Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dotka ja jestem !
    Jestem już po wakacjach to mam czas do was zaglądać.Więc tak.Byłam dzisiaj u mojego lekarza no i znowu to samo,luteina i CLO(z tym że dawkę CLO lekarz zwiększył do 3 tabletek dziennie od 3 dnia @ i tak dwa cykle)Mam jeszcze jedne tableteczki na lekką niedoczynność tarczycy.
    Jak to już nie pomoże to nie wiem :/
    Ale cóż nie poddam się w walce o upragnioną fasolinkę!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      P.S U mnie cały dzień dzisiaj taki upał że wytrzymać nie można i zero wiaterku.
      I po co ja byłam w tym Egipcie?


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Paulinka dobrze ze Ty chociaz zagladasz teraz
        I nie poddawaj sie kochana, wiara czyni cuda
        Mnie bardzo bolal brzuch , tzn jakby lewy jajnik chyba jakas taka owu byla huczna zrobilam tescik owu i druga byla kreseczka ale jasniejsza, wiec mysle ze 2 takie dsame byly dzien albo 2 dni przed, bo test pozytywny wychodzi na kilkanascie godzin przed owu

        Zapraszam na kawke


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hey troszku mnie nie było, bo sie chwilowo poddałam po ostatnich nadziejach z CLO. No ale nowy cykl trwa jest CLO i zastrzyk z PREGNYLU oczywiscie prywatnie 1sz 40zł (ja mama 2 szt przyjac) bo tych refundowanych brak
          Dzis 7dc wiec zaczynaja sie przyjemnosci po skonczonej @, sadze ze CLO tam ładnie działa i ze zastrzyk podziła i sie uda w koncu w tym cyklu
          Bynajmniej tak sie nastawiam ze teraz mamy takie dopalacze ze musi sie udac

          co tam u was ziomalki, pozdrawiam ekipke

          gizelka kacperkowa jestem z Wami serduchem
          :********

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Edziulka super ze powrocilas na pole walki bedzie dobrze, bo MUSI byc !!!


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              sie okaze w praniu doroty
              troche zmeczona jestem, ale przez week spedzony z kuzynostwem i mała 3mies Natali po prostu wymiekłam. Zwłaszcza jak mi usnela na ramieniu taks łodko sie wtuliła ahhhhhhhhh a jaks ie przebudziła to szukałą cyca myslałąm ze sie popłacze z czułosci
              No i to mi dało powera do walki dalej, bo mialam przerwe zrobic, bo juz mi braklo sił. No ale ten aniołek mnie rozbudził na nowo

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej!!!!!!!!!!!!!!!!
                co tam dziewczynki slychac???????????????????????
                A ja sobie nadal siedze w tym szpitalu i zbijam bombki!! nawet mam towarzystwo dzisiaj dolaczyla na moj oddzial i pokoj Gizelka ktora przywiezli z jej szpitala do mnie!!!!
                A ja poki co siedze i nic czekam cos sie powoli zaczyna rozrkrecac. Niestety Edziula jak wiesz nici z prezentu urodzinowego i rowniez z raczka bo od dzis lew!!!!
                no nic uciekam pochodzic po schodach!!!!!!!!!!moze cos podziala buziaki kochane dziewczyneczki i kciukasy trzymam za fasoleczki!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  kacperkowa & martynkowa fajnie ze lookłas na forum
                  kurcze ale zbieg okolicznosci ze sie spotkałyscie z gizelka szkoda tylko ze w takich sytuacjach
                  A co tam z Gizela ?? informuj nas co z nia jak masz jakies wiesci i oczywiscie pozdrów goraco
                  Obie Was sciskam - wasza czwórke bo mamusie jeszcze w dwupaku

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    A z Gziela wszystko wporzadku zatrzymali jej skurcze i narazie musi odpoczywac ma minimu 2 tygodznie a najlepiej 3 tygodnie jeszcze wytrzymac w dwupaku tak wiec troche tutaj zostanie!!!! wsumie to juz do rozwiazania. Ale ogolnie czuje sie dobrze ma teraz jakas kroplowke i smiga !
                    A ja chyba powoli sie zaczne rozpakowywac wczoraj wieczorem mialam skurcze i dzisiaj rozwarcie na 2-2,5 centymerta mowi lekarz ze moge dzisiaj w nocy itd wiec zobaczymy maja czas do niedzieli potem niech cos dzialaja tylk ze mala malo sie rusza i to mnie stresuje ale uspokajaja bo na ktg wychodzi ok wszytsko no zobaczymy!!!!!!!!!!!!!

                    A gizelka kazala was pozdrowic i prosic zebyscie trzymaly za nia kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwie sie jak wroci z malym do domu czyli gdzies okolo polowy sierpnia!!!!!!!!!!!!!!!!


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      pewnie ze trzymamy kciukasy za Was obie i za dzieciaczki tez

                      no to sie rozpakowuj czekam na foty malej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kacperkowa no widzisz, ale ten swiat maly, super ze z Gizelka sie spotkalyscie Trzymam za Was kciuki, a zwlaszcza za Cienie za najblizsze doby które przyniosa na swiat Twojego aniolekcza. Buziaczki dla Was, pozdrow Gizelke pow jej zeby dzielnie sie trzymala i ze wszystkie jej tu kibicujemy i Tobie tez kochana, ja juz zaciskam kciuki

                        Edzia widze ze forum tez sobie wakacje zrobilo, dziewczyny sie pozaszywaly tylko my nabijamy licznik Buzka :*


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dotka mnie to sie wydaje ze one wszytkie zaciaza a my tu same zostaniemy bynajmniej ja

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam wszystkie kobietki w niedzielny poranek.
                            Trzymam kciuki za kacperkową i gizelkę ,powodzenia dziewczyny i czekamy na fotojestem myślą z wami.
                            Ja zaczęłam się cieszyć życiem i przytulanki inaczej smakują w oczekiwaniu z wami na ten cud największy miłej niedzieli !

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dzisiaj o 16.00 na świat przyszła Martynka! długa 54 cm i ważąca 3560g. kacperkowej udało się bez oksytocyny

                              ależ się cieszę! Kacperku gratuluję, Martynko witaj Słoneczko! moje dzielne dziewczyny!

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Gratulacje Kacperku !!!!! tak się cieszę i życzę Wam zdrówka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X