Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    czuje się jak bym miała temperaturę mierzyłam i mam 37,3 do tego te delikatne wymioty. ufff

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziewczynki to ja pod te smutki i smuteczki stawiam po drinku. Napijmy sie, tyle nam z zycia zostalo




      Z wesolych rzeczy to odebralam dzis autko. Jest sliczna. Normalnie czulam sie jak dziewica podczas pierwszego razu w trakcie jazdy nia

      Poza tym tez mam dolaaaaa.
      Na zdrowie zatem.

      Last edited by Promesse; 09-07-2010, 20:55.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja już nie piję od miesiąca.. ale na zdrowie. ach te mdłości..

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          To i ja wskakuję na drineczka uff jak cieplutko, ide sie kapac, milego weekendu dizewczynki papa

          Ewelinko, Edzia trzymam kciuki za niedielne testowanie, dajcie znac od razu co i jak



          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            inka mnie to sie wiesz co wydaje,no ale lepiej byc ostroznym w osadach
            Ja tez juz raz widz eobjawy a zara sie opier... sama zeby sie nie nakrecac,a le sie jakos nie da momentami

            klara co Cisie dzieje, ze masz doła
            nowa fura ahhhh juz do rudej pisze, pij te driny ani sie obejrzysz a my bedziemy robic dziewicze jazdy po dziewiczy terenach hahahahahaha trzeba cie upic i skonfiskowac co nasze

            dotka za inke to juz chyba tylko zformalnosci te kciuki, ale mnei sie przydaja hahahahahahah
            Last edited by edzia7891; 09-07-2010, 22:09.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc Kochane!!!!!!!!!


              Cos w trawie piszczy ze auto sie błyszczy hahahahahahhahaah
              wiec lece



              Edzia no to mys ie juz dogadamy co i jak :P
              Tylko ciiiiiiiiiii


              Buziki kochane
              Last edited by oczekujaca7777; 09-07-2010, 22:37.


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Edziulka, Ewelinka oczywiscie trzymam kciuki -tak mmmmmmmmmm....


                Scaarletko no to juz niedługo i koniec egzamików - no ale ty zdolnicha moja jestes kochana.I z katarku tez sie szybciutko wyleczysz tylko deszczyk a jak narazie masz przekichane:P

                MamaKiM no widze ze ty juz na dniach kochana - Martynce tak tam dobrze w brzuszku ze ani sie jej nie sni wyskakiwac

                Dotka, Klara, Sylwia, Aniuszka, Gosia, Khatrina, Misiaczek i reszta dziewczynek całuje - sorki jesli pominełam (niechcoca - szybko pisze i nie mysle)


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziewczyny, to nie takie proste jest napewno ale udaje sie, trzeba mocno wierzyć a sie uda. Ja mam trojke dzieciaczkow po drugim przeszlam rozwod i nigdy bym nie przypuszczala 10 lat temu ze bede szczesliwie zakochana i z kolejnym brzdacem u boku a jednak, przeszlam chemie, niestety rak szyjki macicy , to cud jestem szczesliwa mama ponownie i wygralismy walke z rakiem gdzie nie dawano nam zadnych szans, jestem zdrowa i szczesliwa dlatego dziewczyny uwazam ze warto mocno wierzyc i zadna sytuacja nie ejst przegrana

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    wisienko chyle czoła, musisz byc bardzo silna kobieta
                    bóg ci wynagrodził wszytkie trudy i ceirpienia przepieknym szczesciem jakim jest cud zycia. w Twoim przypadku faktycznie CUD

                    Dziekujemy za napisanie twojej histori



                    rudi dawaj spinke od włosów bo kluczyków nie ma... tylko migusiem, bo Klara trzeźwieje

