Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Nie no wiem zwlaszcza ze to byl wyjazd za granice a to duza roznica. ale pojedziemy jeszcze nie raz zarowno ja jak i ty!!!!!
    A juz rozpkowana i poprane??? To jaka tam temperature mieliscie????
    A jeszcze jedno a jedzenie dobre??ale mieliscie szwedzki stol czy nie?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      jedzenie pyszne! można było się za jeść i zapić hehehehe wszystko w formie szwedzkiego stołu,olbrzymi wybór od pieczywa, słodkości, przez mięsa, ryby, sałatki, a kończąc na trunkach. do tego rano było urządzone stanowisko gdzie kucharz na twoich oczach smażył ci omleta z podanych przez ciebie składników, a przy obiedzie mogłaś wskazać produkty, sosy i dodatki i tak samo przy tobie powstawało spagetti i inne makarony. na terenie hotelu były również 2 restauracje: włoska i chińska i mogliśmy sobie z nich skorzystać 2 razy, wcześniej rezerwując stolik i jedząc romantyczną kolacyjkę
      temperatura ok 40 stopni, ale cudny wiaterek od morza. zupełnie inaczej się ten skwar odczuwa niż u nas jak przygrzeje.
      rozpakowana już jestem, a spieram po troszku, bo pogoda marna i nic nie schnie, ale jakoś sie tym nie przejmuję, bo tych letnich szmatek na razie u ans nie potrzeba.
      wakacje pod każdym względem udane i z czystą przyjemnością mogę polecić i miejsce i hotel na wypoczynek czy to w parach, czy z dziećmi
      Last edited by Scaarlett; 04-06-2010, 00:02.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No to fajnie ciesze sie ze zadowoleni jestescie No to rzeczywiscie pozazdroscic szwedzkiego stolu. Ale mam nadzieje ze to wszytsko w cene bylo wliczone??
        A jak z jezykiem daliscie sobie rade dogadac??
        Oki kochana nie gniewaj sie ale uciekam do wyra bo rano chce wstac wczesniej by co nie co porobic bo za pozno wstaje i nic mi sie nie chce
        Buziaki spokojnej nocy. Papap do jutro na herbatce mam nadzieje ze jakies ciacho upieklas


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          nic nie piekłam, bo jak dętka jestem
          tak, tak wszystko było wliczone w cenę, żyć nie umierać a z językiem, to po angielsku
          buziaki! wypoczywaj

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            klara biżuteria super - oryginalna
            dotka to widze ze jednak zostajesz ze mna w klubie słomek
            kacperkowa sama wiesz co i jak, co tu gadac wiecej, a na foto czekam nadal
            gizeka no to poszalałaś,a le moze i dobrze czasem taki upust wychodzi jednak na zdrowie
            scarlet murzynek bambo jestes i tyle, a jak tam motyle

            rudi, paulinka, sylwucha, aneczka, EWCIA co z wami?
            Ewcia co jest melduj sie!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ooooo i wyszła Mycha z norki od razu lepiej
              a u mnie dalej fruwają motyleeee

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Mycha , skad wiesz ze M tak do mnie mówi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  mam dar jasnowidzenia?

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    no chyba tak scarletko i trzymam kciukasy jutro i za amorki tez
                    dotka no wychwalca Cie to malo, słów brak, z reszta wszyscy moi znajomi to stwierdzili po twojej stronce dla mnie,a ta teraz cudenko
                    ZDOLNIACHO !!!

                    uciekam spacku
                    papatki
                    Last edited by edzia7891; 04-06-2010, 01:05.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Miłego odpoczynku kochanym staraczką życzę !!!! i buziaki przesyłam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        czas na kawkę!!!
                        kochane gdzie was wywiało!

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc dziewczynki
                          Melduje sie na herbatce ale widze ze nie ma nikogo z kawka i ciastem Dotka co serwujesz???
                          Kurcze ale u mnie superowa pogoda sie zrobila. Ale czlowiek jest uzalezniony od pogody tym bardziej teraz ja. Ja ju po sniadanku i zaraz sie zbieram za ubieranie ogarniecie mieszkanka i smigam na dzialeczke by zobaczyc co tam slychac ciekawego.
                          Klara zapomnialam wczoraj ze prezenciki(bizuteria) jest sliczna napewno bedziesz w niej slicznie wygladac pomimo iz cie jeszcze nie widzialam


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            witam was lasaczeki ja wlasnie pije kawke ale do niej niestety nic nie zajadam trzeba sie pilnowac choc powiem wam ze wczoraj musialam zjesc pol paczki chipsow laysow i to jeszcze sole ale i tak sukcesz ze tylko pol a nie cala olbrzymia paczke mimo tego na wadze nawet mniej hehehe
                            scarletko 3mam kciuki na twoj projekt!!a tak w ogole to co studiujesz?
                            gizeko fajnie ze sobie odpoczelas i uwolnilas sie od wszystkich stresow
                            dotus a maz wczoraj dzwonil??i kiedy teraz wraca do domku??
                            wlasnie co sie dzieje z ewcia bo na styczniowkach tez sie nie pojawia juz??
                            mkic naprawde masz juz coraz blizej oj znam ten bol ja tez nie moglam spac w pierwszej ciazy i mialam okropne bole kregoslupa... ponoc sa takie poduszki ktore pozniej sluza do karmienia moze cos takiego wyprobuj bo ja sobie wkladalam miedzy kolana jaska
                            u mnie dzis samopoczucie lepsze tez juz sie nie deneruje i emocje opadly i to dzieki wam kobitki




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              a ja dziewczyny za 2 tyg ma pierwsze spotkanie z polozna i pierwsze badania w koncu bo cos czuej ze morfologia mi spadnie troszke bo za malo jem...
                              no i w 12-13tyg pierwsze usg tutaj tylko robia 2 usg podczas ciazy no chyba ze cos jest nie tak to zrobia wiecej




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej dziewczyny, do kawusi nic nie upieklam ale zaraz cos slodkiego z szafki pewnie wygrzeie jeszcze. Slonko sliczne od rana. Nie pojehalam, czek na telefon moze uda sie m. dzis albo jutro przyjechac. (.)(.) strasznei mnie bola az sie przewrocic w nocy nie moglam al to tylko objaw @ bo w tym miesiacu nic niestety nie bylo.

                                Edzia dzieki za komplement odnosnie stroniki
                                Klarcia jak tam wczorajsza kolacyjka, melduj?
                                Scarlet a jak tam dzialania Wasze w tym miesiacu?, ktory dc masz?
                                Oczekusia przychodz bo teskno mi za Toba
                                Kacperkowa Ty to jednak jestes nocny marek, a potem rano mam lkture
                                Gizelka czasem warto sobie dac troche luzo, a jaka to przyjemnosc zjec to co sie lubi bez ograniczen
                                Gosienko Tobie tez slonecznego dzionka zycze, ciesze sie ze z fasolka wszystko ok
                                Ninnka dbaj o siebie i jodzywiaj sie zebys problemow nie miala z morfologia

                                Ja ide na szybka kawke i na zakupy, chce sobie jakas tunike albo dwie kupic do leginsow, buziaczki i do pozniej papa :*


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X