kratkę nie straszna
                  Życzę wszystkim milego i udanego weekendu


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Paulinko fajnie ze jestes przynajmniej jest tu z kim pogadac do wrzesnia jeszcze 3 tygodnie z hakiem wiec damy rade Ja sie najadlam ciasta za te 2 dni ze narazie mam przesyt imieninowy wczoraj nawet mnie juz zoladek rozbolal, ale dzis do kawki nie moglam sobie odmowic Mam nadzieje ze grill sie udal i pogoda nie przeszkodzila. U mnie dzis pochmurno, padalo bardzo od rana teraz ciut lepiej ale i tak chlodno jak dla mnie pozdrawiam i zycze udanej niedzieli, buźka :*


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Grill udał się świetnie ! Pogoda dopisała,choć w sobotni poranek padało.Potem było tak akurat,ani zimno ani za gorąco.Posiedzieliśmy naprawdę bardzo długo.Towarzystwo rozeszło się dopiero coś koło 2:30 dawno się tak dobrze nie bawiłam
                      Życzę miłej niedzieli :*


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dobry wieczór moje Panie
                        Piszcie cokolwiek babeczki bo tu można umrzeć z nudów Nie wiadomo co się u Was dzieje.Ja ostatnio zaglądam tu codziennie i nie mam z kim pogadać...
                        Pozdrowionka i całuski :*


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ale wczoraj sliczna pogoda byla cieplutko, ja po @ i zaczynam odzywac bo @ nie lubie. Czekam z niecierpliwoscia na polowe przyszlego tygodnia bo ma R. przyjechac, a co u Was?


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            U mnie wczoraj nieludzko duszni i ciepło i dzisiaj to samo.Chyba z pogoda to nie da się dogodzić
                            Ja już jestem tydzień po @ i po CLO.Strasznie jestem ciekawa czy staranka + hormony dają tym razem jakiś efekt... Wiecie że za 2 tygodnie i 4 dni będzie pierwsza rocznica odejścia mojego Aniołka? Matko,jak ten czas pędzi.Na szczęście też goi rany,bo już tak bardzo nie boli...na szczęście.
                            Teraz już jestem naprawdę gotowa na drugiego maluszka i mam nadzieję że nie będę musiała długo czekać na ten cud.
                            Pozdrawiam i całuję :*


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Paulinko czas jest nieublagany, pedzi jak jakis pociag ekspresowy ja dopiero 2 dzien po @ w tym miesiacu nie licze na wiele bo nie wiem kiedy sie z r. spotkamy ale od wrzesnia bede sie cieszyc kazdym naszym dniem i podobnie jak Ty mam nadzieje ze cud szybko nastapi u mnie tez duszno, chyba bedzie dzis burza, pozdrawiam i udanego weekendu zycze - trzymam kciuki za efekty


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Zapomniałam życzyć miłego weekendu !!! :d
                                i owocnych staranek


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X