Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No i co ? Takie testowanie miało być w niedzielę a tu dziewczyny się wyłamały i zrezygnowały
    U mnie dziś już 33 dc i 12 fl, w poprzednim cyklu na tym dniu zakończyłam cykl tak więc z niecierpliwością czekam na jutro i zobaczymy co też dzień przyniesie.
    Dodam, że dziś już bóle krzyżowe i podbrzusza typowe na @

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      a ja się zamiast wyłamać to przełamałam. test zrobiłam ale okazał się lipny wyszła kreska na T pozioma cienka hi hi.. jazda kolejnego nie kupiłam bo są tu zbyt drogie. @ nie ma i nie zapowiada się (oby) teraz czekać cierpliwie do środy bo wtedy idę do ginekologa na badania. jeśli lekarz jeszcze nie potwierdzi to na betę 3mam kciuki za resztę i za siebie ;D

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej dziewczyny co tu taka cisza mamy nowy tydzień i to początek a wy tak zamilkłyście ;')
        co tam się dzieję?? czy któraś testowałą??
        pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Takie upały że nikt na kawusie nawet nie ma zamiaru wpaść widzę :P
          W takim razie zapraszam na kawke mrozona.
          Ewelinka mam gratulowac czy czekac jeszcze?



          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ewelinka właśnie, jak tam wynik? ależ ty nas trzymasz w niepewności
            dotka ja ledwo żyję, nie idzie wytrzymać z tym upałem. właśnie Piotrusia schłodziłam w wannie, bo od rana mi marudzi, też mu widzę ciężko.
            chętnie poczęstuje się tą mrożoną kawą mniam mniam

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dotek ja tez chce mrożka :P
              dawaj dawdaj



              ależ mnie slina po dekolcie leci

              Jak tam testowanaka???
              Dawajcie jakies dobre wiadomosci kochane???
              Bo rozwodninia z tych nerwów dostaniemy ahahahahhahaah


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Caly tydzien nam sie taki szykuje goracy wiec dostarczam siweza dostawe kawki mrozonej



                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  he co ja mam powiedzieć piersi dalej bolą większe żyłki powychodziły i dopadła mnie @. narazie mała jak się nie rozkręci to jeszcze jakaś nadzieja ale i tak trzeba do lekarza iść. ogólnie się nie dołuję jak narazie @ znoszę w miarę dobrze. jak się rozkręci to zacznę się smucić. ogólnie jest ok nic nie boli zero bólu typowych jak na okres. dla mnie to dziwne ale się nie nakręcam.
                  ;(

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ewelinko moze to okres szczatkowy, ale ja bym sie tak nie nastawiala lepiej pogodzic sie ze przyszla @, a jesli okaze sie ze to @ szczatkowy to wtedy miec niespodzianke. Nie nastwaiaj sie bo tylko sie rozczarujesz i bedziesz to jeszcze bardziej przezywac. Glowka do gory, kazdy nastepny dzien to nowa szansa

                    Dziewczynki pouciekaly w krzaki do cienia ja zaraz wychodze z pracy w tramwaju juz czuje ze bedzie sauna


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      nie nastawiam się. wiem że to @ i wolę tak myśleć. jutro wizyta ginekologa tylko że dopiero o 21 tzn na polski czas 20 i wszystko się okaże. doktorek mój powiedział żebym odpoczywała do jutra bo jeszcze nic straconego że może tak się zdarzyć nawet mimo ciąży bo może oznaczać takie gruntowne zagnieżdżenie czy jakoś tak to nazwał i że można wtedy mieć to krwawienie. no więc odpoczywam. ale raczej się już nastawiłam na nowe starania ale z takim wielkim LUZEM
                      czemu wszystkie tak zamilkły??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        U mnie też już @ zawitała i podjęta decyzja o odłożeniu starań na przyszły rok. Przez ten rok będziemy się jeszcze cieszyć naszą trójeczką

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          widać nie nadszedł nasz czas. ale jakoś tą @ zniosłam z podniesioną głową. jeszcze żadnej łezki nie wylałam z mężem doszłam do wniosku że już odpuszczamy trochę. te starania naprawdę wyczerpują ale nie fizycznie za to psychicznie na pewno.. czas odpocząć od tych myśli bo zwariuje szybciej niz dzidzie będę miała. a nikt nie chciał by mamusi wariatki 3majcie sie dziewczyny i grunt to zawsze wierzyć że przyjdzie kiedyś ten czas

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Kawa, wybierac przebierac, mrozona, capuccino, espresso, latte machiato i inne , meldowac sie !!!!!!!



                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              poproszę tą mrożoną w taki dzień najlepsza

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                A prosze Cie bardzo, jak tam ostatni egzamin? kiedy wolnosc i wakacja?


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X