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      wisienka_kinia gratuluję siły i wytrwałości naprawdę. ja mam wiarę tylko nie chcę robić sobie nadzieji. ale twoje cierpienia Bóg ci wynagrodził w dzieciach.
                      wiem że trzeba myśleć pozytywnie ale po 10 miesiącach to nie takie łatwe nastawiać się pozytywnie żeby znowu zobaczyć jedną kreskę. wiem że trzeba myśleć pozytywnie ale ten strach że mogło znowu się nie udać ciągle jest. to takie mieszane uczucia.. raz myślę 100 % dobrze a zaraz zamułka że może tylko mi się wydaje. zastanawiam się w ogóle jak może się wydawać. przecież nie da się uroić bóli czy wymiotów. albo są albo nie...
                      ja sobie obiecałam że jak już mi się uda pierwsze nie będę długo czekać z rodzeństwem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam misieWisienka kochana naprawdę podziwiam,gratuluję i życzę zerówka dla całej rodzinki
                        Edziula kochana trzymam kciuki strasznie mocno i wogóle nie puszczam
                        Klara co to za smuteczki?
                        Oczekusia,Edzia,Dotka mnie też bierzcie na tą przejażdżkę
                        Ewelinka kochana ja starałam się o fasolkę przez rok.Teraz jestem w 3 miesiącu ciążyPisze tutaj bo przez ten długi czas dziewczynki stały się dla mnie kimś bliższym niż siostraWierz mi kochana wkońcu się uda.
                        Reszta misi buziaki:*
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Wisienko naprawdę podziwiam Cię, ale twierdzę, że dzieci wynagradzają Ci wszystkie gorsze w życiu chwile.

                          Edzia i Ewelinka trzymam mocno kciuki za niedzielne testowanie.
                          U mnie dziś 32 dc a 11 fl.
                          Dzisiaj do szkoły po ostatnie wpisy i wakacje !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam wczoraj nie mialam juz sily nadrobic i napisac nawet na kompa nie siadlam za to dzisiaj juz jestem od 7 na nogach bo soczki robie a jak M wroci z pracy to na jeziorko jedziemy sie popluskac. Ja to chociaz nozki pomocze oby tylko nic sie nie dzialo bo bede okolo 100 od domku
                            Na poczatku trzymam kciuki za Edzie oby sie udalo i za Ewelinke rowniez aby wyszly dwie piekne kreski.
                            Na dworze parowa siedze w kuchni przy otwartym oknie i poprostu leje sie ze mnie.
                            Biedronka gratuluje wakacji na ja juz mam od stycznia wiec tez jestem juz szczesliwa. Ale planuje w przyszlym roku od wrzesnie jeszcze isc na rok gora dwa i zakanczam swa edukacje hahah.
                            Scarlet ty tez zapewne od dzis wakacje bedziesz miec
                            A co to za smutki byly co???usmiechy na twarzy prosze sloneczko swieci duchoty na dworze wiec nic tylko korzystac z promieni slonecznych poki sa no ja wiem ze Scarletka to by deszczyk chiala ale jak juz to tylko w krakowie :P
                            Pozdrawiam i zycze milej soboty i niedzieli bo moge nie zagladnac tutaj.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              kacperkowa-martynkowa to ja 3mam kciukasy za Ciebie i młoda

                              ale dzieki za kcukasy Wszystkim, tempka rosnie, w cycu smyra
                              a ja ide na babski wieczór do baru i mam to głeboko w d.... i zamierzam popic i w niedziele sie nie bede testowac heheheh dopiero w pon-wt

                              ewcia to czekaj tam w krzakorach to podjedziemy po Ciebie, Klare tak drinami spiłysmy ze cały week bedzie lezała hhahahaha mozemy smigac

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej dziewczyny. dzięki za te co trzymają kciuki ale tak myślę i myślę że wstrzymam się z testem. chyba wolę poczekać i zobaczyć co będzie. bo jak mi nie pokaże to tylko się zestresuje. więc dam wam tylko znać co i jak z @ czy będzie czy nie..
                                miłego wieczorku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X